اولین دوره مسابقات آنلاین The Last Of Us: Remastered

کدام یک از مود های زیر را برای انجام مسابقات بیشتر میپس

• مود سوروایور

رای‌ها: 40 71.4%
  • مود اینترگیشن

رای‌ها: 16 28.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    56
  • نظرسنجی بسته شده است .

god of war v

کاربر سایت
Sep 25, 2012
44
من هم تیمیهام رو رو psn اد کردم فقط دو نفر(Sir-Mohammad1992 *** maxpayne405) جوابم رو دادن اونم فقط maxpayne405 امروز انلاین بود .

سر گروه
Im_ahN
که اصلا نه بندرو اد کردن نه جواب میدن!!!!!!!!!!!!!!!
خودم با
maxpayne405 امروز دونفری با خودمون با هم بازی کردیم.

- - -ویرایش - - -

دوستان واسه شما هم به psn وصل نمیشه؟

مال من که امروز هر موقع رفتم وصل بوده مشکلی هم نداشتم

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من هم تیمیهام رو رو psn اد کردم فقط دو نفر(Sir-Mohammad1992 *** maxpayne405) جوابم رو دادن اونم فقط maxpayne405 امروز انلاین بود .

سر گروه
Im_ahN
خودم با

- - -ویرایش - - -

داداش من سرگروهتون 2 شنبه آن میشه .
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تیم fighters از بین رفت . تنها عضو این گروه یعنی میثم به گروه rippers میپیونده .
حریف shadows of death تیم ذخیره naughty fox هست که باید بازیشون رو انجام بدن . زودتر بازیهاتون رو انجام بدید دوستان !

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دو شنبه ان میشه یعنی تقصیره ماست که میگی الان چند نفر فک میکنن ما نیستیمو این حرفا الان فقط سرگروه ما نیست تقصیره بقیه نندازین لطفا به بعضیا!!!

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad

سر گروه
Im_ahN
خودم با

- - -ویرایش - - -

داداش من ظهر از ساعت 12 ربع کم تا یه ساعت بعدش آنلاینم.عصرم از ساعت 7 تا 8.

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
مشكلي كه ديشب وجود داشت و نتونستيم بازي كنيم برطرف شده
لطفاً همه بازي هاشون رو امشب انجام بدن و فردا دور بعدي برگذار بشه
بازيتون رو هم بايد سه دست باشه و هر سه مد بازي(امير گفت)
يك دستsupply raid يك دستsurvivers يك دستintrogation
ساعت ۷ یکشنبس ما هنوز یه دست هم نزدیم
هماهنگ كنيد تا ١٢ بازيتون رو انجام بديد
ما ساعت ٩ شروع ميكنيم

آخرین ویرایش:

mmmsa77

کاربر سایت
Sep 6, 2014
27
سلام لطفا من رو از مسابقات حذف کنید.
mmmsa77 .........rippers
فقط هم به خاطر هماهنگی بسیار عالی شما
اخه اومدید گفتید خودتون برید بازی کنید و نتیجه رو بگید .بعد اینکه اومدید
خود به خود 2 نفر رو اوردید تو گروه من نه شماره ای نه هیچی بعد میگید با اعضا هماهنگ کنید.
من خودم سه نفر رو معرفی کردم شما اومدید خودتون چند نفر رو گذاشتید تو گروه.
با این حساب پس صاحب این تاپیک چیکارست ما که دیگه خودمون باید همه کار هارو انجام بدیم.
مورد دیگه اینکه نظر سنجی کردید بعد میاید یه مود دیگه رو انتخاب می کنید برا بازی.
با عرض پوزش از کاظم هانتر و اعضای گروهش.
لطفا من رو ببخشید.

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
کلا ه‍شت تا تیم چهار نفرس ببین چمد نفر رای دادن!!!
۳بار قراره بازی بشه هر تیم خب هر دست یه مود بازی میکنن دیگه،
دوما سرگروهو میزارن برا هماهنگی اعضا تیم برا قشنگی یا اسم در کردن که نیست!!
همینجور که من شمارتو گرفتم تو هم باید شمارشونو میگرفتی ،
برگزار کننده مسابقه که نمیتونه ۳۲ نفر رو هماهنگ کنه شماره همرو هم بگیره که

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام لطفا من رو از مسابقات حذف کنید.
mmmsa77 .........rippers
فقط هم به خاطر هماهنگی بسیار عالی شما
اخه اومدید گفتید خودتون برید بازی کنید و نتیجه رو بگید .بعد اینکه اومدید
خود به خود 2 نفر رو اوردید تو گروه من نه شماره ای نه هیچی بعد میگید با اعضا هماهنگ کنید.
من خودم سه نفر رو معرفی کردم شما اومدید خودتون چند نفر رو گذاشتید تو گروه.
با این حساب پس صاحب این تاپیک چیکارست ما که دیگه خودمون باید همه کار هارو انجام بدیم.
مورد دیگه اینکه نظر سنجی کردید بعد میاید یه مود دیگه رو انتخاب می کنید برا بازی.
با عرض پوزش از کاظم هانتر و اعضای گروهش.
لطفا من رو ببخشید.
ببین عزیزم هیچی رو گردن من ننداز هیچ کس رو تو معرفی نکردی فقط تو بودی با حمید 1377 و تمام منم 2 نفر از کسایی که اومدن گفتن تیم نداریم رو انداختم تو تیم شما مدارکشم موجوده صفحات 2 که خودتون بهشون پیشنهاد دادید بیان تو تیمتون منم انداختمشون تو تیمتون . وظیفه استارتر این نیست بیاد یک تورنومنت بزاره بشه نوکر دمه خونه بابای شما . هنوز فرهنگ مسابقه و تورنومنت داخل ایران وجود نداره خارج از کشور یک تیم شرکت میکنه داخل مسابقه ای سیل بیاد زلزله بیاد بلای آسمونی نازل شه برمیدارن عین آدم های با فرهنگ میان بازیشون رو انجام میدن نه مثل شما که هنوز در حدی نیستی بیای 2 نفر رو دور هم جمع کنی . هزار بار گفتم خودتون باید تیم خودتون رو جمع کنید من هیچ وظیفه ای ندارم که بیام به تک تک اعضا تیم شما پ.خ بزنم بگم بازی دارید و فلان شما تیمید خودتون باید هماهنگ کنید من بیکارو علاف نیستم بیام وقتمو بزارم سر اینه یک گروهی که نه سرش مشخصه نه تهش رو دور هم جمع کنم التماسشونم کنم که بیان بازی کنن . اون وظیفه خودتونه . شما فرهنگ کار گروهی و تیمی رو نداری به خودت مربوطه نیا اینجا چرت پرت بنویس بنداز تقصیر من ول کن برو . اسم شما و امثال شما رو هم خوب یادم میمونه داخل تورنومنت های دیگه راتون نمیدم این دوره از تورنومنت رو گذاشتیم که یکسریا چهره واقعی خودشون رو نشون بدن که داخل مسابقات پولی و جایزه دار راهشون ندیم خدارو شکر خیلی خوب چهره واقعی و وعده چرت مضخرف بعضیا رو فهمیدم دیگه برای مسابقات جایزه دار عمرا راهشون بدم . درد تو مد بازی نیست دردت اینه که میای اینجا میگی من هستم من فلانم من بهمانم موقع بازی میرسه ول میکنی میری الکی ننداز سر مد بازی . 4 روزه بازی رو خریدی اصلا نمیدونی آنلاینش چیه چندتا مد داره بعد اومدی بحث راه میندازی مضخرف میگی . نمیخوای بازی کنی نکن بیا بگو من نیستم وعده الکی دادم روی حرفم نبودم و تمام دمتو بزار روی کولت برو دیگه مسخره بازی دراوردن و تفرقه انداختن بین بقیه تیما از کجات درومد ؟ خوش گذشت در کل ;)

misam1606

کاربر سایت
Oct 19, 2012
102
آقا امیر خودتو ناراحت نکن واسه قلبت بده:x . درضمن کسایی که توی این لیگ حاضر شدن رو توی لیگ بعدی بیار;)

امشب قرار بود گروه جدید من مسابقه بده ولی مثل اینکه بهم خورد:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر