نمایشگاه/رویداد SONY TGS 2014 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا

درود
امروز سونی زمان کنفرانس خودش رو برای Tokyo Game Show مشخص کرد
روز اول ماه سپتامبر ساعت 15 بوقت توکیو (10 شهریور ساعت 10:30 بوقت تهران) سونی مثل پارسال کنفرانس رو زودتر ار زمان نمایشگاه (18-20 سپتامبر) برگذار خواهد کرد !
کنفرانس بطور مستقیم از سایت رسمی پخش خواهد شد ولی به احتمال زیاد از twitch هم پخش میشه.

آپدیت:

گویا سونی کنفرانس دیگری با تمرکز بر بازار اسیا در 17 سپتامبر برگذار خواهد کرد احتمالا مربوط به لانچ کنسول در چین باشه ! ساعت کنفرانس هنوز مشخص نیست !

---
تریلرهای TGS با تشکر از .:miladamiri:.

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
با توجه به اینکه تاپیک رو کیا زده ، نه بهروز میریم که داشته باشیم بهترین TGS تاریخ رو :love: :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
چرا با بهروز اینکارا رو میکنید ؟ :( قشنگ خلع سلاحش کردید:-"

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
خب قطار Kiya در کمتر از نیم ساعت از ریل خارج شده و داره میره تَه دره :d

رئیس SCE ژاپن گفته میخواد تا آخر آگوست کنار بکشه ( درست روز قبل کنفرانس :d )
ایشون 1985 به سونی پیوسته و جانشین ـش هم قراره Atsushi Morita باشه (Morita was previously a member of the board, and vice president of administration and control at the company. )

SCEJ boss Hiroshi Kawano is leaving the company

3ddhmomct7a97nz7xr16.jpg

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خب TGS تنها امید ویتا داران برای زنده موندن ویتائه :(

از ویتا بگدریم منتظر یه نمایش تپل از FFXV هستیم :bighug: تجربه نشون داده معمولا فاینال فنتزی ای که توش V باشه میترکاند :d

به احتمال زیاد یه تریلر از Freedom Wars ویتا هم نشون میدن.

معرفی کراش و نمایش TLG که عمرا :d

دوتا JRPG هم واسه PS4 معرفی کنن خوبه والا 8-|

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
مترجم های محترم (مخصوصا اون زنه) بر می گردند؟ :-/ تریلر Knack هنوز بامزست! :d

پ.ن: V G A 2 0 1 4 8-| :d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
(Gravity Rush 2 (PS4
Devil May Cry 5
Metal Gear Rising 2
Final Fantasy XV
Kindom Heaarts 3
Valkyria Chronicles 4
New PS4 JRPG
Ni No Kuni 2
New Tales for PS4

NEW PLATINUM EXCLUSIVE FOR PS4

98817061330884376946.gif

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
اوهایو ! :bighug:

ممنون کیا جان از تاپیک !
قبلا هم گفتم ولی عاشق این نوع تاپیک ها هستم شدیــــــــــــد :x

هم خبر بد دارم و هم خبر خوب ! :-o:-"

=========

خوب خبر بد :

180px-Final-Fantasy-XV-Main-Cast-CG.jpg

Final Fantasy XV’s main programmer has left Square Enix
A private source close to Square Enix Japan has confirmed to Nova Crystallis that Kentaro Yasui has indeed left Square Enix, although exact details on when the departure took place were not shared at this time. We will be reaching out to Square Enix for an official comment.

کلا نمیشه گفت Impact بزرگی داشته روی بازی ولی خوب میشه گفت باعث نگرانی خیلی ها مثلا خودمم شده !‌
خوب خبر گفته برنامه نویس اصلی که داشته روی FF XV کار میکرده SE رو ترک کرده !
هنوز زمان دقیق ترک و دلیل ترک معلوم نیست .
:(

=========

خبر خوب :

که خوب هنوز هم معلوم نیست خبر خوب باشه یا نه ولی طی گفته هایی که توی فروم FF XV NOVA دیدم بنظر میاد بازی توی TGS نمایش داشته باشه . :bighug:

ولی خوب گفتن ممکن هست کلا اصلا KH III نمایش نداشته باشه !‌
:d

یا اصلا خیالتون رو راحت کنم ممکنه کلا FF XV هم نمایش نداشته باشه :-s

من نمیدونم دیگه خیلی صبر کردیم من FF XV میخوام :‌

=========

55u7ui92xns68rxrz5sv.png

این عکس رو که میشناسید :-"

بازی FF TYPE - 0 که حدودا 3 ماه پیش بود که برای نسل جدید معرفی شد که داره بازسازی میشه ! {برای اطلاعات بیشتر به تاپیک مراجعه شود Final Fantasy Type-0 HD | PS4}

بنظر میاد این بازی حتما توی TGS امسال نمایش داره !

خوب بازی بنظر میاد خیلی روش کار شده و نسبت به نسخه ی PSP دگرگونی های خوبی داشته !

و اینم بگم که این بازی حتما زمان ریلیز بازی و تمام اطلاعاتش رو توی این نمایشگاه اگر قرار باشه میدن چون گفتن قبل از XV قراره ریلیز بشه :|:d

=========

اینم بود از دلگرمی های یک FF فن به بقیه برای دوستان منتظر TGS !

==========

صبر کنید هنوز مونده >:)

256px-Persona5_logo.png

بازی طی 4 ماه آینده قراره برای JAPAN و 2015 برای NORTH AMRICA ریلیز بشه !‌

خوب اگر قراره 4 ماه دیگه برای ژاپن ریلیز بشه باید حداقل یک چیزی توی این TGS نشون بدن !
آخه هیچی تا حالا ازش نمایش داده نشده هیچی ! -ـــــــــ-

ولی فکر کنم بازم تمرکز روی P4 نسخه ی فایتینگ و نسخه ی موزیکیش و PQ باشه که بد نیست ولی کلا خوب هم نیست ^ـــــــ^

فعلا خسته شدم بای T_________T

آخرین ویرایش:

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
چرا با بهروز اینکارا رو میکنید ؟ :( قشنگ خلع سلاحش کردید:-"

7r0531h3viegwcwceepb.gif

من تقریباً یقین پیدا کردم همین E3 امسال رو هم اگه هر کسی غیر بهروز تاپیکش رو می زد TLG و Crash و SF تو اون کنفرانس می بودن!:d

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
7r0531h3viegwcwceepb.gif

من تقریباً یقین پیدا کردم همین E3 امسال رو هم اگه هر کسی غیر بهروز تاپیکش رو می زد TLG و Crash و SF تو اون کنفرانس می بودن!:d
عالی بود! =)) =)) =))

ولی من همچنان تو تیم بهروزم >:) :-" مشکلی نداشتن تاپیک ها که :-" ! :d تازه 2تا شرط هم بردم! >:) البته یه شرط هم باختم و بن شدن رو تجربه کردم:-" :d
---
بین بازی هایی که مرتضی گفته :d
(Gravity Rush 2 (PS4
احتمالش خیلی زیاده! :d سونی که گفته دیگه AAA برای ویتا نمیسازیم،از اونطرف تایید شده که GR2 در دست ساخته! پس انشاالله برای PS4 بیاد! >:) بی زحمت حالا که بازار ریمستر و این چیزا بازه،نسخه ی اول هم یه کاریش بکنند دیگه :d

Metal Gear Rising 2
اینم که کونامی نشون داده براش یه برنامه هایی داره! :-" ولی به نظرم VGA یا E3 معرفی میشه :(( خیلی دیره :((

Kindom Heaarts 3
Ni No Kuni 2
این 2تا هم میخوام! :(( ولی فکر نکنم از هیچکدوم خبری بشه! :( نه نمایش جدید از KH ، و نه ساخت ادامه ای برای NnK :(

یادش بخیر،یه زمانی سونی یه بازی خیلی باحالی برای PSP داشت که مثل اینکه خودش هم یادش رفته! ساخت استودیو ژاپن هم بود! مرحوم Patapon ! :(
هنوز برام سؤاله این بازی چرا برای ویتا نیمد! :-" یعنی از اون بازی هاییه که رو کنسول های دستی خیلی لذتش بیشتره تا پای TV ! :-" حالا که سونی ویتا رو ول کرده،کاش برای PS4 پاتاپون بسازن:-" :d

TLG ! >:) >:) >:)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
بر خلاف کل دنیا وضعیت ps4 تو بازار ژاپن اصلا جالب نیست و در نتیجه tgs فقط و فقط عناوین زاپنی و ژاپنی پسند رو رو نمایی خواهد کرد که از فردای کنفرانس و نمایشگاه چه به صورت دیجیتالی و دانلودی و چه فیزیکی از یک عنوان AAA گرفته تا یک بازی کم حجم عرضه خواهد کرد!
tlg رو که خوشبختانه تکلیفش رو مشخص کردن که حضور نداره و درنتیجه بنظر من بزرگترین سورپرایز می تونه ninu kuni 2 باشه :x

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
برا XONE باندل اومد من حسودیم شد خدا کنه چندتا باندل خفن معرفی کنن PS4ش جیگولی باشه :d و البته خارج ژاپن هم ریلیز بشه :|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر