FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
سلام
ببخشید جایی هست که التیمیت رو توضیح بده؟
پست اول رو خوندم چیزی دستگریم نشد....چه فرقی با معمولی داره؟
احتمالا 16 رو بخرم.

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
سلام
ببخشید جایی هست که التیمیت رو توضیح بده؟
پست اول رو خوندم چیزی دستگریم نشد....چه فرقی با معمولی داره؟
احتمالا 16 رو بخرم.

اول اینو بگم که این مود حوصله میخواد . اونم زیاد .

آلیمیت از اینجا شروع میشه که ی تیم در حد پشمک حاج عبدا... بهت میده ...
بعد تو میتونی تو کاپ ها و سیزن های مختلف شرکت کنی و کوین بدست بیاری .
با اون کوین ها هم بازیکن میخری . در کنار اینا میتونی پک بزنی که پک ها توشون بازیکن هست و ریسکش بالاس .
پک ها رو میشه با کوین (همونایی که با بازی در میاری ) یا پول بخری باز کنی .

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
به دوستانی که هنوز شروع نکردن به هیچ وجه آلتیمیت رو توصیه نمی کنم واقعا اعصاب خورد کن و اعتیاد آوره و اگه خیلی توش غرق بشی علاوه بر هزینه ی زیاد کلی از وقتت هم هدر میره اینم بگم تو دسته های بالا همه کوین میخرن و رونالدو و مسی دارن شما هم برای اینکه بتونی باهاشون رقابت کنی مجبوری که یا کوین بخری یا با بازیکنای معمولی فقط حرص میخوری . ماها که معتاد شدیم از ما گذشته :smoke1: لااقل شما به خودتون رحم کنید .

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
به دوستانی که هنوز شروع نکردن به هیچ وجه آلتیمیت رو توصیه نمی کنم واقعا اعصاب خورد کن و اعتیاد آوره و اگه خیلی توش غرق بشی علاوه بر هزینه ی زیاد کلی از وقتت هم هدر میره اینم بگم تو دسته های بالا همه کوین میخرن و رونالدو و مسی دارن شما هم برای اینکه بتونی باهاشون رقابت کنی مجبوری که یا کوین بخری یا با بازیکنای معمولی فقط حرص میخوری . ماها که معتاد شدیم از ما گذشته :smoke1: لااقل شما به خودتون رحم کنید .

اره باهات موافقم من حدود 500 تومان ضرر کردم ...

اواتار و امضات:x:x :x

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
من دیسک بازی رو دادم رفت :( کل سیستم گیمینگ یه طرف لامصب این اولتیمیت یه طرف(آنلاین) ..آفلاین = سکته قلبی و مغزی در اثر پاسکاری زیاد سی پی یو تو شش قدمت :| دیگه شاخ شاخش کریر مود هست که اونم 200 ساله هیچ تغییری نکرده و یه عیب بزرگ داره که بعد 10 فصل دیگه تقریبا بازیکنی که معروف باشه یا رو قیافه اش کار شده باشه نیست(تو pes ولی بازیکنا بر میگردن چند فصل بعد که به نظرم خیلی بهتره که مثلا رونالدینیو 17 ساله بگیری:)
اواخر هر سال که تیمهای سال میاد اولتیمیت مسخره میشه یه کریس 97 و یا علی .مخصوصا امسال که عجیب حمله و گل زنی راجت شده بود و دروازه و دفاع تعطیل...
ایکاش ایکاش جلوی خرید کویین کامل از اول سال بعد گرفته بشه اونموقع دیگه آخراش اینجوری هر نه نه قمری تیم ریتینگ 94 نداره!!!
خود سازنده اعلام کرده که واس 16 مدافع هارو اصلاح کرده ،امیدوارم اینبار از اونور پشت بوم نیفتن :)))
بیصبرانه منتظر شروع اولتیمیت سال بعد ام

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
سلام. هرکاری میکنم نمیتونم به Ea Servers متصل بشم . چیکار کنم ؟ اینم ارورش :
http://www.8pic.ir/images/odyjsq6e8nr39gc6y3cm.jpg

اگه دفعه اولت هست که اکانت نساختی اما اگه همیشه وصل میشدی و الان نمیشی دوتا حالت داره اینترنت دستگاهت وصل نیست و حالت دوم از خود سرورهای فیفاست که واس منم یک هزاربار پیش اومده

Chelsea London

کاربر سایت
Mar 28, 2011
5
نام
حمیدرضا
اگه دفعه اولت هست که اکانت نساختی اما اگه همیشه وصل میشدی و الان نمیشی دوتا حالت داره اینترنت دستگاهت وصل نیست و حالت دوم از خود سرورهای فیفاست که واس منم یک هزاربار پیش اومده

دفعه اولم هست. منظورت اکانت EA هست ؟ اگه آره لطفا بگو چجوری بسازم . اگه منظورت PSN هست که ساختم

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان مثله اینکه EA به تعداد محدودی اجازه دسترسی التیمیت فیفا 16 داده!! حتما ایمیل هاتون رو چک کنین، من الان دیدم برا منم فرستادن :d:d 2 هفته زودتر میتونین التیمیت رو رایگان بازی کنید. البته نوشته هدف پیدا کردن باگ ها و فیدبک از طرف فن ها هست

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
من از امروز كه ميخوام ut بزنم تو قسمت سيزن انلاين يه ارور ميده كه اولش e82 هست جالبه كه تو اكانتي كه پلاس هست براحتي ميشه بازي كرد تو ساير اكانتا نه تا ديروز همه چي درست بود لطفا كمك كنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر