(مقاله ) کنسولی نه چندان قدرتمند اما نسل هشتمی ! ؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کنسول یا پلتفروم اینده نینتندو. nx

خوب بنظر من جایگزین wii u ه و کل پلتفرم ها نینتندو میاد روش

چون 3ds با اینکه خوب فروخته به 50 میلیون فروخته حالا مثلا یه مدل اپل حدود 500 میلیون فروخته

تو خبرا خوندم 2016 این nx معرفی میشه

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
درود

من با این دیدت موافق نیستم اصلا گوشی موبایل با کنسول قابل قیاس نیست

کارای اونا کلا متفاونه و هر کسی نیاز به گوشی داره ولی پلیر بازی کننده جدا هستن

فروش اپل در هر نسل گوشی به زور به تعداد 50 میلیون در سال می رسه مثلا فروش یه مدل گوشی ایفون

این مقدار هم فروش کله از سال 2007 که این مقدار هم درست نیست

مثلا شما برید تعداد فروش مک پرو و ای مکاشو نگاه کنید مقدار فروش این محصولاتشون کلا کمه

ولی تو دنیای گوشی که نیاز هر کسی م یتونه حرفی داشته باشه

فقط تو این بین یه سبک پلیر امده تو زمان های مرده مردم می تونن با گوشی هاشون یه بازی بکن مثل کندی کراش و غیر بازی های که فقط جهت انجام دادن در زمان خاص طراحی شدن

اما من یه خبر شنیدم دارن کنسول ها رو به سبک گوشی ها می رسونن جوری که در یه بازه زمانی کم کنسول ها رو از نظر سخت افزاری به روز کنن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من با این دیدت موافق نیستم اصلا گوشی موبایل با کنسول قابل قیاس نیست

کارای اونا کلا متفاونه و هر کسی نیاز به گوشی داره ولی پلیر بازی کننده جدا هستن

فروش اپل در هر نسل گوشی به زور به تعداد 50 میلیون در سال می رسه مثلا فروش یه مدل گوشی ایفون

این مقدار هم فروش کله از سال 2007 که این مقدار هم درست نیست

مثلا شما برید تعداد فروش مک پرو و ای مکاشو نگاه کنید مقدار فروش این محصولاتشون کلا کمه

ولی تو دنیای گوشی که نیاز هر کسی م یتونه حرفی داشته باشه

فقط تو این بین یه سبک پلیر امده تو زمان های مرده مردم می تونن با گوشی هاشون یه بازی بکن مثل کندی کراش و غیر بازی های که فقط جهت انجام دادن در زمان خاص طراحی شدن

اما من یه خبر شنیدم دارن کنسول ها رو به سبک گوشی ها می رسونن جوری که در یه بازه زمانی کم کنسول ها رو از نظر سخت افزاری به روز کنن

همونطوری که نینتندو کنترل به روز کرد و با سنسور و فن آوری اینفراد و بلوتوث ویموت خلق کرد ه اولین کنترل حرکتی کنسولی بود و همونطور که نینتندو یه گیم پد مثل تبلت با امکاناتی مثل دوربین به کنسولش متصل کرد پس هیچ کاری نشد نداره تو مصاحبه ای که نینتندو کرده سر nx بقول خودشون میخوان یه کنسول متفاوت و انقلابی بسازن - خودشون میگن باید با فن آوری ها نسل جدید همگام بشن و نینتندو سر nes . nintendo . wii . wii u نشون داد که دست به ریسک میزنه و ایده و خلاقیت باهم ادقام میکنه و کنسول نسل ها جدید میسازه و این طبیعیه درباره nintendo nx

مشکل همین تکنولوژی جدیده وقتی اکثر ژاپنی ها به سرگرمی ها روی گوشی روی آوردن و مردم دنیا دارن به این طرف میرن کمپانی ها کنسول سازم مجبور میشن به این روند بپیوندن وقتی یه تبلت با رنج قیمت متوسط میخری بازی هایی داره در حد بازی ها کنسول ها نسل هشتی و صفحه لمسی 8 تا 10 اینچی خوب خیلی ها طرف این دستگاه ها میرن و نینتندو میخواد بازار اصلی خودش ژاپونو از دست نده

فناوری در حال پیشرفته و بخاطر همین بود نینتندو گیم پد تبلتی شکل برای wii u انتخاب کرد

البته به زمانم بستگی داره یه زمانی مایکروسافت اولین تبلت ها با ویندوز ce و بعد با ویندوز xp ساخت اما عموم مردم طرفش نرفتن اما بعدش تبلت با اندروید دنیا پر کرده که حتی با هزار میشه یه تبلت خرید یا نینتندو ویترال بوی 3d تولید کرد و شکست خورد چون برای اون دوران زود بود اما الان روی 3ds عامل فروشش شده یا اسنایپر که نینتندو برای سوپر نینتندو تولید کرد و واقعیت مجازی بود اما موفق نشد ولی تازه بعد از 23 سال شرکت ها دارن روی واقعیت مجازی کار میکنن

پس به زمان عرضه هم بستگی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر