اولین دوره مسابقات آنلاین The Last Of Us: Remastered

کدام یک از مود های زیر را برای انجام مسابقات بیشتر میپس

• مود سوروایور

رای‌ها: 40 71.4%
  • مود اینترگیشن

رای‌ها: 16 28.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    56
  • نظرسنجی بسته شده است .

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
کسی نگفت تک به تک بازی کنن .
دوستان باید سرمورد معین شده بازیشون رو انجام بدن . حالا یکمم عقب افتاد موردی نیست :d
خب الان فایده نداره 3-4 نفر نیستن...باید زمانو عقب تر بندازین...تا یکشنبه که نمیشه...نظر من اینه که بازی هارو از 3 شنبه شروع کنیم که اون 3-4 نفر هم برسن و بهونه ای هم نباشه...مسابقات هم قشنگ تر میشه...

علی خواجوی

کاربر سایت
Jul 7, 2014
67
:| ما مشکلی نداریم بگین تیمشونو بیارن . فقط عقب نندازین داره بازی قیمتش کم میشه میخوایم بدیم بره :|

- - -ویرایش - - -

در ضمن خب تیم حریف حاضر نشده ما باید برده باشیم :| انفردای بازی نمیکردن ما 4به1 بازی میکردیم که اصلا سرورا اجازه همچین کاری نمیده :|

- - -ویرایش - - -

من : :|
کلمه تیم : :|
اعضا : :|
کره زمین : :|
لقمان : :|
در ضمن خب تیم حریف حاضر نشده ما باید برده باشیم :| انفردای بازی نمیکردن ما 4به1 بازی میکردیم که اصلا سرورا اجازه همچین کاری نمیده :|

misam1606

کاربر سایت
Oct 19, 2012
102
من چیکار کنم اعضای گروهم جواب نمیدن؟:-/
منم گفتم بخاطر اینکه مسابقه برای چند نفر عقب نیفته من بازی میکنم که سرگروهشون گفت باشه تک به تک بازی میکنیم.
یه نظر من باید همون موقع بازیهای تک به تک انجام میشد که اتفاقی مثل این نمی افتاد:|

درضمن اسم کسایی که توی این مسابقه جا خالی کردن یادتون باشه که اگر مسابقه ی دیگه ای (که انشاالله مثل این دیگه نباشه) باشه وارد مسابقه نکنید!

آخرین ویرایش:

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
من چیکار کنم اعضای گروهم جواب نمیدن؟:-/
منم گفتم بخاطر اینکه مسابقه برای چند نفر عقب نیفته من بازی میکنم که سرگروهشون گفت باشه تک به تک بازی میکنیم.
یه نظر من باید همون موقع بازیهای تک به تک انجام میشد که اتفاقی مثل این نمی افتاد:|
داداش اگر بخوای میتونی بیای تو تیم ما

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
ما هشت نفرمون كامل جمع شديم و حدود يك ساعت تلاش كرديم ولي نشد كه نشد:| سرورا تركيدن بعد از ساعت ٨ اينجوري شد

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
ما از ساعت ۸ ۹ شب هر کار کردیم نتونستیم به تیم خودمون جوین شیم :))
ساعت شروع بین مسابقه باید بین ۷تا۹ باشه حتما ولا سرور ریده بدجور

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
بچه ها سرور ها از دیروز اینجوری شده من حتی دو روز هست تو هیچ پارتی تو psn نمی تونم جوین شم :|

داداش kazem من یادم نمیاد غذا دیروز چی خوردم چه برسه به تو :d اما بی شوخی اصلا تو رو یادم نمیاد Sorry ....

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
یک صحبت با فرشید عزیز در مورد بازی ها . اگر قوانین رو درست خونده باشید اگر تیم مقابلتون قایب باشه در دور اول میبایست با تیم ذخیره مسابقه بدید ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر