تبادل trading card ها و آیتم های استیم (CSGO/Dota2/Tf2 و ... )

ab6s2vnee9ue7rkixtb0.jpg

درود

بنا به در خواست تعداد زیادی از دوستان تصمیم به ایجاد تاپیکی مجزا که فقط درش به مسایل مربوط به ترید آیتم ها (CSGO/Dota2/Tf2 و key های مربوط بهشون) و تریدینگ کارت ها و در خواست کاربران برطبق نیازشون مطرح میشه.

آخرین ویرایش:

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
با اجازه ی ادمین....

گفتم که یه پست بدم در مورد فرمت در خواست ها و آفر ها فکر می کنم این طوری خوب باشه.....

[م]ست کارت tomb raider [د] آفر بدید....

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
با اجازه ی ادمین....

گفتم که یه پست بدم در مورد فرمت در خواست ها و آفر ها فکر می کنم این طوری خوب باشه.....

[م]ست کارت tomb raider [د] آفر بدید....

با تشکر از حمید :x

م و د مخفف چی هستن اونوقت؟ :-/

من از کارتهایی که چندتا دارم با کارتهای دیگه ای که ندارم ترید میکنم (از یه بازی) و اینکه اگه کارتی داشتم که خواستید ترید آفرتون رو از طریق این لینک بم بدید دربارش فکر میکنم

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
لطفا حمید جان تگ ها رو مشخص کن .. دچار دوگانگی نشیم

3 یا 4 تا تگ مخصوص برای خرید و فروش و خواستن یه آیتمی ( هم فارسی هم انگلیسی ) با تشکر ...

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
وقتی مارکت هست چه نیازی به همچین تاپیکی هست ؟

its not like you are going to sell it cheaper :D

الان خیلی از کاربرا هستن که به عنوان مثال حاضرن 1 tf2 key و یا dota key بدن و در قبالش به همون میزان قیمتی که key هاشون توی مارکت هست Trading card هایی که مد نظرشون هست رو تهیه کنن . اینکار باعث میشه اون سود و یا درصدی که قراره تو جیب valve بره رو هر دوطرف به نوعی دور بزنن و از آیتمهاشون نهایت استفاده رو ببرن . در ثانی کلی آیتم دوتا و CS که دوستان مد نظرشون هست و دنبالش میگردن رو شاید از این طریق بتونن تهیه کنن

با لینک trade offer که آرمان قرار داد موافقم :d پیشنهادتون رو برام pm کنید تا ببینیم در مجموع مناسب ترین روش چی میتونه باشه . ممنون ;)

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
3 تا بوستر پک از mark of the ninja / Team fortress 2/ Killing floor مدتهاست برام دراپ شده و چون lvl 5 کردمشون بدردم نمیخورن . اگه کسی نیاز داره به من پیغام بده که مراتب جابجایش رو انجام بدم :>

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
3 تا بوستر پک از mark of the ninja / Team fortress 2/ Killing floor مدتهاست برام دراپ شده و چون lvl 5 کردمشون بدردم نمیخورن . اگه کسی نیاز داره به من پیغام بده که مراتب جابجایش رو انجام بدم :>
هر کدومش با 3 تا کارت کانتر؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
سلام
یه گیفت lara croft and the temple of Osiris دارم نسخه ی پیش فروش، کسایی که قصد خرید یا ترید دارن pm منو اد کنن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر