FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
از اول قيمتها مينيمم ماكسيمم خواهند داشت والا راه قطعي كه نه ولي تا حدودي اره
اخه الانم مینیمم مکسیمم داره و مسی مثلا یک ملیون و دویسته لول:| بعد انتظار دارن مردم کوین نخرن.باید ادم بتونه با بازی کردن انقدر پول دراره که بتونه اینارو بخره:d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اخه الانم مینیمم مکسیمم داره و مسی مثلا یک ملیون و دویسته لول:| بعد انتظار دارن مردم کوین نخرن.باید ادم بتونه با بازی کردن انقدر پول دراره که بتونه اینارو بخره:d
نميشه payin تر gozasht بخاطر اينكه كمياب ميشه ايشالا نسخه بعد اوكي خواهد شد

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
نميشه payin تر gozasht بخاطر اينكه كمياب ميشه ايشالا نسخه بعد اوكي خواهد شد
راستی بنظرم باید این بازیکنهای tots رو بردارن چیه اینا؟همه چیشون 99هه جای اینا بیان همون ورژن انسانی تره بازیکنا رو بیشتر کنن.درکل بازی رو جای ارکید کردن واقع گرایانه تر کنن.

symphony

کاربر سایت
Jun 6, 2014
240
نام
Ash

داداش بدون کوین خریدن هم میشه تیم خوب جمع کرد فقط یکم وقت میخواد اینم دو تا تیم من بدون خرید 1 دونه سکه
main FIFA 15 Ultimate Team Squad by symphony | Futhead
Main 2 FIFA 15 Ultimate Team Squad by symphony | Futhead

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
داداش بدون کوین خریدن هم میشه تیم خوب جمع کرد فقط یکم وقت میخواد اینم دو تا تیم من بدون خرید 1 دونه سکه
main FIFA 15 Ultimate Team Squad by symphony | Futhead
Main 2 FIFA 15 Ultimate Team Squad by symphony | Futhead
این بازیکنا بعضیاشون خیلی گرونن که:dخب چجوری انقدر کوین جمع کردین که اینارو خریدین؟:d

ferrari4ever

کاربر سایت
Jun 2, 2015
129
دوستان من FUT رو از ٢٠١٠ شروع كردم ،اما رو xbox بازي ميكردم ، تازه ps4. گرفتم ٢ ماه . الان هيچ فرند فيفا بازي ندارم ، كسي برا فيفا ١٦ دوس داشت psn id برام مسج كنه اددش كنم

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام بچه ها
یه چند روزیه (از روز سه شنبه) هرکار کنم نمیتونم تو PS4 Ultimate Team برم..Error میده برمیگردم Main Menu
کسی‌ دیگه هم هست که این مشکلو داشته باشه???

nimaraul

کاربر سایت
Aug 4, 2015
26
سلام دوستان...من با ps4 فیفا 15 آلتیمیت بازی میکنم...وسط بازی یهو از سرور دیسکانکت میشه و میپره از بازی بیرون...بعضی موقع ها که خوش شانس باشم می تونم یه بازی رو انجام بدم...راهی هست که بشه این قطع شدن از سرور رو از بین برد؟ ممنون

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام دوستان
متاسفانه پیج اصلی بازی رو پیدا نکردم گفتم اینجا مطرح کنم
من هر چی میگردم نمیتونم یک قسمتی برای جام های ملی مثل جام ملت های اروپا پیدا کنم
حتی تو یه آپدیتی جام جهانی هم داده بودن الان دیگه نیست ! جریان چیه ؟ نمیشه به هیچ صورتی جام جهانی رو مثلا بازی کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر