امتیاز عناوین Wii U از نظر کاربران بازی سنتر

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این تاپیک رو ایجاد کردم برای اینکه اشخصای که wii u دارند و بازی یا بازی هایی از این کنسول رو رفتند , نظرشان را در مورد اون بازی و یا امتیازی که به اون بازی میدهند را در این تاپیک ارسال کنند . اشخصای دیگر هم اگر تمایل دارند نظرشان را در مورد بازی های این کنسول بنویسند .

باتشکر فراوان

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من وی یو ندارم ولی وی یو داران را دوست دارم:d

دعا کنید منم وضعم خوب شه بخرم:x

من فقط zombie u بازی کردم.

اولا بازی اتمسفر خیلی خوبی داره و کارگردانی هم مناسبه. فریم ریت خیلی ثابته که خیلی به گیم پلی کمک میکنه. یادمه اولین بار که بازی کردم حسابی محو شروع بازی شدم.

به قیافش نمیخوره ولی ترسناکه. البته ترس بازی از نو سایلنت هیلی نیست بیشتر از نوع هیجانیه که بازیای سری دارک سولز بهت میده یهو یکی از پشت باقالیا میپره بیرون و حسابی آدم میترسه.

راستیتش استفاده از کنترل وی تو این بازی اولش خیلی خوبه ولی یواش یواش خسته کننده میشه.

متاسفانه نتونستم تمومش کنم ولی تا آخراش رفتم و میتونم بگم به هیچ عنوان بازی بدی نیست حداقل از نقدایی که ازش خوندم خیلی بهتره. توصیه نمیکنم که برای این بازی وی یو بخرید ولی اگر وی یو دارید و بازیش نکردید فرصت رو غنیمت بشمارید

نمره من هم به بازی 7/10 هست

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
New Super Mario Bros U به نظرم یکی از بازی های نسبتا خوبه Wii U هست . از لحاظ گیم پلی واقعا عالی هست به نظرم و کمبود خاصی نداره
از لحاظ موسیقی هم خیلی زیباست به نظرم
گرافیک هنریش هم خیلی خوبه تقریبا

البته اگه روی تلویزیون , 1080p واقعی بود بهتر میشد به نظرم اما با توجه به اینکه 60 فریم هست و هم روی گیم پد خروجی میده و هم روی تلویزیون , خیلی نمیشه ایراد گرفت بهش ازاین لحاظ

من به این عنوان 9 از 10 میدهم

یکی دیگه از نکات منفیش به نظرم اینه که خیلی خیلی با new super mario bros فرق نداره

اما کلا میشه گفت بازی تقریبا خوبی یا خیلی خوبی هست

ممنون

آخرین ویرایش:

نظامی پور

کاربر سایت
Nov 29, 2011
18
نام
محمد نظامي پور
من mario kart 8وnew super mario bros U و new super luigi u و pikmin 3 و donkey kong:tropical freeze وsuper mario 3D world رو برای ویو بازی کردم.
بهترین اون ها super mario 3D world بود.گرافیک هنری و فنی بالا،موسیقی فوق العاده،جلوه های بصری عالی(مخصوصا باران)،گیمپلی شاهکار و.... اون رو بهترین بازی ممکن کن برای ویو کردند.فقط بازی طوری هست که اگر اون رو یکبار تموم کنید بیست ساعت وقت میگیره ولی دفعات بعد در کمتر از شیش ساعت هم میتونید بازی رو تموم کنید.
بازی mario kart 8 هم قشنگ بود و به نظر من از اون بازی ها هست که آدم بیشترین وقت رو سر اون ها میذاره و بیشترین ارزش برای بارها و بارها بازی کردن رو داره.داخل ویو مینویسه از هر بازی چند ساعت انجام دادیم.برای من بیشترین وقت بازی کردن برای mk8 نوشته شده بود.
tropical freeze هم عالی بود و من بهترین گرافیک هنری برای بازی های ویو رو برایdkctp میدونم.گیمپلی آن روان و سرگرم کننده بود و برای کامل شدنش باید وقت زیادی بذارید.فقط گرافیک از لحاظ فنی میتونست بهتر باشه که با توجه به حجم زیاد بازی قابل توجیه هست.
pikmin 3 هم قشنگ بود ولی یکم بازی بیحالی هست.یعنی مثل بقیه بازی ها به آدم انرژی نمی دهد.کمتر بازی شبیه pikmin 3 یدا میشه که به جای انرژی دادن و شاد کردن به مخاطب آرامش بده.موسیقی طبیعی و آرام و گرافیک خیلی نرم و آرامش بخش باعث این میشدند.یکی از اشکالات بزرگ بازی اینه که فقط یک پوشه برای سیو داره و برای دوباره بازی کردن باید همه ی سیو های قبلی رو پاک کنید و از اول شروع کنید.
new super luigi u به نظر من از new super mario bros u قشنگ تر بود در حالی که سختی زیاد بازی ارزش اون رو برای چند بار بازی کردن به شدت کم کرده بود ولی در کل ازmario bros بهتر بود.جفتشون عالی بودند ولی من پیشنهاد میکنم هیچکدوم اون هارو نخرید.خیلی کوتاهن و بعد از چند بار بازی کردن بیمزه میشن.کمترین ارزش برای چند بار بازی کردن رو این دو تا بازی دارن.
در کل اگه برای ویو میخواهید بازی بخرید یکی از این سه تا رو به دلخواه خودتون بخرید که هم طولانی و هم قشنگ هستند و هر کدوم رو میتونید بار ها بدون این که لوس بشن تموم کنید:zela the wind waker HD ، super mario 3D world ، mario kart 8
من بیشتر از همه super mario 3D world رو پیشنهاد میکنم.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
یک نکته دیگه در رابطه new super mario bros u بگم

من فکر میکردم با gamepad و wii remote میشه دو نفره با دوتا کاراکتر بازی کرد اما مثلا شما به حداقل دو wii remote نیاز دارید . با گیم پد در حالت چند نفره میتونید به پلیر ها کمک کنید به اینصورت که مثلا با لمس کردن صفحه میتونید platform در بازی ایجاد کنید به مدت محدود و یا با لمس کردن دشمن ها باعث شوید که پلیر یا پلیرها راحت تر بازی کنند .

ممنون

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من mario kart 8وnew super mario bros U و new super luigi u و pikmin 3 و donkey kong:tropical freeze وsuper mario 3D world رو برای ویو بازی کردم.
بهترین اون ها super mario 3D world بود.گرافیک هنری و فنی بالا،موسیقی فوق العاده،جلوه های بصری عالی(مخصوصا باران)،گیمپلی شاهکار و.... اون رو بهترین بازی ممکن کن برای ویو کردند.فقط بازی طوری هست که اگر اون رو یکبار تموم کنید بیست ساعت وقت میگیره ولی دفعات بعد در کمتر از شیش ساعت هم میتونید بازی رو تموم کنید.
بازی mario kart 8 هم قشنگ بود و به نظر من از اون بازی ها هست که آدم بیشترین وقت رو سر اون ها میذاره و بیشترین ارزش برای بارها و بارها بازی کردن رو داره.داخل ویو مینویسه از هر بازی چند ساعت انجام دادیم.برای من بیشترین وقت بازی کردن برای mk8 نوشته شده بود.
tropical freeze هم عالی بود و من بهترین گرافیک هنری برای بازی های ویو رو برایdkctp میدونم.گیمپلی آن روان و سرگرم کننده بود و برای کامل شدنش باید وقت زیادی بذارید.فقط گرافیک از لحاظ فنی میتونست بهتر باشه که با توجه به حجم زیاد بازی قابل توجیه هست.
pikmin 3 هم قشنگ بود ولی یکم بازی بیحالی هست.یعنی مثل بقیه بازی ها به آدم انرژی نمی دهد.کمتر بازی شبیه pikmin 3 یدا میشه که به جای انرژی دادن و شاد کردن به مخاطب آرامش بده.موسیقی طبیعی و آرام و گرافیک خیلی نرم و آرامش بخش باعث این میشدند.یکی از اشکالات بزرگ بازی اینه که فقط یک پوشه برای سیو داره و برای دوباره بازی کردن باید همه ی سیو های قبلی رو پاک کنید و از اول شروع کنید.
new super luigi u به نظر من از new super mario bros u قشنگ تر بود در حالی که سختی زیاد بازی ارزش اون رو برای چند بار بازی کردن به شدت کم کرده بود ولی در کل ازmario bros بهتر بود.جفتشون عالی بودند ولی من پیشنهاد میکنم هیچکدوم اون هارو نخرید.خیلی کوتاهن و بعد از چند بار بازی کردن بیمزه میشن.کمترین ارزش برای چند بار بازی کردن رو این دو تا بازی دارن.
در کل اگه برای ویو میخواهید بازی بخرید یکی از این سه تا رو به دلخواه خودتون بخرید که هم طولانی و هم قشنگ هستند و هر کدوم رو میتونید بار ها بدون این که لوس بشن تموم کنید:zela the wind waker HD ، super mario 3D world ، mario kart 8
من بیشتر از همه super mario 3D world رو پیشنهاد میکنم.

خیلی ممنون

اگه لطف میکردید به هر کدوم از عناوینی که گفتید نمره میداد بهتر بود به نظرم

بازم ممنون از لطفتون

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
منم فعلا فقط new super mario bross رو بازی کردم .بازی خیلی باحالیه و به همه دوستان پیشنهاد می شه مخصوصا اون دسته از دوستانی که می خوان به صورت دسته جمعی بازی کنن.خوبی این جور بازیا اینه که از پیر و جوون باهاش حال می کنن و عامه پسنده .من به این بازی 8.5 میدم از 10 .

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
من ارکهام اوریجینز رو روی وی یو بازی میکردم تا همین دیروز :D به نظرم بازی باید 7 از 10 باشه . چون داستان بازی که خیلی قشنگ بود ولی یه جاهایی مخصوصا اخرین فایت مهم بازی که با بین بود وقتی بین میپرید و دستشو میکوبوند زمین فریم بازی میومد رو 10 یا کم تر فک کنم و لگ وحشتناک میشد :|:D و یه ایراد
دیگه ای که میشد گرفت این بود سازنده بین نسخه وی یو با نسخه های دیگه تفاوت زیادی قائل شده :|

مثلا شروع بازی که لوگوی سازنده ها رو نشون میده اون صدایی که روش بود کیفیتش خیلی بد بود :D و یا این که بازی معلوم بود ویرایش نهایی نداشت :| یه سری صحنه های ریز بود که تو نسخه های دیگه پاک کرده بودند ولی مال وی یو نه :D حالا یه مثال کوچک بزنم . تو final offer بتمن یکی از قسمت هایی که میخواست tracy رو زندانی کنه تو نسخه وی یو نشون داد یه رم در میاره از بیسیم یکی از یارای پنگوین که تو نسخه های دیگه نبود :D یا کات سین ها سرعت لودش کم بود طوری که 2 ثانیه اول کات سین نشون نمیداد :D و یا این که کات سین اول بازی بین یه جاش قطع میشد :| که تو mii verse پرسیدم مال بقیه هم این طور بود :D

این از اینش . یکی از ایرادات دیگه ای که میشد گرفت بازی به طور کامل از گیم پد استفاده نمیکرد :D یعنی میشد بازی رو هم با دسته معمولی رفت :|

-------------------------------------

خب حالا نوبت arkham city armored edition هست :D

من نمره ای که به بازی میدم 10 هستش :D کسانی که بازی نکرده باشن میفهمن بعضی وقت ها صدا با تصویر نمیخونه و افت فریم هم زیاده . باگ هم زیاده بر خلاف نسخه اصلی :D ولی این قدر عالی پورت کرده بود و چیزای جدید اضافه کرده بود واقعا اینا به چشمم نیومد :| مثلا خود لباس بتمن که نسبت به نسخه اصلیش خیلی قشنگ تر شده بود :x

و یا خود گیمپد که برای اسکن کردن صحنه جرم باید حرکت داده شه و برای انتخاب گجت ها باید از خود گیمپد استفاده شه :D اصلا یه سری از ابزار های بتمن هست که گیمپد نباشه کار نمیکنه :| مثلا همین وسیله بتمن که باهاش فرکانس های مختلف رو اسکن و هک میکنی یا باهاش پسورد ها رو هک میکنی :D نسبت به نسخه اصلی خیلی بهتر شده و باید از صفحه لمسی استفاده کرد !

یا همین remote controller batrang باید با حرکت دسته اونم حرکت بدی :D

خلاصه اگه غرق در بازی بشین و یا به خاطر خود داستان و بازی ، پلی کنین اصلا باگ و ... به چشم نمیاد و قشنگ کیف میکنید :x

---------------------------------------

بازی بعدی هم batman arkham origins blackgate deluxe هست . به نظر من نسخه وی یو بازی با نسخه های دیگه تفاوت چندانی نداشت ولی بعضی جاها باید از خود گیم پد استفاده میشد که اینم نکته مثبتشه .

داستانش هم جالب بود . گرافیک هم نسبت به نسخه های کنسولی خیلی بهتر بود :x

من از 5 به بازی 3.5 میدم :D

----------------------------------------

البته اینم یادم نره بگم تمام بازی هایی که گفتم در بالا رو کنسولای نسل هفتم به صورت 720 یا hd اجرا میشن ولی رو وی یو به صورت full hd اجرا میشن که یه نکته خوب هم که داره برخلاف نسخه های کنسولی دارای anti alias یا همون aa از نوع fxaa هستند .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,391
نام
مهدی یوسفی اصیل
من mario kart lego city و mario 3d world رو بازی کردم
یعنی هر 3 تا بازی شاهکار به تمام معنا
ماریو کارت اینقدر گرافیک خارق العاده ای داره که اصلا فکر نمی کنید داره روی wiiu اجرا میشه
واقعا عالی شده

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
super mario bros
یکی از بهترین بازیهای ساخته شده تا الان و البته سخت! واقعاً باید یه گیمر حرفه‌ای باشی تا بتونی کاملش کنی!
9/10

super mario 3d world
به اون خوبی که فکر میکردم نبود. اما در کل بازی خوبیه و توصیه میکنم حتماً بازیش کنید. مراحل متنوع و خوبی داره. فقط توی بعضی مراحل، گیم‌پلی بازی خیلی بد میشه و باعث کوبوندن سر به دیوار میشه! اما بازی خوبیه که ارزش بازی کردن زیادی داره.
8/10

mario kart 8
به هیچ وجه اون چیزی که فکر میکردم نبود! راستش زیاد با بازی حال نکردم. البته دارم بازیش میکنم و خوشبختانه جوری نیست که بازی رو بندازش کنار. ولی در کل برام جالب نبود زیاد.
6/10

پیک‌مین3 هم دارم که هنوز بازیش نکردم!

pushmo
اینم بازی جالبیه که مراحل چالش برانگیزی داره و به شدت مغز رو درگیر میکنه. البته الان توی یکی از مراحلش موندم و هر کار میکنم نمیتونم پازلشو حل کنم:| برای همین چند وقتیه اصلاً بازیش نکردم!:|
7/10

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,189
نام
محمد
review_dkfreeze-646x532.jpg

9.5/10
عالییییییییییییییییییی
خیلی خوب بود . خیلی . از اون بازیهاست که یه مرحله رو اگه 20 بار هم بازی کنین سیر نمیشین .
گرافیک فوق العاده قشنگ . باس فایت ها و طراحی مراحل خیلی خوب و موسیقی بی نظیر . واقعا David Wise بیخودی از آهنگ سازیش تعریف نمیکنن , خیلی کارش خوبه .
بهترین مراحل هم مراحل Rocket Barrel سواری با اون موزیک محشرشه و البته نباید از باس آخر هم گذشت که واقعا وحشی بود . 3 روز طول کشید تا بزنمش :D
این موزیک رو گوش کنید میفهمید چقدر موزیک های بازی عالی کار شدن :D
watch?v=FkgxGWyYSa8
--------
New Super Mario Bros U : 7.5/10
اینم خیلی خوبه فقط واسه من زیادی سخت بود و سختیش رو اعصاب بود . اون نرمیه دانکی کانگ رو نداشت ولی بازم گیم خوبیه .
-------
Wii Party U : 8.5/10
خیلی بازیه خوبی برای سر گرم کردن بچه ها و یا حتی با دوستان و خانواده . مینی گیم هاش هم بعضیهاشون فوق العاده جذاب هستن . اگه پارتی دارین تو خونه و جمعتون جمعه حتما بازی رو تهیه کنید .
-------
Nintendo Land 8/10
اینم بیشتر بازی های گروهی داره . من بازی های تک نفریش رو بازی نکردم ولی بازی های گروهیش خوب هستن مخصوصا Mario Chase .

آخرین ویرایش:

نظامی پور

کاربر سایت
Nov 29, 2011
18
نام
محمد نظامي پور
آقا هیچدوم این ها به پای zelda wii u نمیرسه.ندیده میگم بهتر از ocarina of time و twilight princess میشه.بهترین بازی ویو هم میشه.اگه mario galaxy هم برای ویو بیاد که دیگه هیچی....
ویو بهترین کنسول تاریخ نینتندو میشه!

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
آقا هیچدوم این ها به پای zelda wii u نمیرسه.ندیده میگم بهتر از ocarina of time و twilight princess میشه.بهترین بازی ویو هم میشه.اگه mario galaxy هم برای ویو بیاد که دیگه هیچی....
ویو بهترین کنسول تاریخ نینتندو میشه!

من اگه اعتماد به نفس شما رو داشتم با دمپایی به کاخ سفید حمله می کردم !!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
Hyrule Warriors
بازی خیلی خوبیه و کلی چیز میز داذه برای آزاد کردن که حالا حالاها سرگرمتون میکنه. از دست ندید بازی رو.
8/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر