همه چیز درباره Windows 10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
ممنون بابت راهنمایی.امروز آخرین بیلدو دانلود کردم.روی آیکون ستاب هم میزنم.اون قسمتای مربوط به انتخاب Pre Actived و اینا رو هم رد میکنم.ولی وقتی وارد بخش Installing میشه همون اول کاری تا ۱۸ ۲۰ درصدی میره بعد کرش میکنه و این ارور میاد:

323a_774474747.jpg
آره خودمم تو پست اولم گفتم، این ورژن آخر نمیدونم چیکاره :| من نسخه اولیه ویندوز داشتم بعد با همین روش به بیلد 1607 آگست که مال 4 ماه پیشه آپدیت کردم اصلا هیچ اروری نداد بازیا وینم اوکی بود روش این آپدیت دسامبر که تازه اومده انگار این ارورو میده :| فک کردم مشکل از منه و این نسخه ای که دانلود کردم مشکل داشته که این ارور میاد ولی باز یک نسخه دیگه از یک سایت دیگه هم گرفتم بازم همین میاد. :|
دیگه از این جا به بعد دوستان باید کمک کنن نمیدونم این ارور براچیه :D
---
آموزش قدم به قدم بروزرسانی به ویندوز ۱۰ - زومیت
این روش هم هست که تست نکردم امشب اگه شد میتستم.

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
آره خودمم تو پست اولم گفتم، این ورژن آخر نمیدونم چیکاره :| من نسخه اولیه ویندوز داشتم بعد با همین روش به بیلد 1607 آگست که مال 4 ماه پیشه آپدیت کردم اصلا هیچ اروری نداد بازیا وینم اوکی بود روش این آپدیت دسامبر که تازه اومده انگار این ارورو میده :| فک کردم مشکل از منه و این نسخه ای که دانلود کردم مشکل داشته که این ارور میاد ولی باز یک نسخه دیگه از یک سایت دیگه هم گرفتم بازم همین میاد. :|
دیگه از این جا به بعد دوستان باید کمک کنن نمیدونم این ارور براچیه :D
---
آموزش قدم به قدم بروزرسانی به ویندوز ۱۰ - زومیت
این روش هم هست که تست نکردم امشب اگه شد میتستم.
فکر کنم قبلا یه نفر دیگه هم گفته بود این مشکل رو. البته شاید تو پیام خصوصی بهم گفته بوده با اینجا اشتباه گرفتم:D
ولی حدس من اینه که مشکل به خاطر این هست که این نسخه ای که دانلود کردید در اصل نسخه رسمی Microsoft نیست. اول اینکه Microsoft نسخه AiO نمیده و ISO رسمی رو با آپدت های اصلی بیرون میده. یعی با آپدیت بهار که قراره بیاد دوباره ISO رسمی بیرون میده. برای آپدیت به بیلدهای جدیدتر تا قبل اینکه اون ISO بیاد بهترین راه همون دانلود از طریق Windows Update هست. اگه از اونجا مشکل دارید احتمالا اگه آخرین آپدیت Cumulative رو نصب کنید، کافی باشه که بسته به 32 بیتی یا 64 بیتی بودن سیستمون از لینک زیر میتونید بگیرید.
البته قبلش با آخرین ISO رسمی ماکروسافت به نسخه (Version 1607 (Build 14393 آپدیت کنید و بعد از آپدیت های زیر استفاده کنید چون این آپدیت مربوط به این نسخه هست.(برا نسخه Pro و Enterprise و Home هم این آپدیت ها فرق نداره)

64بیت: http://download.windowsupdate.com/d/...cee55c89dd.msu
32بیت: http://download.windowsupdate.com/c/...72bf0d1186.msu

پ.ن: یه برنامه اینجا قرار میدم با این میتونید ISO های رسمی خود Microsoft رو بگیرید. پیشنهاد من اینه که اصلا از این نسخه های دستکاری شده که اتومات کرک میشن یا همه نسخه ها در یک نسخه هست و ... نگیرید.
دانلود برنامه مذکور
برای استفاده از برنامه بالا نیاز به فیل.تر شکن دارید.

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من همین دیروز به بیلد 1607 آپدیت کردم ولی شانس بد ما بعد از آپدیت, کارت گرافیکو درست نمیشناسه و ارور زیر رو میده:

Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)

کارت گرافیک 950 هستش.
چند روش زیر هم انجام دادم ولی نتیجه ای نگرفتم:

حذف و نصب درایور گرافیک (با DDU)
جدا کردن و نصب دوباره ی کارت گرافیک و رم و باتری
اجرای لینوکس لایو

کسی اینجا راه حل دیگه ای به ذهنش میرسه امتحان کنم؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
فکر کنم قبلا یه نفر دیگه هم گفته بود این مشکل رو. البته شاید تو پیام خصوصی بهم گفته بوده با اینجا اشتباه گرفتم:D
ولی حدس من اینه که مشکل به خاطر این هست که این نسخه ای که دانلود کردید در اصل نسخه رسمی Microsoft نیست. اول اینکه Microsoft نسخه AiO نمیده و ISO رسمی رو با آپدت های اصلی بیرون میده. یعی با آپدیت بهار که قراره بیاد دوباره ISO رسمی بیرون میده. برای آپدیت به بیلدهای جدیدتر تا قبل اینکه اون ISO بیاد بهترین راه همون دانلود از طریق Windows Update هست. اگه از اونجا مشکل دارید احتمالا اگه آخرین آپدیت Cumulative رو نصب کنید، کافی باشه که بسته به 32 بیتی یا 64 بیتی بودن سیستمون از لینک زیر میتونید بگیرید.
البته قبلش با آخرین ISO رسمی ماکروسافت به نسخه (Version 1607 (Build 14393 آپدیت کنید و بعد از آپدیت های زیر استفاده کنید چون این آپدیت مربوط به این نسخه هست.(برا نسخه Pro و Enterprise و Home هم این آپدیت ها فرق نداره)

64بیت: http://download.windowsupdate.com/d/...cee55c89dd.msu
32بیت: http://download.windowsupdate.com/c/...72bf0d1186.msu

پ.ن: یه برنامه اینجا قرار میدم با این میتونید ISO های رسمی خود Microsoft رو بگیرید. پیشنهاد من اینه که اصلا از این نسخه های دستکاری شده که اتومات کرک میشن یا همه نسخه ها در یک نسخه هست و ... نگیرید.
دانلود برنامه مذکور
برای استفاده از برنامه بالا نیاز به فیل.تر شکن دارید.

من این آپدیت Cumulative Update که بیلد 14393 و ورژن 1607 هست رو دانلود کردم.ولی وقتی میخوام نصبش کنم این ارور میاد:

rarw_untitled.jpg

بیلد فعلی ویندوز هم 10586 هست.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
من این آپدیت Cumulative Update که بیلد 14393 و ورژن 1607 هست رو دانلود کردم.ولی وقتی میخوام نصبش کنم این ارور میاد:

rarw_untitled.jpg

بیلد فعلی ویندوز هم 10586 هست.
گفتم که این آپدیت رو بعد اینکه بیلد 14393 رو نصب کردید میتونید نصب کنید. شما اول ISO رسمی بیلد 14393 رو دانلود کنید و طبق روشی که گفته شده بود نسخه فعلیتون رو آپدیت کنید. بعد می تونید این آپدیت هم نصب کنید.

• Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
گفتم که این آپدیت رو بعد اینکه بیلد 14393 رو نصب کردید میتونید نصب کنید. شما اول ISO رسمی بیلد 14393 رو دانلود کنید و طبق روشی که گفته شده بود نسخه فعلیتون رو آپدیت کنید. بعد می تونید این آپدیت هم نصب کنید.

از کجا باید با اون نرم افزار که لینکشو دادین اون ISO بیلد ۱۴۳۹۳ رو بگیرم؟؟الان این قسمتی که انتتخاب کردم درسته؟؟

8kyl_untitled.jpg

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
از کجا باید با اون نرم افزار که لینکشو دادین اون ISO بیلد ۱۴۳۹۳ رو بگیرم؟؟الان این قسمتی که انتتخاب کردم درسته؟؟

8kyl_untitled.jpg
نه این نسخه ای که انتخاب نسخه insider هست. به عبارتی نسخه های آزمایشی هست. برای دریافت نسخه اصلی از اون منوی سمت راست برنامه خود windows 10 رو انتخاب کنید. اگر با نسخه های مختلف آشنایی ندارید تیک گزینه Expert View رو بردارید تا گزینه های اصلی رو فقط بهتون نشون بده.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
ممنون از دسواتن.تونستم ویندوزو آپدیت کنم.ولی وقتی سیستمو روشن میکنم و وارد صفحه ی دسکتاپ میشم و نرم افزار بارگذاری میشن تو این حین برای 20 30 ثانیه ای صفحه ی مانتیور و دسکتاپ سیاه میشه و بعد دوباره صفحه ی دسکتاپ برمیگرده،خواستم ببینم این طبیعیه یا مشکلی هست؟!در ضمن گاهی اوقات تو صفحه ی دسکتاپ آیکن ها هر از چند گاهی انگار رفرش میشن.یه بار هم که ریستارت کردم اصلا یه صفحه ی سیاهی اومد و دیگه همین جوری گیر کرده بود.

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
ممنون از دسواتن.تونستم ویندوزو آپدیت کنم.ولی وقتی سیستمو روشن میکنم و وارد صفحه ی دسکتاپ میشم و نرم افزار بارگذاری میشن تو این حین برای 20 30 ثانیه ای صفحه ی مانتیور و دسکتاپ سیاه میشه و بعد دوباره صفحه ی دسکتاپ برمیگرده،خواستم ببینم این طبیعیه یا مشکلی هست؟!در ضمن گاهی اوقات تو صفحه ی دسکتاپ آیکن ها هر از چند گاهی انگار رفرش میشن.یه بار هم که ریستارت کردم اصلا یه صفحه ی سیاهی اومد و دیگه همین جوری گیر کرده بود.

کسی نبود راهنمایی کنه؟!:(

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
دوستان من لپ تاپمو هربار که میام به ورژن ۱۶۰۷ اپدیت کنم،اپدیت بصورت کامل دانلود میشه موقع نصب تا ۲۵℅ هر دفعه میره و خودش تلاش مجدد میزنه !! و باز باید اپدیت از اول دانلود کنم!!
چاره ای داره ک اپدیت شه؟ یا مثلا اپدیت جدا نصب کرد؟!

Sent from my Pixel XL

j_mactavish199

کاربر سایت
Dec 1, 2014
55
سلام دوستان.بنده میخوام win 10 pro رو ارجینال بخرم.
یه سایت هست نسخه retail رو میده 135 یه سایت دیگه هم هست همونو میده 540.حالا من کدومو بگیرم؟؟؟؟(میخوام چند بار نصب باشه.اگه سایی هم میشناسید که معتبر باشه برام بفرستید.)

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
سلام دوستان.بنده میخوام win 10 pro رو ارجینال بخرم.
یه سایت هست نسخه retail رو میده 135 یه سایت دیگه هم هست همونو میده 540.حالا من کدومو بگیرم؟؟؟؟(میخوام چند بار نصب باشه.اگه سایی هم میشناسید که معتبر باشه برام بفرستید.)
اونی که 540 تومنه چندبار نصبه. یعنی دفه اول که نصب کردی، مشخصات کامپیوترت توی دیتابیس مایکروسافت ثبت میشه و بعداً اگه ویندوزت خراب شد میتونی ویندوز رو از نو نصب کنی و با همون سریال اکتیوش کنی البته روی همون سیستم!
اون 135 تومنیه یکبار نصبه، یعنی فقط یکبار با وارد کردن سریالی که خریدی میتونی ویندوز رو اکتیو کنی. البته راههایی هست که بشه اینها رو هم چندین بار نصب کرد. مثلاً اکتیو کردن ویندوز با روش اسکایپ، و یا بکاپ گرفتن از تنظیمات رجیستری ویندوز و بازگردادن اون تنظیمات در ویندوز جدید.

• Like
Reactions: j_mactavish199

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
برای دوستانی که دنبال ویندوز دست نخورده هستن عرض کنم که این سایت برای برنامه نویسای مایکروسافته و مایکروسافت هش تمام ویندوزها رو اونجا گزاشته. میتونید یه اکانت بسازید اگه ندارید و بعد از لاگین کردن به detail فایلهای ویندوز از جمله هش اونها دسترسی پیدا کنید. بعدش همون کد هش رو تو گوگل سرچ کنید و فایل مورد نظر رو دانلود کنید. ویندوزی که دانلود کردید بکر و دستکاری نشده هستش ولی برای اکتیو کردنش نیاز به سریال یا استفاده از اکتیویتور هست. البته کاربرای عادی اصلاً نیازی به اکتیو کردن ویندوز 10 ندارن چون در صورت اکتیو نشدنش هیچ اتفاق خاصی نمی افته، یه ویندوز کامل دارید که حتی آپدیت هم میشه! فقط دسترسیتون به قسمت personalize محدود میشه یعنی مثلاً تصویر بکگراند رو نمیتونید عوض کنید که چیز مهمی نیست.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
چطوری میشه از استور ویندوز 10 دانلود کرد؟ من تمام مراحل تغییر محل اکانت رو هم انجام دادم یعنی محل اکانت رو آمریکا و ایالت کالیفرنیا انتخاب کردم کد پستی معتبر هم دادم منتها موقعی که وارد استور میشم و میخوام نرم افزاری رو دانلود یا نصب کنم ارور میده اگر ممکنه راهنمایی کنید راه دیگه ای هست؟

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
دوستان من ویندوز 8.1 اورجینال روی لپ تاپم نصب هست. ویندوز 10 رو دانلود کردم. راهی هست با همون لایسنس ویندوز 8.1 به 10 اپدیتش کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر