FIFA15 | PC

با سلام

دیدم تاپیکش رو کسی نزده یک ماه دیگه هم که بازی عرضه میشه استارتشو بزنم

12945746287922728735.jpg

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirements
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM:4GB
VGA: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DX: 11
HDD: 15.0 GB

Recommended System Requirements
CPU:Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM:8GB
VGA:ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DX:11

HDD: 15.0 GB

امسال نسخه PC فیفا هیچ تفاوتی با نسخه نسل بعدی PS4 و X1 نداره و با موتور Ignite ساخته میشه

نسخه دمو بازی در تاریخ 9 سپتامبر با تیم های زیر عرضه میشه :

Dortmund

Chelsea

Barcelona

Boca Juniors

Liverpool

Manchester City

Paris Saint-Germain

Napoli

نسخه اصلی بازی هم در تاریخ 23 سپتامبر عرضه خواهد شد

آخرین ویرایش:

pes2200

کاربر سایت
Sep 7, 2011
180
سلام
دوستانی که بازی کردن این فیفا 15 بهتره یا pes 2015 ؟
آخه من pes 2015 چند وقتی هست دارم بازی میکنم واقعا گیم پلی بهتر شده و البته یه ذره هم گرافیک
میخواستم ببینم ارزش داره بگیریم؟

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام
آخه من pes 2015 چند وقتی هست دارم بازی میکنم واقعا گیم پلی بهتر شده و البته یه ذره هم گرافیک

بله 100% حتی بهتر هم هست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
من دمو فیفا 15 رو بازی کردم خیلی جالب نبود آیا نسخه اصلی از دمو بهتره؟
اون دیگه بستگی به خودت داره! اگه PES باز هستی (که طبق اسمت میشه گفت هستی :D) و فیفا های قبلی رو هم دوس نداشتی اصلا طرفش نرو چون خوشت نمیاد!
فیفا همیشه فاز خودشو داره و کسایی که از PES 2011 به بعد هنوز طرفدار PES ـن فک نکنم هیچ وقت دیگه هم از فیفا خوششون بیاد!

منم PES 15 رو دوس داشتم ولی در کل فیفا سطح بالاتر هست فعلا دیگه سلیقه ایه :)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام

شما مگه می خواید اصل بخرید؟ قیمت کپی بازی اصلا چیزی نیست که بحث بکنید 5 تومن بدید بازی کنید یا حال می کنید یا نه اما من که از فیفا های قبلی به نسبت pes خیلی راضی نبودم این شماره واقعا عالی شده 1 سری ایراد ها از جمله توپ گیری خیلی ضعیفش می شه اشاره کرد اما در کل بهتره

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
من دمو فیفا 15 رو بازی کردم خیلی جالب نبود آیا نسخه اصلی از دمو بهتره؟

سلام نسخه دمو و بازی اصلی یک جوره دقیقا فقط توی دمو تیم ها کمه و همچنین وقت بازی و اینکه اگر دمو رو بازی کردی نسخه اصلی هم گیم پلی و گرافیکش همینطوره و یک چیزی که فیفا بده سیستم توپ گیریش هستش یعنی اینکه اگر یکی قلقش دستش باشه اصلا نمیشه توپ ازش گرفت یکی راحت با سرعت میدوه هی میچرخه میرسه دم دروازه رقیب :d

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
این نسخه فوق العاده تغییرات زیبایی داشته که من با چند دست بازی کردن ازشون لذت بردم: اول اینکه چمن خیلی طبیعی کار شده کافیه یه تکل بزنید تا جای تکل روی چمن بمونه و ضمنا در حین تکل زدن چمن هایی که از زمین کنده میشه معلومه! دوم فیزیک زیبای بازیکن هاست که انصافا خوب کار شده و همچنین انعطاف پیراهن بازیکن ها هم خیلی خوبه سوم یه توپ به تیرک بزنید :dو تکرارش رو نگاه کنید تیرک بعد از خوردن توپ میلرزه!!! چهارم تور دروازه هاست که وقتی گل میزنی خیلی قشنگ بلند میشه! پنجم گیم پلی روان تر نسبت به نسخه قبل و در کل به جز چندتا باگ گرافیکی که اونم امیدوارم با ورژن بعدی کرک حل بشه مشکل خاصی نمیشه ازش گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر