FIFA 15 - Ultimate Team | PS4

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام خدمت دوستان عزیز ، بحث پیرامون مود آلتیمیت تیم فیفا 15 تو این تاپیک پیگیری میشه
قبل از هر چیز لازمه راجع به قابلیت های جدید آلتیمیت تیم در فیفا 15 که ناشر بازی فعلا اونها رو بصورت مختصر معرفی کرده توضیحاتی بدم :

1-تصورات از تیم آینده (Concept Squads) :
در فیفا 15 این قابلیت به بازیکن داده میشود که بتونه از بانک تمامی بازیکن های فیفا 15 استفاده کنه و یک تیم از تصوراتش بسازه،به این ترتیب بازیکن خیلی بهتر میتونه نیاز بعدی تیمش برای یک ترانسفر موفق رو متوجه بشه.

fut-concept-squad-screen.jpg

2-لیگ های دوستانه (Friendly Seasons) :
این قابلیت جدید در فیفا 15 به شما اجازه میده که با دوستانتون یک لیگ تشکیل بدید و نتایج اون رو در سرورهای بازی ذخیره کنید.

fut-friendlies.jpg

3-بازیکن های قرضی (Loan Players) :
بدون شک یکی از بهترین تغییرات آلتیمیت تیم این مورد هست،دیگه نیازی نیست برای داشتن بازیکن های بزرگ کلی زحمت بکشید،میتونید اونها رو بصورت قرضی در اختیار بگیرید و بازیهای حساستون رو با وجود بازیکن های بزرگ پشت سر بزارید.

fifa-15-fut-loanplayer_updated.jpg

4-بازیکن های افسانه ای بیشتر در ایکس باکس (More Legends On Xbox) :
این مورد مربوط به ایکس باکس میشه ،اما بطور کلی میشه گفت که بازیکن هایی نظیر بارسی،بلان،برمه و ... رو وارد بازی شدن.

fut15_legends_header_eng_850.jpg

5-توانایی فیزیکی (PHY) :
در سری های قبلی آلتیمیت تیم 6 آیتم سرعت،شوت،پاس،دریبل،دفاع و هد مشخصه های اصلی بازیکن های فیفا بودند،اما در مود آلتیمیت تیم فیفا 15 خصوصیت فیزیکی بازیکن جایگزین قدرت سر زنی شده که البته به نظر من انتخاب به جایی بوده چون بازیکن ها ریزنقش در مقابل بازیکن های فیزیکی حرفی واسه گفتن ندارند.

New_FUT_attribute.jpg

در کل به نظر میاد مود آلتیمیت تیم فیفا 15 باز هم از قبل جذابتر بشه،لازمه بگم کسانی که نسخه آلتیمیت تیم فیفا 15 رو میخرن میتونن به مدت 40 هفته هر هفته یک گلد پک مجانی از EA بگیرن و همچنین از مسی برای 5 بازی بعنوان بازیکن قرضی استفاده کنن،اما نسخه معمولی فقط 15 گلد پک مجانی میده و از مسی خبری نیست!!

saman_arsenal

کاربر سایت
Aug 11, 2014
402
[quote name="Royal_Star" post=3428650]دوستان عزیز خبر دارین تو استور سونی بازی fifa 15 ultimate edition با قیمت 69.9 دلار pre order میشه.<br />
به نظرتون ارزش داره الان اقدام کرد برای خرید ؟ قیمت دیسک وقتی بیاد چقدره ؟<br />
اگر دیجیتالی بخرم امکانات خاص و اضافه ای میده نسبت به دیسک فیزیکی ؟<br />
ممنون میشم راهنمایی کنید.<br />
<br />
<br />
Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]<br />
سلام مزایای نسخه ی ادیتیشن موفق باشید منبعش هم اخر متن هست که کپی کردم <br />
<br />
1-داشتن مسی در ترکیب خود!<br />
تا حالا به این فکر کردید که داشتن یکی از بهترین مهاجمان دنیا در ترکیب تیمتون چه حسی می تونه بهتون بده؟<br />
با قابلیت جدید آلتیمت تیم فیفا ۱۵ یعنی قرض گرفتن بازیکنان، شما می تونید لیونل مسی را برای چند بازی قرض بگیرید و بازی های زیادی رو ببرید و بتونید به ساخت تیم خودتون کمک کنید. بعد از اتمام شدن قرض لیونل مسی شما می تونید بازیکن های بیشتری رو به تیم خودتون به عنوان بازیکن قرضی اضافه کنید.<br />
<br />
2- چهل دلار ارزش پک های رایگان!<br />
اگر شما این نسخه ی ویژه رو خریداری کنید هر هفته یک پکیج طلایی به شما داده می شه. این روال به مدت ۴۰ هفته ادامه پیدا می کنه و این یعنی ۴۰ دلار سود برای شما با دادن فقط ۱۰ دلار هزینه ی بیشتر!<br />
<br />
3- خوشحالی بعد از گل عجیب!<br />
شما با پیش خرید این نسخه از فیفا ۱۵ سه خوشحالی منحصر به فرد رو دریافت می کنید. بوسیدن آرم باشگاه، لگد زدن به پرچم کرنر و ایستادن به نشانه ی غرور!<br />
<br />
4- تیم ستاره ی آدیداس<br />
شما با پیش خرید این نسخه می تونید تیم منتخب آدیداس رو در ترکیب خود از جمله لیونل مسی داشته باشد.<br />
<br />
5- کفشی زیبا و یونیک!<br />
با پیش خرید این نسخه کفش زیبای و منحصر به فرد آدیداس رو می تونید برای تیم خودتون خریداری کنید.<br />
<br />
6- پیراهن تاریخی!<br />
اگر این نسخه از فیفا ۱۵ رو خریداری کنید، راحت و بدون هیچ گونه زحمتی پیراهن تاریخی باشگاه محبوبتون رو می تونید به راحتی به دست بیارید و به رخ رقیبان خودتون بکشید!<br />
۶ دلیل برای پیش خرید FIFA ULTIMATE TEAM 15 اختصاصی تیم ترجمه oRPF.ir<br/>

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
[quote name="Royal_Star" post=3428650]دوستان عزیز خبر دارین تو استور سونی بازی fifa 15 ultimate edition با قیمت 69.9 دلار pre order میشه.<br />
به نظرتون ارزش داره الان اقدام کرد برای خرید ؟ قیمت دیسک وقتی بیاد چقدره ؟<br />
اگر دیجیتالی بخرم امکانات خاص و اضافه ای میده نسبت به دیسک فیزیکی ؟<br />
ممنون میشم راهنمایی کنید.<br />

والا ایران رو نمیدونم ولی اینجا که تفاوت زیاد نیست و احتمالا خودم Ultimate Edition میخرم . امسال امکاناتی که باهاش میدن خیلی خوب شده و می ارزه 70دلار !!! 10دلار بیشتر میدی اما امکانات زیادی رو بهره مند میشی ازشون .
----------------------------------
همه ی موارد بالا درست هست به جز شماره ی 3 که خوشحالی اولی ، بوس کردن مچ دست هست ( Celebration بعد از گل سوارز رو اگه دیده باشی میفهمی کدوم رو میگم )

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
سلام
اول از امید عزیز واسه زدن این تاپیک تشکر میکنم
------------
تو این قسمت قرض کردن یک بازیکن وقتی قرض کنیم مدتش تموم بشه دیگه نمیشه قرضش کرد؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
سلام
اول از امید عزیز واسه زدن این تاپیک تشکر میکنم
------------
تو این قسمت قرض کردن یک بازیکن وقتی قرض کنیم مدتش تموم بشه دیگه نمیشه قرضش کرد؟

ممنونم محمد،احتمال قوى سيستم قرض دادن بازيكن بايد اينطور باشه مثلا شما رويس رو ميزارى واسه قرضى رفتن به تيمهاى ديگه تو ترانسفر ماركت بعد كه مشترى واسش پيدا شد درآمدش به حسابت مياد و بعد از اتمام تعداد بازى كه شما واسه قرض دادن معلوم كردى يا زمانى كه مشخص كردى صرفنظر از بازى كردن يا نكردنش برميگرده به تيمت و اين روند قرض دادن رو ميتونى تا جايى كه دلت بخواد ادامه بدى.

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
ممنونم محمد،احتمال قوى سيستم قرض دادن بازيكن بايد اينطور باشه مثلا شما رويس رو ميزارى واسه قرضى رفتن به تيمهاى ديگه تو ترانسفر ماركت بعد كه مشترى واسش پيدا شد درآمدش به حسابت مياد و بعد از اتمام تعداد بازى كه شما واسه قرض دادن معلوم كردى يا زمانى كه مشخص كردى صرفنظر از بازى كردن يا نكردنش برميگرده به تيمت و اين روند قرض دادن رو ميتونى تا جايى كه دلت بخواد ادامه بدى.

نه اصلا قرضی دادن به این صورت نیست.بازیکن های قرضی لیست شون تو قسمت EASFC تو قسمت التیمیت هست و فقط 1 بار میشه انتخاب شون کرد و به نسبت قدرت بازیکن تعداد بازی هایی که می تونه قرضی بازی کنه مشخص میشه

• Loan Players are only available for a set number of games
  • Player Loan items in EASFC can be redeemed only once
  • Free loan upon first FUT login
  • Redeem with either coins or EASFCC
  • Messi loan with Ultimate Edition Pre Order

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
یه سوال: اگه شما یه بازیکنی رو قرض بگیرید مثلا برای 3 بازی و سه بازی هم انجام بدید ولی از اون بازیکن استفاده نکنید، Loan تموم میشه؟ منظورم اینه که سیستم Loan مشروط به بازی کردن بازیکن قرضیه یا صرفا بازی کردن ما، هرچند از اون بازیکن استفاده هم نکنیم؟

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
نه اصلا قرضی دادن به این صورت نیست.بازیکن های قرضی لیست شون تو قسمت EASFC تو قسمت التیمیت هست و فقط 1 بار میشه انتخاب شون کرد و به نسبت قدرت بازیکن تعداد بازی هایی که می تونه قرضی بازی کنه مشخص میشه

• Loan Players are only available for a set number of games
  • Player Loan items in EASFC can be redeemed only once
  • Free loan upon first FUT login
  • Redeem with either coins or EASFCC
  • Messi loan with Ultimate Edition Pre Order

اينطورى كه فايده نداره!!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
خوب دیگه اگه بشه هر بار بخوایم بازیکنی مث رونالدو رو مثلا قرضی بگیریم دیگه هیچکی نمیره رونالدو رو بخره کـ!! پس eA هم یه سری محدودیت گذاشته حتما

Barcayist

کاربر سایت
Feb 7, 2012
619
دوستان بياييد بگيد امسال هدفتون بستن چه تيمى از چه ليگيه؟بازيكن هاى مورد علاقتون هم كه دوست داريد بخريد هم بگيد.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
خدا کنه امسال یه مقداری قیمتها معقول تر بشه ..... این bot ها خیلی قیمتها رو الکی بردن بالا
امسالم که قراره با خرید و فروش سکه مبارزه کنن حالا چجوریش معلوم نیست
امیدوارم یه مقدار پک هاشون با ارزش تر بشه
من تو 14 نزدیک 2 میلیون سکه پک باز کردم و فقط یه دونه اینفورم در آوردم که خیلی ستمه

کاش میشد واسه chemistry یه قابلیتهای جدیدی بزارن مثلا ب loality زیاد باعث بشه بازیکن حتی اگه لیگشم فرق کنه یه کم che مش باد بالا

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
بنده که طبق معمول تیمم رو از لیگ انگلیس میسازم . ترکیب 4-4-2 اگه بشه میخوام این دفعه درست کنم .

دروازه بان : Courtois
دفاع راست : Coleman یا Zabaleta
دفاع وسط : Cahill و Lovren ( شاید به جای cahill یکی دفاع وسط های Man City یا Kompany یا Mangala )
دفاع چپ : Baines ( همچنین ، Moreno و Luke Shaw به صورت تعویضی )
هافبک وسط : Gerrard و Yaya Toure
هافبک راست : A.Sanchez
هافبک چپ : Di Maria
هجوم نوک ( ST ) : احتمال زیاد Balotelli و Diego Costa ( شاید جای Costa تو نوک Dzeko رو بزارم )

فقط خدا کنه Di Maria گرون نباشه زیاد :D

اولش ممکنه سخت باشه اما بعدش عادت میکنم و میتونم راحت تیم رو درست کنم .

آخرین ویرایش:

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد
بنده که طبق معمول تیمم رو از لیگ انگلیس میسازم . ترکیب 4-4-2 اگه بشه میخوام این دفعه درست کنم .

دروازه بان : Courtois
دفاع راست : Coleman یا Zabaleta
دفاع وسط : Cahill و Lovren ( شاید به جای cahill یکی دفاع وسط های Man City یا Kompany یا Mangala )
دفاع چپ : Baines ( همچنین ، Moreno و Luke Shaw به صورت تعویضی )
هافبک وسط : Gerrard و Yaya Toure
هافبک راست : A.Sanchez
هافبک چپ : Di Maria
هجوم نوک ( ST ) : احتمال زیاد Balotelli و Diego Costa ( شاید جای Costa تو نوک Dzeko رو بزارم .

فقط خدا کنه Di Maria گرون نباشه زیاد :D

اولش ممکنه سخت باشه اما بعدش عادت میکنم و میتونم راحت تیم رو درست کنم .
داداش دي ماريا cam هست عوض مي كني پستش رو؟
ناني رو به سانچز ترجيح نمي دي؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من امسال احتمالا مثه هرسال برم BPL ولی لایگا هم خیلی خوب شده اگه مثه پارسال بیل و نیمار گرون نباشن شاید برم لالیگا
پارسال پست نیمار و بیل مهاجم بود امسال پستشون درست شده CAMخوب هم با اومدن خامس هست فقط میمونه قیمتش :-"
مسئله بعدی اینه که المان امسال با رفتن مانژو و دیوف وضعش خرابتر شده بازیکن خوب کم داره شاید بخاطر رویس و نویر که 90 هم شده خیلیا برن آلمان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر