PlayStation Ys | PS4

42975084647637645201.png

بازی جدید از سری Ys برای PS4 و PS Vita معرفی شد :D اطلاعات به زودی :D

آخرین ویرایش:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
تصاویر:

من Ys: The Oath in Felghana رو یکم بازی کردم. به خاطر این بازی هم که شده میرم تمومش میکنم :D گرافیک در مقایسه با The Oath in Felghana زمین تا آسمون فرق کرده! :D فکر کنم بیشتر (شاید هم همه، نمی دونم) بازی های سری Ys دوربین ایزومتریک داشتن.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
من Ys: The Oath in Felghana رو یکم بازی کردم. به خاطر این بازی هم که شده میرم تمومش میکنم :D گرافیک در مقایسه با The Oath in Felghana زمین تا آسمون فرق کرده! :D فکر کنم بیشتر (شاید هم همه، نمی دونم) بازی های سری Ys دوربین ایزومتریک داشتن.

من این شماره رو بازی نکردم ولی روی ویتا Ys: Memories of Celceta تمومش کردم
گیم پلی عالی - داستان عالی
تنها ایرادش گرافیک بود که گویا اینجا کمی بهتر شده :d
کلا ضعف گرافیک داره 8-|:d

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
تصاویر:

این نسخه ای که یگی رو من بازی نکردم ولی این عکسا تو مایه های Ys Seven و Memories of Celceta هست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Memories Of Celceta روی ویتا واقعا عالی بود ! به قوله شما همون مشکلش گرافیک از تاریخ گذشتش بود که همین جدیده هم چنگی به دل نمیزه D: بیشتر فیته ویتاس تا 4 اما در کل بازی از نظره gameplay فوق القعاده روانه و عالی بود ! موسقی بازی هم خیلی خوب بود
استقبال میشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
انصافا یکی از قشنگ ترین بازی های ویتا هم بود ولی متاسفانه این سری همیشه ضعف گرافیکی داشته که خیلی در برابر داستان و گیمپلی ـش به چشم نمیاد .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
گرافیکش اینقدر ضعیفه یعنی؟
آحتمالا یه طوری گرفتن که روی ویتا هم بشه پیاده سازی کرد . از نسخه ویتا خیلی بهتره اما کلا این سری توی گرافیک میلنگه اما از نظره هنری و رنگ امزیز خیلی خوبه.
در کنارش از نظر داستانی و gameplay خیلی عالی هست. یگه به چشم نمیاد گرافیکه بازی هرچقدر هم که dated باشه.

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
اطلاعاتی که Famitsu متلاشی کرده :D :

- The game may take place in an era sometime before Ys Seven
- It will fill in the blank between Ys V and VI
- The new Ys title will depict an overall strong sense of the “sea” as a theme
- New action elements and systems
- New characters along with the appearance of others from past Ys games
- The staff are currently going through plenty of trial-and-error on the development for PlayStation 4
- The team wants to try something using the PS4’s share function
- The team is also working ts hardest so that they can release the game as soon as possible
- More details soon
- Game out next year

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر