خاطره انگیز ترین بازی های کنسول های قبلی برای شما کدوما بودن؟

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
5d8x_photo_2017-05-28_18-18-22.jpg

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اگه اشتباه نکنم اول روی گوشیهای نوکیا نصب بود. اگر از ماریو ران بگذرم بهترین پلتفرمر روی گوشی برای من همین Bounce بود.
--------------------------------
اما برای من با وجود اینکه تو بزرگی Super Metroid هیچ شکی نیست اما متروئیدهای گیم بوی ادونس برام خاطرات بیشتری رو زنده میکنن
gba_metroid_zero_mission_p_9ihsvx.jpg Metroid_Fusion_box.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
سال 2005 برای گیمرها سال خیلی توپی بود و خیلی از دنباله ها یک شماره از عنوانشون داشتن تو اون سال ...یکیش همین
....
serious sam 2​
البته همه شماره های این عنوان به نظرم عالی هستند ولی شماره 2 یجورایی متفاوت بود و مشنگ میزد.....البته با اینکه همه چی گل منگلی شده بود ولی هنوز باطن بازی سرجاش بود....نکته جالب کلی تیکه های طنز توی میان پرده بود ...مثل غول اولی که مثل کینگ کونگ بود و بعد از کشتنش با کبابش مهمونی می گرفتند و یا مبارزه با شاهزاده چینی که باید منتظر میشدند مردم متفرق بشوند ولی یه پیرزنه همرو الاف کرده بود.....=))

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
Sunset Riders

اینم کلانتر خودمون ( این اسم ها رو از کجامون در می آوردیم یعنی مثلا ما تو تهران یک بازی رو به همون نام میشناختیم که برادر هموطنمون توی سواحل نیلگون خلیج فارس ...شورش در شهر ...شورش در کشتی....:D)

البته فکر کنم بیشتر ماها نسخه مگادرایو رو بازی کردیم که دو تا شخصیت داشت...ولی نسخه سوپر نینتندو نیز موجود بود که بیشتر شبیه به آرکیدش بود و 4 شخصیت داشت.....

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
NINJA GAIDEN I II III NEs

راستی یادتونه قبل از اینکه برادر ریو هایابوسا لباس مشکی چرمی بپوشه , همیشه لباس آبی پارچه ای میپوشید....
یعنی میکرو من دیگه به حرف اومد که دیگه بسته... از بس من این سه شماره نینجاگایدن رو بالا پایین کردم ....بازی خیلی هم سخت بود وبه نظرم شماره 3 خیلی باحال تر بود....مخصوصا مرحله آخرش ....یه چیز که تو این بازی سنت بود این بود که باس فایت آخر 3 در 1 بود یعنی سه تا غول پشت سرهم.....:-s :-s
اون موقع خونه فامیلامون دور همی بازی میکردیم هر کی نوبتش جاهای سخت می افتاد می داد من رد کنم ...اینجوری من تو نوبت همه بازی میکردم...B-)

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
Adventure of Batman & Robin

اون قدیما تلویزیون کارتون هاش محدود شده بود به رمان های ادبی جهان ....من در به در کارتون های بتمن و لاک پشت ها بودم اونم روی vhs .... برای کسی مثل من این بازی مثل معجزه بود چون با همون استایل کارتونی سریال بتمن ساخته شده بود...اونم دو شماره مختلف یکی روی مگادرایو و یکی سوپر نینتندو ....نسخه سگا خیلی خیلی سخت بود ...بتمن و رابین با سرعت و شدتی batrang پرتاب میکردن که بیل رایزر تیر اندازی نمی کرد....ولی می تونستید با دو چهره ,جوکر , مدهتر و آقای فریزر مبارزات نفس گیر داشته باشید....ولی نسخه snes از اون هم قشنگ تر بود خبری از کنترا بازی نبود و همه چیز محدود به گجت ها و زور بازو بود....البته اینجا میتونستید خواهر پیچک سمی و برادر ریدلر رو هم ببینید....

آخرین ویرایش:

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
Batman Vengence

اینم برای اونایی که میگن قبل سری arkham بتمن درست و حسابی نداشتیم....بازی سال 2001 اومد روی pc ps2 xbox gamecube
گرافیک بازی خیلی ساده و صمیمی مثل سریال جدیدش بود...جوکر ,هارلی , آقای فریزر و خواهر پیچک توش براتون زحمت ایجاد میکردند....هر کدوم توی act خودشون .....میان پرده های سی جی و پایان بازی , مبارزه با جوکر توی این بالن هواپیمایی ها هست تو شهر گاتام (نمیدونم اسمش چیه )خیلی زیبا بود....

• Like
Reactions: playstation1

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
924
نام
سعید
the emperor new groove
نمی دونم کسی این بازی رو انجام داده یا نه ...سال 2000 از روی انیمیشنی به همین نام ساخته شد روی pc ps1 Gameboy
انیمیشن رو حتما دیدید...ما بهش می گفتیم لاما....بازی یک پلتفرمر 3بعدی زیبا بود (اون موقع چقدر از این سبک بازی می اومد برعکس الان) این امپراطور بیچاره علاوه بر لاما وسطای بازی مجبور بود با استفاده از معجون ها به غورباقه یا لاکپشت وخرگوش هم تبدیل بشه.......یادش بخیر من و دوستم همزمان یک نسخه خریدیم و مسابقه گذاشتیم هر کی زودتر تموم کنه....ولی مال من خراب بود و از مرحله 4 جلوتر نمیرفت......:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر