PlayStation Disgaea 5 | PS4

Disgaea-5-Ann-PS4.jpg

Nippon Ichi Software شماره پنجم از این سری رو برای PS4 معرفی کرد
اطلاعات جدیدی که از بازی اومده به صورت خلاصه:

- داستان بازی محتوای انتقامی داره
- نسبت به نسخه قبلی مراحل بیشتری داره
- سیستم جدید از بازی رو شاهد هستیم
- شخصیت اصلی بازی kilia ست
- kilia شیطونیه که قسم خورده انتقامش رو از پادشاه شیاطین بگیره
- قهرمان زن داستان seraphine هست
- seraphine یه لرد شیطانی از gergeous underworlde هست
- seraphine یه دختر بالغ از یه خانواده سطح بالاست
- Usalia لرد منطقه ای به اسم Rabbit Rabbit World هست
- بازی بهار اینده منتشر میشه
- Usalia به نفرینهایی آلوده شده که باعث خشونتش میشه مگه اینکه کاری بخوره
- تعداد کرکتر های بازی هم افزایش چشم گیری داشته به طوری که از 10 روی ps3 به 100 روی ps4 رسیده

منبع

تصاویر بازی:

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Disgaea به نظرم یکی از بهترین SRPG هاست ×_× عالی شد نسخه برای 4 هم تایید شد !!!
همیشه کارشون توی داستان سرایی جالب و خاص بود !

• Like
Reactions: bijan1984

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
Disgaea به نظرم یکی از بهترین SRPG هاست ×_× عالی شد نسخه برای 4 هم تایید شد !!!
همیشه کارشون توی داستان سرایی جالب و خاص بود !

من هنوز شماره قبلی رو برای ویتا نگرفتم :((
الان به نظرت این ادامه 4 میشه یا کلا داستانش جداست :-?

• Like

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من هنوز شماره قبلی رو برای ویتا نگرفتم :((
الان به نظرت این ادامه 4 میشه یا کلا داستانش جداست :-?
داستاناشون همه جدا بود اما سروکله شخصیتهای نسخه های پیشین توشون پیدا میشد .
من 3که رفتم الان 4 رو میرم . بازی عالی هست ! کلا فرموله gameplay بازی به نظرم خارق القعادس D: شدیدا اعتیاد اور و درگیر کنندس.

• Like

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
من با نسخه های قدیمیش خیلی حال کردم هم سبک مبارزه جالبی داره و هم داستان خفنی داره. بیصبرانه منتظر این بازی زیبا بر روی کنسول خفن ps4 هستم.

• Like

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
شماره‌های اصلی Disgaea همونطور که آرمان گفت همشون داستان جداگونه دارن.
تنها بازی که به یکی از شماره‌های قبلی مربوط میشده Disgaea Dimension 2 بود که برای PS3 اومد و در واقع ادامه شماره اول بازی بود، دقیقاً با همون کاراکترها
ولی شماره‌های اصلی بهم مرتبط نیستن... فقط در همین حد که مثلاً چند تا از کاراکترهای قدیمی رو دوباره تو بازی ببینیم... مثل بانو Etna که تو همه شماره‌های بازی حضور فعالی داره :d

راستی یاسر اگه D4 رو بازی نکردی حتماً برای ویتا بگیرش... من خودم که که رو PS3 رفتم، میخوام برای ویتا دوباره بگیرمش.. جدا از اضافات و DLCهایی که داره... یکی از بهترین بازیهای سری حساب میشه... عالیه.
من خودم به ترتیب 1 و 4 و 2 و 3 رو دوست دارم... (این Disgaea D2 رو هنوز بازی نکردم... حالا باسه ویتا بیاد میرم تو کارش :-")
همه شماره‌های بازی هم برای ویتا در دسترسه... 3 و 4 که پورت شده و 1 و 2 هم از بخش PSP میشه خرید :d

در کل سری Disgaea بهترین و دوست‌داشتنی‌ترین SPRG هست که تا حالا بازی کردم... گیم پلیش عالیه و خیلی هم هاردکور و به قولی oldschool‍ه... هر چی بیشتر بازی کنی، بیشتر جذبش میشی.
همون بخشه Item World بازی براحتی 70-80% SRPGهای دیگه رو قورت میده... دیگه باقی بازی بماند. :d

فقط یه چیزی یاسر... موقعی برو سراغش که کامل وقت داشته باشی... چون 200 - 300 ساعت راحت رو شاخشه و چندان زمان زیادی هم برای بازی حساب نمیشه!
ملت هزار ساعت هزار ساعت Disgaea بازی میکنن... Levelهارو ببینی، افسردگی میگیری. :d

• Like

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
اطلاعات جدید که Famitsu متلاشی کرده :D :

- Story will have the theme of “revenge”
- More volume than previous Disgaea games
- New game systems
- Protagonist is Kilia
- Kilia is a young demon boy who swears to get revenge against the demon emperor Void Dark
- The heroine is Seraphine
- Seraphine: a demon lord of the “Gorgeous Underworld”
- Seraphine is the well-brought-up daughter of an upper-class family
- Usalia: the demon lord of some place called “Rabbit Rabbit World”
- A product code for a trial version of the game will be included in the September 25 issue of Dengeki PlayStation magazine
- Game out next spring
- Usalia has been affected by some curse that makes her go violent unless she eats curry
“We thought about going multi-platform with PlayStation 3, but doing so would’ve made the PS3 the standard. Since we’re making it, I want to be able to offer something that could only be done with the PlayStation 4.”
“The number of characters that can be displayed at once has vastly grown. On the PlayStation 3 it was limited to 10 characters shown in high definition, but the PlayStation 4 can display 100 characters.” – Nippon Ichi president Sohei Niikawa

• Like

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
شماره‌های اصلی Disgaea همونطور که آرمان گفت همشون داستان جداگونه دارن.
تنها بازی که به یکی از شماره‌های قبلی مربوط میشده Disgaea Dimension 2 بود که برای PS3 اومد و در واقع ادامه شماره اول بازی بود، دقیقاً با همون کاراکترها
ولی شماره‌های اصلی بهم مرتبط نیستن... فقط در همین حد که مثلاً چند تا از کاراکترهای قدیمی رو دوباره تو بازی ببینیم... مثل بانو Etna که تو همه شماره‌های بازی حضور فعالی داره :d

راستی یاسر اگه D4 رو بازی نکردی حتماً برای ویتا بگیرش... من خودم که که رو PS3 رفتم، میخوام برای ویتا دوباره بگیرمش.. جدا از اضافات و DLCهایی که داره... یکی از بهترین بازیهای سری حساب میشه... عالیه.
من خودم به ترتیب 1 و 4 و 2 و 3 رو دوست دارم... (این Disgaea D2 رو هنوز بازی نکردم... حالا باسه ویتا بیاد میرم تو کارش :-")
همه شماره‌های بازی هم برای ویتا در دسترسه... 3 و 4 که پورت شده و 1 و 2 هم از بخش PSP میشه خرید :d

در کل سری Disgaea بهترین و دوست‌داشتنی‌ترین SPRG هست که تا حالا بازی کردم... گیم پلیش عالیه و خیلی هم هاردکور و به قولی oldschool‍ه... هر چی بیشتر بازی کنی، بیشتر جذبش میشی.
همون بخشه Item World بازی براحتی 70-80% SRPGهای دیگه رو قورت میده... دیگه باقی بازی بماند. :d

فقط یه چیزی یاسر... موقعی برو سراغش که کامل وقت داشته باشی... چون 200 - 300 ساعت راحت رو شاخشه و چندان زمان زیادی هم برای بازی حساب نمیشه!
ملت هزار ساعت هزار ساعت Disgaea بازی میکنن... Levelهارو ببینی، افسردگی میگیری. :d

بازی نکردم آریا ولی حتما رو ویتا میگیرمش:bighug: فعلا تنها چیزی که ندارم همین وقته :d:((
با این تعاریفی که کردی هایپم دو چندان شد :d ایشالا بعد Bravely برم سراغ این:d

• Like

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
چپ راست اطلاعات جدید میاد:D :

- Void Dark is the strongest and worst demon emperor
- Since his rise to power, he has devastated many Netherworlds along with the help of his large, bruta army known as Lost
- It is rumored that they have over 10 billion soldiers
- It seemed like no one could possibly stand against them, and it didn’t even seem like there existed someone bold enough to do so in the Netherworld
- Demons that have held a grudge against Void Dark and his underlings have quietly began to stand up in order to get revenge
- Takes place in numerous Netherworlds
- Demon lords of their own Netherworlds will gather together
- Doing over 100 million damage and getting to level 9999 isn’t anything new to the Disgaea series, and it won’t be changing anytime soon
- New battle and growth systems
- New rules will be revealed in the future

• Like

Elven_Star

کاربر سایت
Apr 4, 2007
171
چرا تاپیک این بازی عالی که انحصاریم هست انقدر سوت و کوره؟ از چند روز پیش pre-order رو PSN شروع شده که با بازی یک theme هم میگیرید. اگر RPG با داستان جالب و gameplay عمیق که ساعت‌ها سرگرمتون میکنه دوست دارید، از دست ندید این بازی رو.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر