راهنمای قدم به قدم Half-Life 2 Episode 2

iman759

کاربر سایت
Jun 28, 2013
9

آدرس مورد نظر وجود ندارد. ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید و یا این آدرس توسط مدیر سایت پاک شده باشد!
چنانچه فکر می کنید که آدرس درستی را وارد نموده اید، لطفاً با مدیر سایت تماس بگیرید.

hl-gamer

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
باسلام
من بازیی باسم هالف لایف دو دانلود کردمه ولی مرحله اولش سوار یه قطار هستی که تو ایستگاه قطار پیاده میشم و از بین نگهبانها باید عبور کنم و بیرون برم ولی من این مراحل رو رد کردمه یک مرحله ای هست که تقریبا مرحله یازدهم یا شاید کمتر یا بیشتر باشه باماشینی که داریم از کنار دریا عبور میکنیم و تو خیابونها خیی ماشین افتاده و در آخر به یک فانوس دریایی میرسم که سه تا از دوستام هم اونجا وایسیدنه و هیچکاری دیگه انجام نمیگیره ممنون میشم بهم بگید بعدش کجا باید برم ( در ضمن این بازی هالف لایف 2 هستش واقعا پس چرا بقیه که در موردش حرف میزنن با مراحل بازی من نمیخونه ...
اینم تصاویری از اون مرحله که گیر کردمه ممنون ...
hl2.JPG

hl%201.JPG

در ضمن دوستان عزیز منوی بازی من اصلا هیچ نوشته ای نداره لطفا به کمک کنید منتظرم ...

باید ماشینتو داخل ساختمون پارک کنی

iman759

کاربر سایت
Jun 28, 2013
9
سلام ممنون از جوابتون خیلی سخته آخه دوتا هواپیما همش تیراندازی میکنن و یک نفری هم مثل اینکه داخلشه و زودی میمیره راهی نیست که سریع ازش عبور کنم ...

iman759

کاربر سایت
Jun 28, 2013
9
ممنون ولی موقعیکه هواپیماها میاد من تا بخوام هواپیما روئ بزنم سریع صدای مردن یک نفر میاد و بازی بسته میشه
سیو ذخیره بازی کمه بهم دادید هم کپی کردم ولی بازم همون ذخیره های قبلی خودم وجود داره ...

iman759

کاربر سایت
Jun 28, 2013
9
ممنون من که تا یدونه هلیکوپگترش رو ازبین میبرم یکی دیگه تیراندازی میکنه و اون مرده هم میمیره
یه لینکی بهمم داده بودید که آخرین ورژن این بازی رو بگیرم ولی من بهش دسترسی دارم بخاطر همین اگه میشه لینک مستقیمش رو بهم بدبد ممنون

iman759

کاربر سایت
Jun 28, 2013
9

روی لینک که کلیک میکنم این پیغام میاد
آدرس مورد نظر وجود ندارد. ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید و یا این آدرس توسط مدیر سایت پاک شده باشد!
چنانچه فکر می کنید که آدرس درستی را وارد نموده اید، لطفاً با مدیر سایت تماس بگیرید.

لطفا اگه میشه لینک مستقیم بده ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر