Super Meat Boy Forever

rwmqka9483vqr572qw6q.jpg

Super Meat Boy یکی از جذاب ترین و البته سخت ترین عناوین مستقل سال های اخیر بود که طرفداران زیادی پیدا کرد. بازی ای که با گیم پلی بسیار سریع و مهیج خود شناخته می شد و این بار Super Meat Boy Forever قرار است ادامه دهنده همان راه، ولی در شکل و شمایلی متفاوت باشد.
SMBF عنوانی پلتفورمر است که برخلاف نسخه قبلی، کنترل خود Meat Boy برعهده بازیکن نیست و تنها حرکات جانبی مثل پرش در اختیار او خواهد بود. بازی در سبکی که این روزها در وسایل همراه محبوبیت زیادی دارد قرار می گیرد، یعنی سبک Runner که در آن کاراکتر به صورت اتوماتیک شروع به دویدن کرده و باید او را از برخورد با موانع نجات داد.

البته برعکس اکثر عناوین این سبک، بازی حالتی مرحله ای داشته و بخش اصلی بازی بی انتها نیست. (چیزی مثل سری Rayman در وسایل همراه) هرچند بخش مخصوصی به سبک بازی های بی پایان نیز در نظر گرفته شده تا بازیکنان به رکوردشکنی در آن بپردازند. بخش داستانی شامل 6 فصل بوده و تعداد غول های آخر مراحل آن دو برابر SMB خواهند بود. همچنین به سبک نسخه قبلی، Dark Worldها نیز در این قسمت وجود دارند و باز هم شاهد حضور کاراکترهای مختلفی از سایر عناوین مستقل خواهیم بود.
بازی در سال 2015 و برای PC در کنار وسایل همراه منتشر خواهد شد و کار ساخت آن برعهده Edmund McMillen و Tommy Refenes است. همچنین مراحل ساخت بازی MewGenics به صورت موقت متوقف شده و پس از اتمام کار روی SMBF، ساخت آن بازی نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تنها شکلی که بازگو کننده شوق و شعف من هست اینه:
:bighug:

بنظرم بازی چون سبکش runner شده سخت و دهن سرویس کن هست :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,003
نام
آریا
یک عدد gif خوشگل! :D بازی همچنان سریع و خونین هست!

تنها شکلی که بازگو کننده شوق و شعف من هست اینه:
:bighug:

بنظرم بازی چون سبکش runner شده سخت و دهن سرویس کن هست :D
خوبیش اینه که مرحله ای هست. :D

من اولش که خبر رو خوندم گفتم دیگه SMB به فنا رفت و از این مسخره بازی هایی هست که تموم نمیشه و فقط باید رکورد زد! :| ولی وقتی فهمیدم مرحله داره خیلی خوشحال شدم. این طوری میشه منتظر یه بازی سخت و جذاب بود!
ولی کاش یه روزی Super Meat Boy 2 درست حسابی رو هم بسازن.

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
من گرافیک نسخه اصلیش رو بیشتر دوست داشتم ولی خب اینم جالب بنظر میرسه، امیدوارم موزیکاش هم مثل گذشته جذاب و دوست داشتنی باشن. با این حال من باز ترجیح میدادم بجای این همه نسخه های Remaster این Mewgenics رو ادامه می دادن چون ایدش خیلی جالب بود!

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
عالی ، فوق العاده ، اصلا بهترین خبر ممکن بود:d مرسی بابت تاپیک آریا:bighug:

7xrc927f1typ0r02n0sv.gif

به قول صادق که میگفت واقعا این صنعت نیاز به چندین مک میلن داره!
کاش بازی سازای وطنی یاد میگرفتن به جای ساخت این همه بازی های پرهزینه و سه بعدی و... دو سه تا بازی مستقل اعتیاد آور این مدلی میساختن. من که هنوز بعد گذشت این همه سال میشینم روزی یکی دوبار binding of isaac بازی میکنم!:d
در همین راستا مستند Indie Game: The Movie که سال 2012 اومد رو اگه تاحالا ندیدین حتما ببینین تا با گوشه ای از ذهن معیوب و داغون و خلاق ایشون آشنا شین:d
1ggwzgl7prjxfdnkvt8f.png

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
بازی نیست که ، شکنحه روحی روانیه :d بعد یه مدت ادم دچار مازوخیسم میشه :|
واقعا
من نسخه یک رو رفتم اما مرحله اخر رو نتونستم برم
با هزار تا فحش و شکنجه تا اونجا رفتم مرحله اخر دیگه رو اعصاب بود حتی یکسری یک ترینر در پیت هم گرفتم پرواز میکرد نتونستم برم رو مخ بود
هنوز که هنوز مونده باد کرده همینجور دی

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
اتفاقا من با سختی این بازی واقعا حال کردم چون که مرحله هاش اکثرا کوتاه بود و حالت پلتفرمری که داشت وقتی با موسیقی های Up Bit بازی ترکیب می شد یه حس خاص به آدم منتقل می کرد. شاید تنها سختیش مرحله آخرش بود که باز اونم با 2 - 3 بار تلاش ردش کردم :d البته من با کنترلر بازی کردم، انصافا بازی کردن این بازی با کیبرد یه عذاب واقعیه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من gif رو دیدم و یک سؤال برام پیش اومد! :|
این واقعی بود؟ :| واقعا میشه چنین مرحله ای رو رد کرد؟ :| :-ss (قبلی رو بازی نکردم:-" )

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
من gif رو دیدم و یک سؤال برام پیش اومد! :|
این واقعی بود؟ :| واقعا میشه چنین مرحله ای رو رد کرد؟ :| :-ss (قبلی رو بازی نکردم:-" )
نصف که هیچی کل عمرت بر فناس:dبرو قبلی رو بازی کن تا بفهمی بازی سخت چیه:bighug:
فکر کنم این مرحله برای دست گرمی خوب باشه،بدترهاش تو بازی جدید در انتظارمون باشه;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر