مشکلات Sims 4 (نصب، مشکلات گرافیکی و ...)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط M.V.S, ‏Aug 29, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    مسیح

Release Date:2 September 2014
    Publisher: Electronic Arts
    Developer: The Sims Studio, Maxis
    Genre: Life Simulation
    Mods: SinglePlayer
    (Platforms: PC (Microsoft Windows, OS X

تاپیک اصلی بازی
    The Sims 4 | PC

وضعیت انتشار: منتشر شده

[/SPOILER]

Minimum System Requirements :
    .REQUIRED: Internet connection required for product activation
    OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1
    PROCESSOR: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent) MEMORY: At least 2 GB RAM
    HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games
    DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only
    VIDEO CARD: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better
    SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible
    DIRECTX: DirectX 9.0c compatible
    INPUT: Keyboard and Mouse

Recommended System Requirements:
    .REQUIRED: Internet connection required for product activation
    PROCESSOR: Intel core i5 or faster
    AMD Athlon X4
    MEMORY: 4GB RAM
    HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games
    DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only
    VIDEO CARD: NVIDIA GTX 650 or better
    SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible
    DIRECTX: DirectX 9.0c compatible
    INPUT: Keyboard and Mouse

Last edited by a moderator: ‏Feb 24, 2017
  2. کاربر سایت

تروخدا زود جواب بدین

3. کاربر سایت

مال من این ارورو میده
    the dynamic rld.dll failed to inialize(eo)
    چیکار کنم.....؟

4. کاربر سایت

یکی از موارد زیر مشکلتو احتمالا حل کنه:

1-احتمالا آنتی ویروست به یکی از فایل های بازی گیر داده و جلوشو گرفته. بهش بگو گیر نده!

2-vc redist موجود تو امضامو, نصب کن.

3- آپدیت زیر رو هم نصب کن:

Code:
    The.Sims.4.Get.Together.Addon-RELOADED

5. کاربر سایت

6. کاربر سایت

من همه این کارارو کردم کرکشم تو سی دی بود

7. کاربر سایت

نام:
    مجید نصر اصفهانی
    سلام
    شما دقیقا چه نسخه از بازی و دارید؟
    نسخه اولیه بازی یا نسخه The.Sims.4.Get.Together.Addon
    آنتی ویروس شما چیه؟
    این ارور مربوط به فایل کرک میشه که توسط آنتی ویروس پاک شده و اکثرا هم آنتی ویروس نود 32 به این فایل گیر میده و اون رو حذف می کنه.
    نسخه ی بازی خودتون رو مشخص کنید تا کرک های لازم رو بهتون بدم.

8. کاربر سایت

سلام ، ببخشید من نسخه Fit Girl رو دانلود و نصب کردم ، الان هر چی میزنم نمیره داخل بازی ، با run as administrator و بدون اون هم تست کردم نشد
    ویندوز ده دارم ، ممنون میشم کمک کنید :)

9. کاربر سایت

سلام من نسخه reloaded رو دانلود کردم و سالم کار میکرد بعد رفتم dlc های get together رو دانلود کردم دوستم ی روشی داد برا نصبش ک بازی کلا ارور داد بعدم خود ب خود ایکونش رف و از اول نصب کردم بدون DLC اما دیگ اونم کار نمیکنه و همون خطا رو میده میشه بگید چیکار کنم بازی با dlc کار کنه ؟؟ خواهش میکنم همش تو فروما و سایتا دنبال حل مشکلم هستم اما نتیجه نمیگیرم :(((
    http://8pic.ir/images/fzm0eonrk9gitq45t6lz.png
    اینم عکس خطایی ک میده
    خواهشا کمکم کنید :((:((:(:(

10. کاربر سایت

احتمالا بازیت به اینترنت وصل شده که این خطا رو می گیری. با فایروال, جلوی اتصال بازی به اینترنت رو بگیر.

11. کاربر سایت

فایروالم خاموشه
    چجوری باید جلوی اتصال ب اینترنتشو بگیرم با خاموش کردن نت لپ تاپم تغییری ایجاد نشد ینی باید نرم افزار origin نصب کنم؟
    من نسخه ام reloaded هست و شنیدم نیاز به اوریجین نداره با توجه به اینکه قبلا هم بدون dlc ها سالم بود و کار میکرد
    حالا چیکار کنم درست شه ؟؟ :((

12. کاربر سایت

احتیاجی به نصب origin نیست. اگه آنتی ویروست خودش فایروال نداره, یه فایروال مثل پایینی بگیر بعد اونجا باهاش میتونی جلوی اتصال بازی رو به اینترنت بگیری.
    Free Firewall from Comodo | Learn what is Firewall and how it works

13. کاربر سایت

دانلود کردم و توی قسمت HIPS واردش کردم تا جلوی اتصال به اینترنت رو بگیره اما بازم تغییری ایجاد نشد ..........

14. کاربر سایت

میگم یه کار دیگه بکن. برو و نسخه ی کامل بازی رو از تورنت بگیر که نوشته برای origin هم fix داره.
    عبارت زیر رو تو گوگل جستجو کنی راحت لینکهای تورنتشو پیدا میکنی. با برنامه ی utorrent هم میتونی دانلودش کنی:

Code:
    The Sims 4 Deluxe Edition v1.13.104.1010 +OriginFix Incl All DLCs

15. کاربر سایت

من سرچ کردم اکثر سایت ها یا باز نمیشدن یا مشکل داشتن یا فیلتر بودن مث این سایت

The Sims 4 Deluxe Edition v1 13 104 1010 +OriginFix Incl All DLCs - Spooky Stuff, Get Together and more - Multi17 - Full Version PC - Repack by Asaya iso Torrent Downloads - download free torrents!

این سایتو پیدا کردم اما نمیدونم دانلودش کجاست یعنی رو این ها ک میزنم وارد ی سایت دیگ میشه و انگار دانلود اون نرم افزاره

The Sims 4 Deluxe Edition v1 13 104 1010 OriginFix Incl All DLCs - Spooky Stuff, Get Together and more - Multi17 - Full Version PC - Repack by Asaya iso Torrent Download - LimeTorrents

ی لینک دیگ هم پیدا کردم ک وقتی میزنم رو دانلود پوچ میشه و جیزی نمیاد

Download The Sims 4 Deluxe Edition v1.10.57.1020 Incl All DLC Torrent - Kickass Torrents

تورنت رو هم دانلود کردم اما نمیدونم طرز استفاده اش چجوریه و چطور باهاش دانلود کنم
    این نرم افزار سریعتر از دانلود منیجر دانلود میکنه یعنی؟

بعد اینی ک میگید دانلود کنم یعنی کل بازی و دی ای سی هایی ک گرفتم ب درد نمیخوره دیگ؟
    و اینا اخرین ورژن بازی با تمام اپدیت های get to work..spa day, get together و... است؟

16. کاربر سایت

نگاه کن. من خودم همون نسخه ی ریلودد خام و get together رو نصب کردم و بازی بدون هیج مشکلی اجرا میشه. همین دیروز بازی کردم.
    اینی که بهت گفتم دانلود کنی, هیچ تضمینی نمیدم حتما اجرا شه. بعدا نگی الکی 10 گیگ دانلود کردم. فقط یه تیری در تاریکیه, شاید اجرا شد.

بعد از اینکه برنامه ی utorrent رو نصب و اجرا کردی, کل عبارت زیر رو کپی کن و تو برنامه در محل زیر paste کن. و بعد هم دانلود. سرعتش از دانلود منیجر کمی کمتره ولی فقط با همین میتونی دانلود کنی تورنتو.

Code:
    magnet:?xt=urn:btih:D91190E441888FBB42B396BA06044025D98A9912&dn=the+sims+4+deluxe+edition+v1+13+104+1010+originfix+incl+all+dlcs+spooky+stuff+get+together+and+more+multi17+full+version+pc+repack+by+asaya&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fglotorrents.pw%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80%2Fannounce
    file -> add torrent from url

این صفحه را به اشتراک بگذارید