PS4 هک شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
ملت چه تریپ روشن فکری بر میدارن:)) =)) بابا شوما بچه مایه دار فهمیدیم:)) حرام=)) شما بچه مایه دارا که براتون فرقی نداره هک که شد همون بازیا اورجینالشو با قیمت 50 برابر بخرین:))

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
فتوشاپه.هنوز هک نشده.الهی به حق پنج تن هک بشه.تا اینقدر مغازه دارها پول ناحق به جیب نزنن.تا کفرشون دربیاد.والا

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
اون بچه شهرستانی خیلی اشتباه کرده رفته اینو خریده. بعدشم تازه شماها فکر کردید یه جوونه آمریکایی مثل شماها که 200-300 تا بازی کپی دارید، اونم 200 تا بازی ارجینال داره؟ نه برادر من. اون هم یه بازی بیشتر نداره وقتی تموم شد میده یکی دیگه میخره.
مشکل این دوستان اینه که میخوان همه چی داشته باشن اون هم مفتی. چیزی که هیچ جای جهان عملی نیست!

دوست عزیز من که 200 یا 300 تا بازی کپی ندارم الان هم روی پلی 4 فقط بازی های انحصاریشو دارم

اون بچه شهرستانی هم هیچ اشتباه نکرده چون اون هم مثل همه ما ها انسان هستش بد نیست

انسان یاد بگیره که دلشو بزرگ کنه و هر چیزی که خودمون داریم دیگران هم داشته باشن

خدا شاهده تو این چند سالی که تو بازی سنتر عضو بودم یه بار هم سر این مسائل با کسی بحث نکردم ولی بد نیست همه یاد بگریم (البته با شخص شما نیستم ) دلمون برزگ کنیم و برای همه ارزش قائل شیم چون همه سن و سال های ما هم دوس دارن لذت بازی کردن بچشن

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
هک PS4 بمب خبری برای گیمران خواهد بود o:-)

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
بابای تو پولداره واست بازی میخره ما که بچه پایین شهریم مثه توییم هر روز پاشیم بریم توپخونه گونی گونی بازی بخریم ؟ تا حالا واسه این جواب ها 5 بار اخراج شدم...

عزیزه من شما که نداشتی چرا رفتی خریدی آخه؟ مگه آدم وقتی نداره میره چیزی رو بخره که بعد گیر بیوفته؟!!!
من نه بابام پولداره و نه چیزه دیگه 3 تا بازی اورجینال دسته دوم خریدم همین 3 تا بازی هم هر سری با 20 تومن تعویض میکنموهمین و بس فکر نکن ما میریم بازی ایی 200 هزار تومن میدیم
این حرف شما مثل این میمونه با همسایتون دعواتون شه بعد بگین چون که با ما دعوا کرد ما میریم خونشون دزدی, یخورده سطح دیدتون رو بالا ببرید!! اینقدرم نگین هر کی دوست داشت هک کنه هر دوست داشت هک نکنه,مشکل شما اینه که همه ی جوانب رو در نظر نمیگیرید نمیدونید اگر هک بشه , سیستم تعویض کرایه و خرید بازی های دست دوم هم برداشته میشه و بازی های فیک به عنوان اورجینال زیاد میشه , گیم آنلاین هم همینطور برداشته میشه!!!

آخرین ویرایش:

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
خودم کلا با هک مخالفم و امیدوارم هک نشده باشه ...

هم اونایی که میگن دزدیه درست میگن هم اونایی که میگن چون نمایندگی نداره و اشکال نداره از کپی استفاده بشه

ولی بنظر من اونا ما رو تحریم کردند که این امکانات رو نداشته باشیم و اصلا ایران رو بازار فروش بحساب نمیارن پس کپی بازی کردن یا نکردن خیلی فرقی نداره

و با کپی بازی کردن به شرکت های خارجی ضرر میرسه و از طرفی مشتی بر دهن استکبار هست :d

ولی از طرفی شاید شونی یا شرکت های دیگه بخوان اینجا نمایندگی بزنن ولی بعضی از دولت کشور ها این اجازه رو نمیده و شاید حقشون نباشه که ضرر کنن ...

به هر حال این یک تصمیم شخصی هست و بنده تنها چیزی که از کپی بازا حسودیم میشه و عصبانی میشم اینکه اونا زودتر از تاریخ انتشار بازی ، بازیو بازی می کنن )x جدا از بحث قیمت بازی بهرحال کسی که اورجینال میخره
حتما توان مالی رو داره ;)

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,467
نام
نیما
عزیزه من شما که نداشتی چرا رفتی خریدی آخه؟ مگه آدم وقتی نداره میره چیزی رو بخره که بعد گیر بیوفته؟!!!
من نه بابام پولداره و نه چیزه دیگه 3 تا بازی اورجینال دسته دوم خریدم همین 3 تا بازی هم هر سری با 20 تومن تعویض میکنموهمین و بس فکر نکن ما میریم بازی ایی 200 هزار تومن میدیم
آقا بکش بیرون دیگه. شما با بازیای اورجیناله حلالت حال کن ما هم حروم خوریمونو ادامه میدیم.

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
اون بچه شهرستانی خیلی اشتباه کرده رفته اینو خریده. بعدشم تازه شماها فکر کردید یه جوونه آمریکایی مثل شماها که 200-300 تا بازی کپی دارید، اونم 200 تا بازی ارجینال داره؟ نه برادر من. اون هم یه بازی بیشتر نداره وقتی تموم شد میده یکی دیگه میخره.
مشکل این دوستان اینه که میخوان همه چی داشته باشن اون هم مفتی. چیزی که هیچ جای جهان عملی نیست!
تعارف نکن .... می تونی از کلمات دیگه مثل غلط کرد و شکر خورد هم استفاده کنی . :)

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza

اون اینجا معنی نداره ، خلاص زور الکی نزن

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
خوب این گفته هیچ ریلیزی در کار نیست دیگه بحث بیخودی سر چی هست؟:-/

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
بعضی ها جوگیر میشن زود حرام خواری و این حرفا چیه اقا این انگ ها به ما نمی چسبه :p
هر ایرانی به طور متوسط 1200 دلار نرم افزار غیر قانونی رو سیستمش داره حالا نمی دونم وقتی می خواین ویندوز عوض کنید افیس نصب کنید فیلم از نت دانلود کنید هم به همین چیز فکر میکنید یا فقط الان حلالخور شدید

Sent From my Nexus 7 2013 using Tapatalk HD

MH_FashisT

کاربر سایت
Jul 15, 2011
65
دوستان هم حرام خوریشون رو به بهانه این نذارند که سونی نماینده نداره تو ایران و از اینجور حرفا..
سطح فرهنگ و حلال خوری رو از خودت شروع کنم کار به این نداشته باش بخاطر اینکه نماینده نداره ما هم کپی رایت میکنیم ( دزدی )!!!ا
این حرف شما مثل این میمونه با همسایتون دعواتون شه بعد بگین چون که با ما دعوا کرد ما میریم خونشون دزدی, یخورده سطح دیدتون رو بالا ببرید!!

شما دیگه از خودت شروع کردی ؟

فوتبال صداوسیما رو نمیبینی پس ؟

همین فیلم هفت سنگ نمیدیدی تو رمضون ؟

فیلمای شبکه های صدا و سیما رو نمیبینی ؟

تا حالا فیلم دانلود نکردی و میری تو سینماهای استکبار اونور اب میبینی ؟

سیستم عاملت لایسنس داره ؟

نرم افزار کرکی ؟ استغفرالله....
و....

اگه جواب شما بله هست ! قطعا شما خیلی خوبی ! تبریک میگم بت !

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
آقا بیخیال الکی یه بحثه مسخره رو چرا کش میدین آخرش همه بن میشین تاپیکم قفل میشه از من گفتن !!!

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
خودم کلا با هک مخالفم و امیدوارم هک نشده باشه ...

هم اونایی که میگن دزدیه درست میگن هم اونایی که میگن چون نمایندگی نداره و اشکال نداره از کپی استفاده بشه

ولی بنظر من اونا ما رو تحریم کردند که این امکانات رو نداشته باشیم و اصلا ایران رو بازار فروش بحساب نمیارن پس کپی بازی کردن یا نکردن خیلی فرقی نداره

و با کپی بازی کردن به شرکت های خارجی ضرر میرسه و از طرفی مشتی بر دهن استکبار هست :d

ولی از طرفی شاید شونی یا شرکت های دیگه بخوان اینجا نمایندگی بزنن ولی بعضی از دولت کشور ها این اجازه رو نمیده و شاید حقشون نباشه که ضرر کنن ...

به هر حال این یک تصمیم شخصی هست و بنده تنها چیزی که از کپی بازا حسودیم میشه و عصبانی میشم اینکه اونا زودتر از تاریخ انتشار بازی ، بازیو بازی می کنن )x جدا از بحث قیمت بازی بهرحال کسی که اورجینال میخره
حتما توان مالی رو داره ;)

اون خط یکی مونده به آخره شما که ذکر کردید , دقیقا تایید میشه
مشکل از اونا نیست مشکل از خود ماست
پس خیلی از دوستان بیخودی نگن چونکه نمایندگی نداره ما هم کپی رایت میکنیم...
اگر این اجازه رو بهشون میدادیم خیلی وقت پیش نمایند گی و مراسم هاشون رو در کشور ما اجرا میکردند

شما دیگه از خودت شروع کردی ؟

فوتبال صداوسیما رو نمیبینی پس ؟

همین فیلم هفت سنگ نمیدیدی تو رمضون ؟

فیلمای شبکه های صدا و سیما رو نمیبینی ؟

تا حالا فیلم دانلود نکردی و میری تو سینماهای استکبار اونور اب میبینی ؟

سیستم عاملت لایسنس داره ؟

و....

اگه جواب شما بله هست ! قطعا شما خیلی خوبی ! تبریک میگم بت !

عزیزه من شما کی میخواید متوجه این موضوع بشین!!کی میخواید درک کنید؟!!
داداشمه من اولن که فیلم هفت چه ربطی به این قضیه داره , فیلم هفت سنگ تولید داخلی صدا سیماست و در تلویزیون پخش هم شد.از خارج تهیه نشد فیلمش که شما حالا بخواین بگین کپی غیر قانونییه
بعدشم چرا وقتی عیبی از ماست بیخودی به گردن شرکت ها بندازیم؟!!!اگر مایکروسافت هم ویندوز اورجینالش اینجا بروش میرفت مطمئن باش من اورجینالش رو میگرفتم
اگر فیلم های آمریکایی بدون سانسور هم در کشورمون به فروش میرفت مطمئن باش من اورجینالش رو میگرفتم.
اینو بدون که اکثر شرکت ها دوست دارن در ایران نمایندگی داشته باشن.مراسم ها و فستیوال هاشون رو برگزار کنند
ولی میدونی چیه؟!!مشکل از اینه که کشور ما خودش اجازه نمیده . مردم ما هم به مفت خوری عادت کردند.
حتی خود شما هم بهونه رو روی این میگذارید که نمایندگی ندارن توی ایران!!
این حرف شما مثل این میمونه که یکی یه هدیه ایی رو به شما بخواد بده و شما اون هدیه رو قبول نکنید شبش برید خونش اونو دزدی کنید!!!!
دقیقا اوضای ما هم همینطوریه!!

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر