راهنمای قدم به قدم Half-Life 2 Episode 2

1otheremail1

کاربر سایت
Mar 25, 2013
6
بعد از ساقط کردن هلیکوپتر دشمن با اسلحه موشکهای هدایت شونده مثل اینکه باید با یه کارت در رو باز کنیم این کارت از کجا باید بیاریم

1otheremail1

کاربر سایت
Mar 25, 2013
6
بعد از ساقط کردن هلیکوپتر دشمن با اسلحه موشکهای هدایت شونده مثل اینکه باید با یه کارت در رو باز کنیم این کارت از کجا باید بیاریم

لینک زیر تصویر این صحنه بازی چه جوری باید این در باز کرد توی این مرحله من باید چیکار کنم؟
http://up.download.ir/di-L375.jpg

1otheremail1

کاربر سایت
Mar 25, 2013
6
سوار ماشین شو , برو جلو خودشون در رو برات باز میکنن

ممنون از پاسختون اما کدوم ماشین این جا دو تا ماشین هست هر دوتاشون بی لاستیکن هر چی هم کنارشون دکمه ای رو میزنم سوار نمیشه اینم صحنه بازی:
http://up.download.ir/di-URQF.png

1otheremail1

کاربر سایت
Mar 25, 2013
6
بازی جذاب و اکشن Half Life 2

پس از 6 سال انتظار طولانی و تاخیر های پیاپی هم اکنون بازی ای در اختیار ماست که گفته می شود برای برپایی انقلاب در بازی های رایانه ای و به خصوص سبک اکشن اول شخص (FPS) ساخته شده است. احتمالا متوجه شده اید که صحبت از نتیجه یک پروژه ی 40 ملیون دلاری یعنی Half Life 2 است.
در HL 2 بار دیگر شما نقش Gordon Freeman را که یک فیزیکدان نظری و کماندوی فرا بعدی است ایفا می کنید.او همان کسی است که در پایان HL دنیا را از هجوم دشمنان و بیگانگان نجات داد. HL 2 از آن جایی شروع می شود که شما در مقابل G-Man منفور (همان شخصیت مرموز در لباس آبی نسخه اول) قرار می گیرید. در پایان نسخه یک G-Man به شما حق انتخاب می دهد که یا در خدمت او باشید و یا مرگ را انتخاب کنید.
Half-Life_2.jpg
مشخصات بازی:
توسعه دهنده : Valve Software
ناشر : VU Games
سبک : اکشن
تاریخ انتشار : 2004/11/16
سیستم مورد نیاز :
پنتیوم III ، ویندوز 98 و بالاتر ، 256 مگابایت رم ، 128 مگابایت کارت گرافیک ، 5 گیگابایت فضای خالی
نکته:
- حجم اصلی این بازی 5 گیگ می باشد که با فشرده سازی به 880 مگابایت رسیده است.
- در ویندوز سون فایل Setup را با RunAdministrator دوبار اجرا کنید.
روش اجرا بازی :
بعد از Extract یک فایل Setup.exe بیشتر وجود نداره... کافیه بر روی آن کلیک کنید و زمانی که از شما خواست برای ادامه کلیدی رو فشار بدید این کار رو انجام بدید! همین! مراحل نصب تو همون پنجره Command Prompt انجام میشه... واقعا ازین ساده تر امکان پذیر نبود...
دریافت فایل برنامه ( 866.21 مگابایت )

iman759

کاربر سایت
Jun 28, 2013
9
باسلام
من بازیی باسم هالف لایف دو دانلود کردمه ولی مرحله اولش سوار یه قطار هستی که تو ایستگاه قطار پیاده میشم و از بین نگهبانها باید عبور کنم و بیرون برم ولی من این مراحل رو رد کردمه یک مرحله ای هست که تقریبا مرحله یازدهم یا شاید کمتر یا بیشتر باشه باماشینی که داریم از کنار دریا عبور میکنیم و تو خیابونها خیی ماشین افتاده و در آخر به یک فانوس دریایی میرسم که سه تا از دوستام هم اونجا وایسیدنه و هیچکاری دیگه انجام نمیگیره ممنون میشم بهم بگید بعدش کجا باید برم ( در ضمن این بازی هالف لایف 2 هستش واقعا پس چرا بقیه که در موردش حرف میزنن با مراحل بازی من نمیخونه ...
اینم تصاویری از اون مرحله که گیر کردمه ممنون ...
hl2.JPG

hl%201.JPG

در ضمن دوستان عزیز منوی بازی من اصلا هیچ نوشته ای نداره لطفا به کمک کنید منتظرم ...

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,531
اینجا باید بری بالای فانوس و هرچی دشمن میاد رو بکشی
بعضی وفتها اینطوری میشه !! 1 2 بار لود کنی باید درست بشه
درباره منوت هم فکر کنم بخاطر کرکت باشه

iman759

کاربر سایت
Jun 28, 2013
9
اینجا باید بری بالای فانوس و هرچی دشمن میاد رو بکشی
بعضی وفتها اینطوری میشه !! 1 2 بار لود کنی باید درست بشه
درباره منوت هم فکر کنم بخاطر کرکت باشه

ممنون از لطفی که کردید ولی بیش از 10 بار من لود کردمه و هیچی نمیشه اصلا و یکی از دوستام همش یک چیزی میگه نمیدونم چی میخواد لطفا سیو بازیها رو بذارید یا مرحله بعد از این رو لااقل
اگه کرک درستی هم دارید برام بذارید درضمن جواب ندادید که این هالف لایف چنده اصلی چطوریه ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر