FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
بازی انگار ناقصه اصلا خیلی مشکل داره
پاکش کردم همون fifa 14 رو بازی میکنم این پیشرفت داشته ولی پسرفتش بیشتر بوده
اصلا با هر خری شوت بزنی توپ میخوره به تیر کلا گل تو کارش نیست
خیلی هم خسته کنندس بازی کنده اونطور که باید تند و تیز نیست

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
این مشکل زیاد خوردن توپ به تیر رو تقریبا همه دارن! توپ بیش از اندازه به تیر میخوره.

در مجموع به نظرم ضعیف ترین فیفا از 2011 به بعد هست!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
توی تنظیمات بازی، قسمت Game Setting دو تا قسمت آخر همه چی رو میتونی تنظیم کنی، سرعت بازی، دقت پاس، دقت شوت، سرعت شوت، همه چی:D

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
توی تنظیمات بازی، قسمت Game Setting دو تا قسمت آخر همه چی رو میتونی تنظیم کنی، سرعت بازی، دقت پاس، دقت شوت، سرعت شوت، همه چی:D

ولی دقیقا مشکل تیر دروازه که رو اعصابه رو نمیشه :d
بازی باید رو حالت پیشفرض توپ باشه نمیدونم چرا این مشکل تابلو رو داره بازی

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
فكر كنم مشكل إز كرك PC ها:d من تو ps4 بازى ميكنم مثلا إز ده تا شوتى كه ميزنم ٥ تاش گله يكى تيرك ٤ تا اوت:d بازيم تا دلت بخواد need for speed

- - -ویرایش - - -

فكر كنم مشكل إز كرك PC ها:d من تو ps4 بازى ميكنم مثلا إز ده تا شوتى كه ميزنم ٥ تاش گله يكى تيرك ٤ تا اوت:d بازيم تا دلت بخواد need for speed

alexamir

کاربر سایت
Nov 16, 2014
375
نام
Alex
سلام دوستان من هم با کرک ورژن 3 تونستم بازی رو اجرا کنم بلافاصله کریر مود رو شروع کردم اوایل چون کلا بازی رنگ ولعابش جذاب بود نسبت به فیفا 14 خیلی جذاب بود اما من درجه سختی رو روی لجندری گذاشتم ولی جوری شد بعد از یک هفته میلی زیاد به بازی ندارم چون واقعا آزار دهنده شده گیم پلی بازی برا من که طرفدار فیفام و pes رو قبول ندارم واقعا آزار دهندست بعد از یک هفته نخوام فیفا بازی کنم دوتا مشکل وحشتناک داره یکی دروازه بانا بالانس نیستن یعنی یه عکس العملای عالی نشون میدن ولی در عوض زاویه بسته عین اب خوردن گل میخورن و حتی تو اسلایدرا من قدرت دروازه بانا رو گذاشتم روی 100 اما باز هم همون اش همون کاسه.نکته دوم و وحشتناک و یه باگ بزرگ که مواجه شدم باهاش اینه من اگه بخوام اراده کنم میتونم با یه دفاع کنار مثل لوک شاو از درواره خودم برم همرو رد کنم اونم دریبل رودر رو نه فقط سرعت میگیرم و با یه جهت بالا پایین تک به تک میشم واقعا این مورد ازار دهندست در حدی که لذت بازی رو برام به صفر میرسونه هر کاری هم میخوام کنم رو لجندری بازی برام چالش برانگیز باشه نمیشه که نمیشه به جرات میگم درجه لجندریش زیاد فرقی با درجه پروفشنالش نداره من میتونم هر بازی هفت هشتا گل بزنم.میخواستم ببینم این اپدیت چهار که همراه کرک هست همون اپدیتیه که از شرکت EA اومده ؟ یعنی هیچ راهی نیست این خنگ بازی مدافعای حریف بهتر بشه؟؟چه تنظیمات اسلایدری باید دستکاری کنم؟ اگه کسی میدونه کمک کنه واقعا این همه صبر کردم برای این بازی ولی بعد از یک هفته ازش زده شدم.اگه کسی راهنمایی داره ممنون میشم

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
حالا با هوش مصنوعی مشکلات زیاد به چشم نمیاد، علت کاهش امتیازش هم ایناس وگرنه بازی به لحاظ کیفی خیلی پیشرفت کرده..

یه مشکل هم که هست اگه یکی تیم قوی مثل real برداره و دویدن و تغییر جهت و چرخش براحتی میتونه گل بزنه و ببره حتی اگه بازی بلد نباشه حداقلش اینه که کلی طرف مقابل رو به زحمت میندازه.. عملا دفاع کردن خیلی سخت و غیر ممکن میشه.. حالا برخورد بازیکنها بهم و شوت از راه دور هایی که بعضا دروازه‌بان فقط نگاه میکنه رو اضافه کنید..

دقیقا حرف دل منو زدید مخصوصا تیم چلسی همین جور میشه بدوی و بچرخی گل بزنی

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
امروز یک آپدیت جدید 200 مگابایتی منتشر شده کسی دقیقا نمیدونه برای چی هستش و چه چیزهای رو اضافه میکنه ؟یا چه باگهای رو حذف میکنه ؟؟

مظفری

کاربر سایت
Nov 24, 2014
8
آقایان اساتید ، فضلا ، علما ، فرهیختگان این گیم ، دستم به دامنتان هنوز ما مشکل زبان روسی داریم که کماکان حل نشده باقی مانده ، (لطفا با یه ریتم رپ بخوانید جملات) خدا نیامرزد آنکسی که نگفت زبان بازی روسی الکن است البته برای ما!! بعضی از دوستان گفته شده حل کرده اند این مشکل را !! بی نصیب نکنید ما را !! دوری نمی رود این راه !! تشکر می کنیم ما !

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
بازی که دندونه هاش برطرف نمیشه رسما :D این به کنار .
گرافیک نسبت به نسخه های قبل خیلی خیلی بهتر شده و همین طور حرکات بازیکنا روشون بیش تر کار شده .
فقط من نمیدونم چرا این قدر بازیکنا جفتک میندازن رو هم!!! فقط باید اسکرین شات بگیرم بذارم این جا بخندیم دور هم! طرف با کله از رو بازیکن حریف میپره یکی رو هوا 1 متر میپره :|

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
امروز یک آپدیت جدید 200 مگابایتی منتشر شده کسی دقیقا نمیدونه برای چی هستش و چه چیزهای رو اضافه میکنه ؟یا چه باگهای رو حذف میکنه ؟؟

تغییرات آخرین آپدیت:
New “Price Ranges” feature will soon be activated in FIFA Ultimate Team
Added the MLS expansion teams Orlando City and New York City FC to the “Rest of the World” league for Kick-Off and Online Matches
Improved stability in EA SPORTS Football Club (EASFC) Match Day Challenges, Pro Clubs, and Online Seasons
Fixed stability issue around requesting a substitution in Player Career
Addressed issue where some players were not able to unlock certain boot packs for their Virtual Pro
Names of scouted players in Career Mode are now more reflective of their country of origin
Improved stability in Friendly Seasons in FIFA Ultimate Team Seasons
Improved ‘Compare Price’ functionality in FIFA Ultimate Team when comparing prices for consumables

مظفری

کاربر سایت
Nov 24, 2014
8
آقایان اساتید ، فضلا ، علما ، فرهیختگان این گیم ، دستم به دامنتان هنوز ما مشکل زبان روسی داریم که کماکان حل نشده باقی مانده ، (لطفا با یه ریتم رپ بخوانید جملات) خدا نیامرزد آنکسی که نگفت زبان بازی روسی الکن است البته برای ما!! بعضی از دوستان گفته شده حل کرده اند این مشکل را !! بی نصیب نکنید ما را !! دوری نمی رود این راه !! تشکر می کنیم ما !

بابا ما دست یاری داریم ز دوستان ، یکی به دادمون برسه.

mm65

کاربر سایت
Jul 8, 2012
142
نام
مجید
دوستان من فصل سوم هست که دارم بازی میکنم که یهو همینجوری چند تا از بازیکنان تیم درخواست دادن مبلغ دستمزدشون رو افزایش بدم قبل از درخواست بازیکنانم حدود 30 میلیون بودجه با 100 هزار تا دستمزد داخل فایننس داشتم چون تا فینال جام قهرمانان و فینال جام حذفی پیش رفته بودم وضعیت مالی و درآمد خوب بود , به محض اینکه اومدم دستمزد اولین بازیکنمو افزایش بدم دیدم هم بودجه خرید هم دستمزد 0 شده!!! :d
الان موندم چیکار کنم ! آخرای فصل بازیای حساس درخواست افزایش دستمزد و کلی ناز و اشوه بازیکنا بودجه هم که صفر شده . کسی راه حلی به ذهنش میرسه ؟! تابحال توی فیفا چنین چیزی ندیده بودم این دیگه نوبره

xfx1370

کاربر سایت
Jul 8, 2013
14
دوستان من فصل سوم هست که دارم بازی میکنم که یهو همینجوری چند تا از بازیکنان تیم درخواست دادن مبلغ دستمزدشون رو افزایش بدم قبل از درخواست بازیکنانم حدود 30 میلیون بودجه با 100 هزار تا دستمزد داخل فایننس داشتم چون تا فینال جام قهرمانان و فینال جام حذفی پیش رفته بودم وضعیت مالی و درآمد خوب بود , به محض اینکه اومدم دستمزد اولین بازیکنمو افزایش بدم دیدم هم بودجه خرید هم دستمزد 0 شده!!! :d
الان موندم چیکار کنم ! آخرای فصل بازیای حساس درخواست افزایش دستمزد و کلی ناز و اشوه بازیکنا بودجه هم که صفر شده . کسی راه حلی به ذهنش میرسه ؟! تابحال توی فیفا چنین چیزی ندیده بودم این دیگه نوبره

شما بزار این جاما تموم بشه جایزشو که گرفتی بزن ب بدن.

واقعا نا امیدم کرد این سری فیفا.مشکل مصدومیتش واقعا مسخرست.خیلی مسخرست که هر بازی یه مصدوم میدی.
مشکل تیرکش دیگه مسخره تر از اون هر بازی سه چهار تا تیرک میخوره.
دریبل زدن توش هم کشک شده.به همه توصیه میکنم واسه مهاجم نوک لوکاکو رو بخرید باهاش مستقیم برید تو گل مدافعا زورشون نمیرسه ازش توپ بگیرن.واقعا مسخره بود این سری

mm65

کاربر سایت
Jul 8, 2012
142
نام
مجید
شما بزار این جاما تموم بشه جایزشو که گرفتی بزن ب بدن.

واقعا نا امیدم کرد این سری فیفا.مشکل مصدومیتش واقعا مسخرست.خیلی مسخرست که هر بازی یه مصدوم میدی.
مشکل تیرکش دیگه مسخره تر از اون هر بازی سه چهار تا تیرک میخوره.
دریبل زدن توش هم کشک شده.به همه توصیه میکنم واسه مهاجم نوک لوکاکو رو بخرید باهاش مستقیم برید تو گل مدافعا زورشون نمیرسه ازش توپ بگیرن.واقعا مسخره بود این سری

خوب خیلی چرته الان یدفعه 30 میلیون بودجه پرید با کل دستمزدها! سه تا از بازیکنام درخواست افزایش بودجه دادن حالا پیغام میدن که در پنجره نقل و انتقالات تابستونی میخوان برن. یکیشون home sick شده میخواد برگرده ولایت.

این فیفا مضخرف ترین فیفاییه که بازی کردم با کریر هر فصل که جلوتر میری مسخره تر میشه مخصوصاً از فصل سوم. این صفر شدن بودجه تا بحال ندیدم و نشنیدم! من 6 تا مهاجم داشتم هیچکدوم مصدوم نمیشدن هر بازی همهشون میخواستن بازی کنن. دیدم اینجوری نمیشه دوتاشونُ قرضی دادم رفت تا آخر فصل. ظرف یک هفته هر 4 تا مهاجم که مونده بودن مصدوم شدن مجبور شدم وینگر بذارم جای مهاجم کلاسیک...
تو دفاع یدفعه همه مدافعین و دروازه بان قاطی میکنن میخورن بهم یهو 5 نفر نقش زمین میشن.
یه بازی شمردم 6 تا توپ من و 4 تا توپ CPU خورد به تیرک. مجموعاً 10 تا توپ به تیرک فقط تو 90 دقیقه.
همه دروازه بانها واکاشی زوما.
بازیش کلا کشکیه. یه بازیکن غنایی هست Clifford Aboagye بذار هافبک هجومی یا مهاجم سایه همه رو دریبل میکنه توپ راییش حرف نداره سرعتش دیوار صوتی رو میشکنه در حد میگ میگ. یه بازیکن آلمانی هم هست Amin Younes سرعت و ریزنقشی در حد مسی تکنیک بالا همه رو دریبل میزنه گل میزنه از پشت 18 آدم شاخ درمیاره. هر دو هم جوان و 20 ساله جفتشون رو با 3 میلیون میشه خرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر