امتیاز عناوین Wii U از نظر کاربران بازی سنتر

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Mario Kart 8

میتوان گفت که ماریو کارت هشت به نسبت ماریو کارت های قبلی واقعا پیشرفت های مهمی داشته و بسیار زیباتر شده . این بازی واقعا ارزش تکرار بالای داره و موسیقی زیبا و گیم پلی جذاب و گرافیک خیلی خوب (برای وی یو) و همچنین آنلاین خوبی هم دارد , در آخر اگر دنبال یک بازی ریسینگ فان و بالاخاص کارت رسینگ فان و جالب هستید , این بازی میتونه بازی مناسبی برای شما باشه که ساعتها باعث سرگرم شدن بشود . این بازی یکی از بهترین کارتینگ های ریسینگی هست که تا به الان منتشر شده و به نظر بنده King Of Karts هست !

نکات مثبت :

تنوع و تعداد نسبتا خوب در کاراکتر ها و شخصی سازی کارت ها

مولتی پلیر لوکال خوب

طراحی زیبای (اکثر) جاده ها

گرافیک هنری زیبا و 60 فریم

بخش آنلاین قوی

آیتم های جدید مثل piranha plant

موسیقی های زیبا
قیمت نسبت مناسب برای DLC ها

نکات منفی :

طراحی بعضی جاده ها خوبه اما خیلی خوب نیست

بخش Battle چندان جذاب نیست

نمره بازی :

گیم پلی 9.5 از 10

موسیقی 9 از 10

گرافیک 9.25 از 10

امتیاز نهایی

9.25 از 10

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
Super smash bros
بازی خوبیه و به شدت چالش انگیزه:d انقدر موارد آزاد کردنی داره که اگه مث من این کاره نباشی، خیلی طول میکشه تا همه رو آزاد کنی:d
8/10

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
آنلاین چی ؟
ممنون

آنلاین خیلی کم بازی کردم. یکی دو بار بیشتر بازی نکردم. چون هنوز خیلی به گیم پلی مسلط نشدم.
ولی آنلاینش 2 نوعه. یکی برای سرگرمی که برد و باخت ها شمارش نمیشه. یکی هم حالتیه که برد و باختها شمارش میشن. من فقط دو دفه اونی که شمارش نمیشه رو رفتم.
البته یه حالت شرط بندی هم داره که قبل از شروع مطابقه روی یکی از بازیکنا شرط میبندی که این میبره. اگه برد، جایزه میگیری.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
آنلاین خیلی کم بازی کردم. یکی دو بار بیشتر بازی نکردم. چون هنوز خیلی به گیم پلی مسلط نشدم.
ولی آنلاینش 2 نوعه. یکی برای سرگرمی که برد و باخت ها شمارش نمیشه. یکی هم حالتیه که برد و باختها شمارش میشن. من فقط دو دفه اونی که شمارش نمیشه رو رفتم.
البته یه حالت شرط بندی هم داره که قبل از شروع مطابقه روی یکی از بازیکنا شرط میبندی که این میبره. اگه برد، جایزه میگیری.

لگ چی ؟
آخه یکسری سایتها میگفتند لگ داره ؟
ممنون

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خوب متوجه نشدم صادق لود سرور می گی یا باگ گرافیکی هم چین چیزی ؟ چون برای من هیچ کدومشون پیش نیومده
شما آنلاین super smash bros wii u رو تست کردید ؟
من منظورم آنلاین این بازی بود , که سوال پرسیدم از nemesis ,
اینکه آنلاین این بازی لگ داره یا نه ؟ ییا بهتر بگم تاخیر در واکنش نسبت به حرکت player داره یا نه ؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بار اولی که بازی میکردم نه. خیلی روون اجرا شد. ولی دیروز که دوباره امتحان کردم کلا تصویر آهسته بود! که اینم بخاطر اینترنتمه که چند وقتیه وضعش خیلی داغون شده.

The_Empire

کاربر سایت
Dec 22, 2014
36
بار اولی که بازی میکردم نه. خیلی روون اجرا شد. ولی دیروز که دوباره امتحان کردم کلا تصویر آهسته بود! که اینم بخاطر اینترنتمه که چند وقتیه وضعش خیلی داغون شده.

SSB روی 3ds هم همینه، وقتی اینترنت ات خراب باشه بازی یه حالت Slow Motion مانند می شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر