همه چیز درباره Windows 10

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
اقا من ویندوز 10 دارم منتهی از نوع کرکی اش !
میخواستم آپدیت اش کنم.چون نت ام ذغالیه از این iso دار هاش میخوام بگیرم.
اینایی که سایت ها گذاشتن ستاپ ویندوز 10 با آپدیت 1607 هست یا فقط اپدیته؟
یکی کمک کنه لطفن :(

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
شما اخرین نسخه ی ویندوز رو دانلود کن بعد طبق این پست نصب کن.
لینک آخرین نسخه را براتون پ.خ کردم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,362
نام
Majid
نه اینا ویندوز اصلی و کامله که حجمش 4.4 گیگه.
آپدیت جداگونش هم هست اما خودم هر کار کردم موفق نشدم آفلاین نصب کنم ارور پکیج میداد از آخر بیلد آخر ویندوزو گرفتم.
همینی که گفتیو اگه میتونی بگیر نصبشم کاری نداره از داخل ویندوز وقتی اجراش کنی خودش راحت میره رو حالت آپدیت بعدم چند بار ری استارت میشه و بعدم ویندوز جدید بالا میاد و فایلاتم دست نخورده میمونه، خوبیشم اینه که دیگه هر وقت بخوای ویندوزم عوض کنی با آپدیت جدید نصب میشه و نیاز نیست دوباره آپدیتش کنی و اگه از سایتا ایرانی بگیری که Pre-Activate ـه و اصلا نیاز به نصب کرک هم نداره. ( فقط مدت نصب آپدیتش خیلی بیشتر از نصب خود ویندوز طول کشید برا من نمیدونم چرا :| )

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
روشی برای حل این مشکل تو آپدیت کردن بعضی اپ ها وجود داره ؟

41om_a.jpg

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
شما اخرین نسخه ی ویندوز رو دانلود کن بعد طبق این پست نصب کن.
لینک آخرین نسخه را براتون پ.خ کردم.
این روشی که توضیح دادین در مورد نصب از داخل ویندوز بعدش مشکلی از لحاظ ریجستری ،سرعت یه ویندوز که تازه عوض شده ...نداره؟!!چون اکثرا میگن اگه فرمت شه بعد نصب کنی بهتره حالا این روش خیلی عالیه بخاطر از دست نرفتن اطلاعات و درسرای پکاب گرفتن و... ولی خب
واسه منه گیمر مهمتر از همه سرعت یه ویندوز جدید هست که میخواستم نظرت رو بدونم که این روشی که گفتی در قیاس با فرمت کردن ویندوز و نصبش تاثیری منفی تو کارایی ویندوز اللخصوص گیم داره یا نه؟!!یا کلا مثل همن !!

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
این روشی که توضیح دادین در مورد نصب از داخل ویندوز بعدش مشکلی از لحاظ ریجستری ،سرعت یه ویندوز که تازه عوض شده ...نداره؟!!چون اکثرا میگن اگه فرمت شه بعد نصب کنی بهتره حالا این روش خیلی عالیه بخاطر از دست نرفتن اطلاعات و درسرای پکاب گرفتن و... ولی خب
واسه منه گیمر مهمتر از همه سرعت یه ویندوز جدید هست که میخواستم نظرت رو بدونم که این روشی که گفتی در قیاس با فرمت کردن ویندوز و نصبش تاثیری منفی تو کارایی ویندوز اللخصوص گیم داره یا نه؟!!یا کلا مثل همن !!
این روش عملا با روش رسمی آپدیت به بیلدهای جدیدتر خود ویندوز که از طریق Windows updates انجام میشه، هیچ فرقی نداره. من که خودم هنوز با این روش به مشکلی نخوردم. در مورد سرعت و .... هم اگه قبل از آپدیت مشکلی نداشتید، بعدش هم اصولا مشکلی نیست. به نظرم شما بهتره بار اول به همین روش ویندوز رو اپدیت کنی اگه احساس کردی که سرعت پایین تره و مشکل داره اونوقت به صورت clean ویندوز رو نصب کن، چون فکر کنم برای همه افراد گرفتن بکاپ از فایلهاشون و نصب مجدد برنامه ها کار زمانگیری هست.

• Like
Reactions: NO ps3

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
آخرین نسخه ویندوز رو از دانلود ها گرفتم و میخوام نسخه pro رو نصب کنم ولی چند تا نسخه داره pro v و pro vl وpro nvl و در آخر هم pro خالی :D در کل واسه یه گیمر کدومش نصب بشه بهتره؟!!

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آخرین نسخه ویندوز رو از دانلود ها گرفتم و میخوام نسخه pro رو نصب کنم ولی چند تا نسخه داره pro v و pro vl وpro nvl و در آخر هم pro خالی :D در کل واسه یه گیمر کدومش نصب بشه بهتره؟!!

من v رو پیدا نکردم ولی
n یعنی windows media player نداره
vl هم یعنی volume license هستش و میشه با یه سریال روی چند تا کامپیوتر اکتیوش کرد
nvl هم جمع دوتای بالایی هستش
---------
فکر نکنم فرقی برای یه گیمر داشته باشن. هر کدومو خواستی نصب کن.

• Like
Reactions: B!G_BosS and NO ps3

kasra_s_741

کاربر سایت
Sep 1, 2007
453
نام
milad
من به تازگی ویندوز 10 نصب کردم به صورت یک دفعه بعضی از نرم افزار ها و بازی هام اجرا نمیشن و کرش میکنن
ویندوز به تازگی نصب شده واقعا زورم میاد دوباره ویندوز بریزم

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر win 10 کپی بریزد کلا خیلی مشکلات درش پیش میاد شایع ترینش microsoft spftware protection هست که بعد از اپدیت ظاهرا می فهمه که key اصل ندارید هر چند دقیقه 1 بار هی میاد بالا cpu می گیره اصلا هم نمی فهمید بهتره تست کنید چند دقیقه task manager بذارید باشه دقت کنید همچین service میاد بالا چند ثانیه یا نه

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
من به تازگی ویندوز 10 نصب کردم به صورت یک دفعه بعضی از نرم افزار ها و بازی هام اجرا نمیشن و کرش میکنن
ویندوز به تازگی نصب شده واقعا زورم میاد دوباره ویندوز بریزم

انیورسری کلا یکسری باگ عجیب داره به نظر میاد بجز پوسته ویندوز خیلی چیزها اون زیر میرا عوض شده.
من بعد از اینکه نصب کردم و کلی درایور و برنامه ریختم ویندوزه تند تند هنگ میکرد. مجبور شدم رو همین بیلد ریست کنم و همه چیز رو پاک کنم. البته یکی از راه های حل خیلی از این گیر و گور ها همین هست.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
این نسخه ای که دانلودها به عنوان آخرین ورژن از وین ۱۰ گزاشته همون انیورسری هستش؟! میخوام ویندوزو عوض کنم اگه اونه بیخیال شم!!!

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
این نسخه ای که دانلودها به عنوان آخرین ورژن از وین ۱۰ گزاشته همون انیورسری هستش؟! میخوام ویندوزو عوض کنم اگه اونه بیخیال شم!!!
همون anniversary یا redstone هست که فقط اپدیت های تا این ماه هم باهاش اتومات نصب میشه و نسخه رسمی ماکروسافت نیست. یعنی این آپدیت ها رو ماکروسافت داخل iso قرار نداده. برا همین من کلا این نسخه ها رو پیشنهاد نمی کنم با اینکه اصولا مشکلی ندارن ولی بهتره نسخه های رسمی رو که از MSDN منتشر میشن رو دانلود کنید.

• Like
Reactions: NO ps3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر