چه تيمي در فيفا FIFA 15 انتخاب ميكنيد ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
سلام به همه سوال نظر سنجي معلومه ديگه با اومدن فيفا 15 چه تيمي رو انتخاب ميكنيد ؟ علت اين نظر سنجي من بيشتر روي تيمهاي ليگ برتر انگليس هست ميخواهم نظر دوستان رو بدونم كه اگه تيمي رو بخواهيد از ليگ انگليس انتخاب كنيد چه تيميه ؟ و خارج از ليگ انگليس چه تيمي رو انتخاب ميكرديد ؟ نظر خودم خارج از ليگ انگليس رئال مادريد هستش ولي بازم ممنون ميشم نظرتون رو بگيد

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
بدون شک چلسی.............. و بایرن مونیخ

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
یه چیزی بگم شاید به بعضی ها بر بخوره ولی نگم منفجر میشم .....یعنی بی هنر ترین آدما رئال رو بر مدارن.....دوستان فیفا باز شاید بفهمن منظورمو!!!

احتمالا منچستر ....رم....ناپولی

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من خودم با بارسا راحت ترم :d:p
از طرف دیگه سوآرز عزیز دلم رفته تو خط حمله بارسا مگه میشه روشو زمین انداخت تیم دیگه ای برداشت ؟:d;;):x

Stannis

کاربر سایت
Aug 7, 2014
21
نام
سینا
بدون شک یوونتوس! از وقتی یادمه فوتبال بازی می کنم با یووه بازی کردم.

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
فقط میلان ... اصلا با تیمهای دیگه نمیتونم بازی کنم

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
یه چیزی بگم شاید به بعضی ها بر بخوره ولی نگم منفجر میشم .....یعنی بی هنر ترین آدما رئال رو بر مدارن.....دوستان فیفا باز شاید بفهمن منظورمو!!!

احتمالا منچستر ....رم....ناپولی
هنر فوتبال یعنی چی ، هنر یعنی حفظ توپ؟ کجا بودی شما زمانی که زیدان و فیگو با توپ جادو میکردن یا همین رونالدینیو تو بارسا یا رونالدو برزیلی حتی خود کریس وقتی تو منچستر بود ، فوتبال الان نتیجه گرا شده دیگه از هنر فوتبال خبری نیست یکی سعی میکنه حفظ توپ کنه تا بازیو ببره و یکی دیگه هم اتوبوس پارک میکنه که نبازه .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
Arsenal- Fc Barca - real madrid - Dortmund
از این 4 تا تو Career خارج نیست
اولویت اول و دوم هم بارسا و ارسنال هست.

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
فقط ابی اناری ها:)
بارسلونا
دوستان یه بیشنهاد دارم میگم یه تابیک بزنین که بچه ها PSN ID خودشون رو برای فیفا 15 بزارن اونجا...

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
توی این چند سالی که عمر داشتیم و گیمر هستیم و منچستری شدم می تونم بگم از فیفا 2006 به اینور شاید تعداد بار هایی که تیم های دیگه رو انتخاب کرده باشم چه بازی دوستانه و چه بازی آنلاین و کرییر به تعداد انگشت های دست هم نرسه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر