new Nintendo 3DS

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
یعنی چی یه فلش کارت DS داره؟ یعنی با GATAWAY نمیشه باید فلش کارت جدا برای DS بخرم؟

توی خود Gateway دو تا فلش کارت هست، یکی برای بازی های 3DS یکی هم برای DS
باهاش می تونید هم بازی 3DS اجرا کنید هم DS، فقط برای اجرای DS هاش یک چیزی قبلش باید نصب کنید که وقتی خریدید اعلام کنید توضیح بدم براتون

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
توی خود Gateway دو تا فلش کارت هست، یکی برای بازی های 3DS یکی هم برای DS
باهاش می تونید هم بازی 3DS اجرا کنید هم DS، فقط برای اجرای DS هاش یک چیزی قبلش باید نصب کنید که وقتی خریدید اعلام کنید توضیح بدم براتون

منظورتون MICRO SD هستش ؟ راستش من GATAEWAY سفارش دادم گفت باید MICRO SD کارت رو جدا بخرم .

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
درست به شما گفته
یک کارت Micro SD Class 10 UHS-I U1 بگیرید مناسب هست

ن دیروز new nintendo 3ds گرفتم با gateway ولی نمیدونم چطور باید هکش کنم . 9.0.0-20u هستش. منظورم از هک یعنی اجرای بازی های کپی هستش.اموزش های مختلف رو خوندم ولی دقیق متوجه نشدم کدومش برای کپی خور کردن هستش.لطفا راهنمایی کنید.از سایت gateway فایل

• Firmware GW 3.5.1-BETA “Ultra” رو دانلود کردم و فایل Launcher.dat رو در sd دستگاه قرار دادم ولی جواب نداد .نمیدونم چیکار کنم.لطفا راهنمایی کنید

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
ن دیروز new nintendo 3ds گرفتم با gateway ولی نمیدونم چطور باید هکش کنم . 9.0.0-20u هستش. منظورم از هک یعنی اجرای بازی های کپی هستش.اموزش های مختلف رو خوندم ولی دقیق متوجه نشدم کدومش برای کپی خور کردن هستش.لطفا راهنمایی کنید.از سایت gateway فایل

• Firmware GW 3.5.1-BETA “Ultra” رو دانلود کردم و فایل Launcher.dat رو در sd دستگاه قرار دادم ولی جواب نداد .نمیدونم چیکار کنم.لطفا راهنمایی کنید

از آموزش های سایت maxconsole استفاده کنید

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
از آموزش های سایت maxconsole استفاده کنید

توی اون سایت گفته بعد از قرار دادن

Launcher.dat درون sd کارت 3ds با انجام چند مرحله درنهایت با اینترنت به این لینک بروید تا gateway اجرا شود
http://go.gateway-3ds.com

ولی هرچی این مرحله رو تکرار میکنم جز یه صفحه سیاه که فقط نوشته داخلش loading gateway چیزی نمیاد و من اینجا به مشکل خوردم.لطفا راهنمایی کنید

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
توی اون سایت گفته بعد از قرار دادن

Launcher.dat درون sd کارت 3ds با انجام چند مرحله درنهایت با اینترنت به این لینک بروید تا gateway اجرا شود
http://go.gateway-3ds.com

ولی هرچی این مرحله رو تکرار میکنم جز یه صفحه سیاه که فقط نوشته داخلش loading gateway چیزی نمیاد و من اینجا به مشکل خوردم.لطفا راهنمایی کنید

راه حلش این نیست
برای بار اول باید با Zelda OOT یا Cubic Ninja منو Gateway رو بیارید بالا و بعد از اون با استفاده از Downgrade کردن MSET منو Gateway رو بدون نیاز به یکی از این دو بازی اجرا کنید
حالا این 2 بازی می تونن یا اصل باشن یا نسخه ای باشن که روی Sky3DS اجرا می شه

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
راه حلش این نیست
برای بار اول باید با Zelda OOT یا Cubic Ninja منو Gateway رو بیارید بالا و بعد از اون با استفاده از Downgrade کردن MSET منو Gateway رو بدون نیاز به یکی از این دو بازی اجرا کنید
حالا این 2 بازی می تونن یا اصل باشن یا نسخه ای باشن که روی Sky3DS اجرا می شه

یا خدا ...یعنی چی ؟ یعنی من باید یه کدوم ازین بازی ها رو بخرم یا برم کارتریج sky3ds هم بخرم؟ مگه با gateway کپی خور نمیشه؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
یا خدا ...یعنی چی ؟ یعنی من باید یه کدوم ازین بازی ها رو بخرم یا برم کارتریج sky3ds هم بخرم؟ مگه با gateway کپی خور نمیشه؟

شما یک بار فقط به یکی از این بازی ها نیاز داری، فقط برای راه اندازی اولیه Gateway
بعدش دیگه نیازی نداری، می تونی ببری پهلوی یکی که یکی از این بازی ها رو داره یا Sky3DS داره این کار رو برات انجام بده

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
شما یک بار فقط به یکی از این بازی ها نیاز داری، فقط برای راه اندازی اولیه Gateway
بعدش دیگه نیازی نداری، می تونی ببری پهلوی یکی که یکی از این بازی ها رو داره یا Sky3DS داره این کار رو برات انجام بده
راه دیگه ای نیست؟ چون کسی رو نمیشناسم داشته باشه.

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
در نهایت با این همه سوال و جواب راهنمایی توی این سایت توی خرید دستگاه به مشکل خوردم :d ..ای کاش new نمیگرفتم...حالا باید بدوم دنبال بازی zelda original که احتمالا به اندازه یه کنسول ds قیمتشه یا برم sky3ds پیدا کنم....حالا ......کسی میدونه چطور تا اون موقع با این gateway های خراب شده میشه لااقل بازی های ds رو اجرا کرد؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
راه دیگه ای نیست؟ چون کسی رو نمیشناسم داشته باشه.

راه دیگه اش خرید بازی یا Sky3ds اه که من توصیه می کنم Cubic Ninja رو بخرید

در نهایت با این همه سوال و جواب راهنمایی توی این سایت توی خرید دستگاه به مشکل خوردم :d ..ای کاش new نمیگرفتم...حالا باید بدوم دنبال بازی zelda original که احتمالا به اندازه یه کنسول ds قیمتشه یا برم sky3ds پیدا کنم....حالا ......کسی میدونه چطور تا اون موقع با این gateway های خراب شده میشه لااقل بازی های ds رو اجرا کرد؟

نمی شه :d
فلش کارت Gateway روی اون فرم ویر block شده و باید با نصب cia اون رو unblock کنید

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
راه دیگه اش خرید بازی یا Sky3ds اه که من توصیه می کنم Cubic Ninja رو بخرید

نمی شه :d
فلش کارت Gateway روی اون فرم ویر block شده و باید با نصب cia اون رو unblock کنید

فلش کارت gateway رو که میزارم و برنامش رو میزنم این پیام میاد

چطور باید cia رو نصب کنم تا unblock بشه.لطف کن کامل توضیج بده که اینقدر سوال پیش نیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر