PS4 هک شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
اون بچه شهرستانی خیلی اشتباه کرده رفته اینو خریده. بعدشم تازه شماها فکر کردید یه جوونه آمریکایی مثل شماها که 200-300 تا بازی کپی دارید، اونم 200 تا بازی ارجینال داره؟ نه برادر من. اون هم یه بازی بیشتر نداره وقتی تموم شد میده یکی دیگه میخره.
مشکل این دوستان اینه که میخوان همه چی داشته باشن اون هم مفتی. چیزی که هیچ جای جهان عملی نیست!

ارزش پول اونا رو با ما مقایسه میکنی؟:))
فازتون چیه ؟ همین الان internet download m و ویندوز و....همه رو کرک داری مفتی نیست؟

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
دوست عزیز من که 200 یا 300 تا بازی کپی ندارم الان هم روی پلی 4 فقط بازی های انحصاریشو دارم

اون بچه شهرستانی هم هیچ اشتباه نکرده چون اون هم مثل همه ما ها انسان هستش بد نیست

انسان یاد بگیره که دلشو بزرگ کنه و هر چیزی که خودمون داریم دیگران هم داشته باشن

خدا شاهده تو این چند سالی که تو بازی سنتر عضو بودم یه بار هم سر این مسائل با کسی بحث نکردم ولی بد نیست همه یاد بگریم (البته با شخص شما نیستم ) دلمون برزگ کنیم و برای همه ارزش قائل شیم چون همه سن و سال های ما هم دوس دارن لذت بازی کردن بچشن
من نمیدونم چرا شما یه جوری حرف میزنید انگار من و یا امثال من از اینکه همه مردم بتونن بازی کنن بدمون میاد! به خدا از اول من حرفم سر یه چیز دیگه بود! اینکه کسی پول چیزی نداشته خب اشتباه کرده خودشو انداخته تو دردسر! وا میستاده تا کپی خور شه بعد بگیره. ما که نه سر پیازیم نه تهش.
ولی سر این موضوعی هم که میفرمایید من یه مثالی میزنم، ببینید، خیلی از بچه های فقیر شهر هستن که شاید لباس درست و حسابی واسه پوشیدن نداشته باشن، ما هیچ وقت از اینکه اون نفرات لباس عالی بپوشن بدمون نمیاد! مگه خدای نکرده حسودیم؟ ولی از سر دلسوزی میگیم درسته که خب اونم دلش میخواد لباس مارکدار بپوشه، ولی وقتی پولشو نداره، این کار عقلانیه؟
آقایون، مگه من مخالف هک کردن کنسول هستم؟ نه به خدا!
از طرفی هم آقایون صحبت حرام خوری و... رو میزنن، لطفا این یکی رو دیگه ول کنید. از قدیم گفتن هرکی معمار سرنوشت خودشه! میخواد بکنه میخواد نکنه. فردا اگه هم سونی تو ایران شعبه زد هم بره کپی کنه. به ما چه؟ خیالتون راحت همونطور که نسل قبل ارجینال گیر اومد این نسل هم تحت هر شرایطی گیر میاد.
دوست عزیز من که 200 یا 300 تا بازی کپی ندارم الان هم روی پلی 4 فقط بازی های انحصاریشو دارم

اون بچه شهرستانی هم هیچ اشتباه نکرده چون اون هم مثل همه ما ها انسان هستش بد نیست

انسان یاد بگیره که دلشو بزرگ کنه و هر چیزی که خودمون داریم دیگران هم داشته باشن

خدا شاهده تو این چند سالی که تو بازی سنتر عضو بودم یه بار هم سر این مسائل با کسی بحث نکردم ولی بد نیست همه یاد بگریم (البته با شخص شما نیستم ) دلمون برزگ کنیم و برای همه ارزش قائل شیم چون همه سن و سال های ما هم دوس دارن لذت بازی کردن بچشن

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
وقتی چیزی به طور رسمی تو یه جا عرضه نشدی دزدی معنی نداره ... اصلا سونی و مایکرو نمی دونن که حتی تو ایران مردم کنسول دارن! دزدی که شما میگی زمانی معنی داره که رسما تو ایران محصولات سونی و مایکرو عرضه بشه و لاغیر . الان هم کپی PS4 و X 1 یا هر کنسول دیگه ای به هیچ وجه کار اشتباهی نیست ( در ایران ) .
شما درست میگین ولی وقتی استفاده از یک محسولکه داره تو کشورمون استفاده میکنیم به سورت غیر قانونی باعس میشه یک کشور اون ور دنیا به تعطیلی کشیده بشه ایا درسته؟
حالا اون شرکت تو ایران شعبه نداشته باشه و افرادی سود جو تو ایران اون محسولات رو گرون تر میفروشن دلیل میشه زحمت ها یک گروه رو نادیده بگیریم و اون شرکت رو به نابودی بکشیم؟
(
ببخشید بابت اشتباهات املایی
)
ــــــــــ
ین دیگه خیلی مسخره بود . کل نرم افزارهای روی سیستمت غیر قانونی و کرکیه اونوقت این حرفو میزنی
:|
خدارا شکر تنها یک برنامه رو سیستم من کرکیه که اونم برا اموزش هست که بعد از گزروند دورش خریداریش میکنم.
شما هم وقتی منو نمیشناسی بهتره سحبت نکنی!
(
)
ـــــــــ
وقتی تو کشور عزیزمون قانونی به اسم کپی رایت وجود خارجی نداره چه طور توقع داری رعایتش کنیم؟
شما به من بگو قانونی که وجود نداره رو چه جوری رعایت می کنن؟؟!!!
لطفا تیریپ روشن فکری ورندارین
:|
اولا که به
قانون کپی رایت ربطی نداره به شعور ربط داره که چه کاری را انجام بدیم چه کاری را انجام ندیم.
دومن روشن فکری ف
قدر به درد شما و اساتید محترم دانشگاه میخوره!
(
)

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
ارزش پول اونا رو با ما مقایسه میکنی؟:))
فازتون چیه ؟ همین الان internet download m و ویندوز و....همه رو کرک داری مفتی نیست؟
شما اصلا صحبت های منو متوجه نشدی! ارجاعت میدم به دو تا پست بالاتر از خودم.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
جالب هنوز تاييد نشده بعد شماها.....

Sent from my iPhone using Tapatalk

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
دوستان حلال خور با ویندوز اورجینال نظر میدن عایا ؟

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
اونایی که میگن هک شد شما هک نکن کسی جلوتو نگرفته , باید بگم که به ضرر اون عزیزانی که نمی خوان هک بشه هم هست چون وقتی دیگه بازی ارجینال میخوای بفروشی دیگه مشتری کمتر میشه و جنست سختر و شایدم اصلا فروش نره و این برا ما هم خیلی بده , در کل یه دو دستگی بدی می افته

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اون خط یکی مونده به آخره شما که ذکر کردید , دقیقا تایید میشه
مشکل از اونا نیست مشکل از خود ماست
پس خیلی از دوستان بیخودی نگن چونکه نمایندگی نداره ما هم کپی رایت میکنیم...
اگر این اجازه رو بهشون میدادیم خیلی وقت پیش نمایند گی و مراسم هاشون رو در کشور ما اجرا میکردند

چرا اجازه نمیدیم ؟؟؟ مگه همین الان ال جی و سامسونگ و سونی تو ایران نمایندگی رسمی ندارن ؟؟ کسی جلوشونو گرفته ؟؟؟

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من هی میام جلو ببینم بالاخره خبر درسته ؟ کسی تونسته بازی کنه ؟ لطفا بحث های بیهوده نکنید و بذارید تو این تایپیک فقط اخبار هک مطرح بشه .

MH_FashisT

کاربر سایت
Jul 15, 2011
65
من نمیدونم چرا شما یه جوری حرف میزنید انگار من و یا امثال من از اینکه همه مردم بتونن بازی کنن بدمون میاد! به خدا از اول من حرفم سر یه چیز دیگه بود! اینکه کسی پول چیزی نداشته خب اشتباه کرده خودشو انداخته تو دردسر! وا میستاده تا کپی خور شه بعد بگیره. ما که نه سر پیازیم نه تهش.
ولی سر این موضوعی هم که میفرمایید من یه مثالی میزنم، ببینید، خیلی از بچه های فقیر شهر هستن که شاید لباس درست و حسابی واسه پوشیدن نداشته باشن، ما هیچ وقت از اینکه اون نفرات لباس عالی بپوشیم بدمون نمیاد! مگه خدای نکرده حسودیم؟ ولی از سر دلسوزی میگیم درسته که خب اونم دلش میخواد لباس مارکدار بپوشه، ولی وقتی پولشو نداره، این کار عقلانیه؟
از طرفی هم آقایون صحبت حرام خوری و... رو میزنن، لطفا این یکی رو دیگه ول کنید. از قدیم گفتن هرکی معمار سرنوشت خودشه! میخواد بکنه میخواد نکنه. فردا اگه هم سونی تو ایران شعبه زد هم بره کپی کنه. به ما چه؟ خیالتون راحت همونطور که نسل قبل ارجینال گیر اومد این نسل هم تحت هر شرایطی گیر میاد.

همه این بحثا سر بد حرف زدن شما شروع شد !

http://forum.bazicenter.com/thread91868/page4/#post3407631

http://forum.bazicenter.com/thread91868/page5/#post3407677

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
خیییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بیکارین شماها خییییییییییییییییییییییییییییییلی

popolos

کاربر سایت
Aug 26, 2011
22
ولی سر این موضوعی هم که میفرمایید من یه مثالی میزنم، ببینید، خیلی از بچه های فقیر شهر هستن که شاید لباس درست و حسابی واسه پوشیدن نداشته باشن، ما هیچ وقت از اینکه اون نفرات لباس عالی بپوشیم بدمون نمیاد! مگه خدای نکرده حسودیم؟ ولی از سر دلسوزی میگیم درسته که خب اونم دلش میخواد لباس مارکدار بپوشه، ولی وقتی پولشو نداره، این کار عقلانیه؟

دوست عزیز هیچ کدوم از کسایی که این حرف ها رو زدن فقیر نیستن . تازه هم بقیه مگه دل ندارن که میگید اگه پول ندارن نخرن؟(گفتنش برای شما خیلی راحته) این حرف بیرحمانه ترین حرف ممکن هست و نشان از عدم درک شرایط بقیه هست . هیچ کس نمیتونه به کسی بگه اگه پول نداری نگیر . شاید یکی دوست داره پولاشو برای چیزی که علاقه داره پس انداز کنه . من و شما حق نداریم بگیم چرا این کار رو می کنی . قبول کن حرفت از پایه اشتباهه .

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
عزیزه من شما که نداشتی چرا رفتی خریدی آخه؟ مگه آدم وقتی نداره میره چیزی رو بخره که بعد گیر بیوفته؟!!!
من نه بابام پولداره و نه چیزه دیگه 3 تا بازی اورجینال دسته دوم خریدم همین 3 تا بازی هم هر سری با 20 تومن تعویض میکنموهمین و بس فکر نکن ما میریم بازی ایی 200 هزار تومن میدیم
این حرف شما مثل این میمونه با همسایتون دعواتون شه بعد بگین چون که با ما دعوا کرد ما میریم خونشون دزدی, یخورده سطح دیدتون رو بالا ببرید!! اینقدرم نگین هر کی دوست داشت هک کنه هر دوست داشت هک نکنه,مشکل شما اینه که همه ی جوانب رو در نظر نمیگیرید نمیدونید اگر هک بشه , سیستم تعویض کرایه و خرید بازی های دست دوم هم برداشته میشه و بازی های فیک به عنوان اورجینال زیاد میشه , گیم آنلاین هم همینطور برداشته میشه!!!
من نخریدم ... :)

giant level

کاربر سایت
Sep 21, 2013
111
شما درست میگین ولی وقتی استفاده از یک محسولکه داره تو کشورمون استفاده میکنیم به سورت غیر قانونی باعس میشه یک کشور اون ور دنیا به تعطیلی کشیده بشه ایا درسته؟
حالا اون شرکت تو ایران شعبه نداشته باشه و افرادی سود جو تو ایران اون محسولات رو گرون تر میفروشن دلیل میشه زحمت ها یک گروه رو نادیده بگیریم و اون شرکت رو به نابودی بکشیم؟
(
)
ــــــــــ

خدارا شکر تنها یک برنامه رو سیستم من کرکیه که اونم برا اموزش هست که بعد از گزروند دورش خریداریش میکنم.
شما هم وقتی منو نمیشناسی بهتره سحبت نکنی!
(
)
ـــــــــ

اولا که به
قانون کپی رایت ربطی نداره به شعور ربط داره که چه کاری را انجام بدیم چه کاری را انجام ندیم.
دومن روشن فکری ف
قدر به درد شما و اساتید محترم دانشگاه میخوره!
(
)

2 کلمه فارسی نمیتونی تایپ کنی چطور از شعور حرف میزنی . اره تو گفتی ما هم باور کردیم ;;)
هر چند ملاک تو نیستی ، وقتی 90 درصد جامعه داره از ویندوز و نرم افزارهای غیر قانونی استفاده میکنه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر