Destiny | PSN

mahdy74

کاربر سایت
May 30, 2011
3
من هم درخواست عضویت دادم
psn id : mahdyfalah

ببخشید اشتباها اینجا وارد کردم
چرا نمیشه حذف کرد:|
سطل آشغالش کجاس؟!

آخرین ویرایش:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
بادرود با دوستان . نمیدونم سوالم مربوط به تاپیک هست یا خیر ، من ورژن ps3 رو به ۴.۶۵ بردم و آی دی آنلاین هم دارم میخواستم بپرسم اگه بازی destiny رو دانلود کنم میتونم بازی کنم ؟ اینترنتم هم نامحدود یک مگابیت هستش .... چون تا حالا آنلاین بازی نکردم ...

R_rreezzaa

کاربر سایت
Nov 27, 2010
83
نام
رضا
بادرود با دوستان . نمیدونم سوالم مربوط به تاپیک هست یا خیر ، من ورژن ps3 رو به ۴.۶۵ بردم و آی دی آنلاین هم دارم میخواستم بپرسم اگه بازی destiny رو دانلود کنم میتونم بازی کنم ؟ اینترنتم هم نامحدود یک مگابیت هستش .... چون تا حالا آنلاین بازی نکردم ...
بله میشه.
ادد کنید
reza-persian

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستان گرامی من گیم رو ریختم یه آپدیت ۲۴ مگی هم داشت انجام شد ، singing هم شدم آرم اول بازی هم میاد فقط تا میخواد اجرا بشه مینویسه
Problem reading game content. Please close and restar destiny to try again
کسی از دوستان میدونه مشکل کجاست چند بار هم از اول رفتم همین پیغام میاد :(
۴۰ گیگابایت هم فضا خالی کردم در هارد باز هم نشد

آقا مشکل اون ارور صفحه سیاه رو پیدا کردم هرکی بهش برخورد بگه اینجا توضیح بدم

یه سوال ؟ منظور بچه ها از اینکه میگن من رو ادد کنید چی هستش ؟ برای بخش مولتی پلیره ؟ چون من الان بصورت سینگل دارم بازی میکنم ..

Last edited by a moderator:

R_rreezzaa

کاربر سایت
Nov 27, 2010
83
نام
رضا
یه سوال ؟ منظور بچه ها از اینکه میگن من رو ادد کنید چی هستش ؟ برای بخش مولتی پلیره ؟ چون من الان بصورت سینگل دارم بازی میکنم ..

همون مراحلی رو که تک نفره میری با دو تا همراه میتونی بری.مراحل بالاش خیلی سخت تر میشه اصلا یه نفره نمیشه رفت.همه لذت بازیش به تیمی بازی کردنه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
آقا من تو قسمت tower که همه بازیکنهای دیگه هستن نمیدونم کلا چطوری با تیم باشم .. چطور میشه چند نفر رو پیدا کرد ؟ اگه مثلا یک نفر رو که میشناسم همین گیم رو در حال بازی باشه چطور میتونم پیداش کنم و ادد کنم ؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر