Super Meat Boy Forever

rwmqka9483vqr572qw6q.jpg

Super Meat Boy یکی از جذاب ترین و البته سخت ترین عناوین مستقل سال های اخیر بود که طرفداران زیادی پیدا کرد. بازی ای که با گیم پلی بسیار سریع و مهیج خود شناخته می شد و این بار Super Meat Boy Forever قرار است ادامه دهنده همان راه، ولی در شکل و شمایلی متفاوت باشد.
SMBF عنوانی پلتفورمر است که برخلاف نسخه قبلی، کنترل خود Meat Boy برعهده بازیکن نیست و تنها حرکات جانبی مثل پرش در اختیار او خواهد بود. بازی در سبکی که این روزها در وسایل همراه محبوبیت زیادی دارد قرار می گیرد، یعنی سبک Runner که در آن کاراکتر به صورت اتوماتیک شروع به دویدن کرده و باید او را از برخورد با موانع نجات داد.

البته برعکس اکثر عناوین این سبک، بازی حالتی مرحله ای داشته و بخش اصلی بازی بی انتها نیست. (چیزی مثل سری Rayman در وسایل همراه) هرچند بخش مخصوصی به سبک بازی های بی پایان نیز در نظر گرفته شده تا بازیکنان به رکوردشکنی در آن بپردازند. بخش داستانی شامل 6 فصل بوده و تعداد غول های آخر مراحل آن دو برابر SMB خواهند بود. همچنین به سبک نسخه قبلی، Dark Worldها نیز در این قسمت وجود دارند و باز هم شاهد حضور کاراکترهای مختلفی از سایر عناوین مستقل خواهیم بود.
بازی در سال 2015 و برای PC در کنار وسایل همراه منتشر خواهد شد و کار ساخت آن برعهده Edmund McMillen و Tommy Refenes است. همچنین مراحل ساخت بازی MewGenics به صورت موقت متوقف شده و پس از اتمام کار روی SMBF، ساخت آن بازی نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
نصف که هیچی کل عمرت بر فناس:dبرو قبلی رو بازی کن تا بفهمی بازی سخت چیه:bighug:
فکر کنم این مرحله برای دست گرمی خوب باشه،بدترهاش تو بازی جدید در انتظارمون باشه;;)
نوموخوام! :d
من همون Isaac رو بازی میکنم! >:)

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
اوووووووف
یادمه شماره یک رو با گفتن هزارتا فوش تموم کردم.یه مرحله اش بیش از 100 بار رفتم تا تونستم تمومش کنم.
از یه طرف خوشحالم میاد از یه طرف ناراحت که باز باید عذاب بکشم:|

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من gif رو دیدم و یک سؤال برام پیش اومد! :|
این واقعی بود؟ :| واقعا میشه چنین مرحله ای رو رد کرد؟ :| :-ss (قبلی رو بازی نکردم:-" )
باو تو فعلا بو Akiba's Trip: Undead & Undressed بازی کن، دستت روون شد بیا اینو بزن به بدن :whistling:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
Super Meat Boy Forever

SuperMeatBoyForeverLogo.jpg

Developer: Team Meat
Publisher: Team Meat
Platform(s): PC - Android - iOS - X1 - Linux - PS4 - NSW
Release Date: 2018
Genre: 2D Platformer

cdwSZ0OjXBuiA_dffvd4ptB5XecLxN2z.png

یه بار دیگه Dr. Fetus بدجنسی خودشو نشون میده و اینبار دخترِ Meat Boy و Bandage Girl رو میدزده. و حالا این دو عاشق دلباخته, باید برای نجات دخترشون Nugget از دست Dr. Fetus, با همکاری هم از موانع خطرناک عبور کرده و مشت و لگد خودشونو نثار دشمنان کنند.

Super Meat Boy Forever قرار بود در ابتدا تنها برای موبایل ها منتشر بشه ولی بعد ها تصمیم بر آن شد که برای پلتفرمهای گیم هم منتشر بشه. SMBF همان گیم پلی SMB رو دنبال میکنه, با این تفاوت که مشت و لگد هم به بازی اضافه شده. همچنین قابلیتی به نام chunks به بازی اضافه شده که سختیِ هر مرحله رو با توجه به توانایی گیمر تنظیم میکنه. یعنی شما اگر مرحله ای رو برای بار دوم و با Level بالاتر شروع کنید, سخت تر از بار اول خواهد بود.

6 مرحله, غول ها و مراحل مخفی, موزیک بینظیر, طراحی زیبا و بار ها مردنو مردن, در انتظار شماست!

وبسایت رسمی
Super Meat Boy Forever

h-screenshots.png

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
چهار ماه دیگه انحصاری 12 ماهه استور اپیک :D

Super Meat Boy Forever auto-runs to Epic’s Store in April
ی لحظه اصلا یادم رفته بود چرا تو انجمن رفتم دنبالش :D سر همین خبر بود... :D:))
اولش فک کردم نسخه ی سالی چیزی باشه ولی بعد دیدم ن کلا نسخه ی جدیده \m/
چ وضعشه اخه... :((:D
تو مقدمه نوشته فقط حرکات جانبی تحت کنترل بازیکنه درسته یا تکذیب شده؟
اینو نمیدونی ؟!
اخه ی طوریه بنظرم اگه اینجوری باشه
===========
ویرایش: راستی 12 ماه انحصار اپیکه یا کلا میشه انحصاری pc ؟!:-?

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر