همه چیز درباره Windows 10

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
سلام
من ویندوز 10 pro دارم (غیر کرکی!) و هنوز هــــیچ اپدیتی براش نیومده :D. مشکلی داره؟
ورژن الان 1511 ست بویلده 10586
اپدیت ها قرار هست بصورتی نوبتی به افراد داده بشه و احتما شما تو نوبتی
اما اگر میخوایید همین الان اپدیت بشه :
https://support.microsoft.com/en-us/help/12387/windows-10-update-history

• Like
Reactions: Lord Odin

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
اقا ویندوز اتو مات داره اپدیت میشه به version 1607 اوایل سرعت نتم خیلی خوب بود ! تا 62 درصد رفت ! بعد این نت ما قربونت پوکید ! الان دوروزه تا 67 درصد رفته !
1- راهی داره این دانلود رو فعلا استاپ کنم ! بعد ادامه بدم !؟ چون واقعا دیگه حتی باز کردن پیج هم برام مقدور نیست ! نت من سرعت دانلودش اومده روی 35 KB با همین 35 داره هم دانلود میکنه هم پیج باز میکنه واقعا اعصاب نذاشته !
2- مگه حجم آپدیت چند گیگه که اینقود مورچه ای داره حرکت میکنه !؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
سلام
اقا ویندوز اتو مات داره اپدیت میشه به version 1607 اوایل سرعت نتم خیلی خوب بود ! تا 62 درصد رفت ! بعد این نت ما قربونت پوکید ! الان دوروزه تا 67 درصد رفته !
1- راهی داره این دانلود رو فعلا استاپ کنم ! بعد ادامه بدم !؟ چون واقعا دیگه حتی باز کردن پیج هم برام مقدور نیست ! نت من سرعت دانلودش اومده روی 35 KB با همین 35 داره هم دانلود میکنه هم پیج باز میکنه واقعا اعصاب نذاشته !
2- مگه حجم آپدیت چند گیگه که اینقود مورچه ای داره حرکت میکنه !؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
فکر نکنم بشه Pause کرد. ولی میتونید سیستم رو ریست کنید، و فعلا آپدیت ها رو غیر فعال کنید. بعدا هر وقت تونستید ISO نسخه جدید رو بگیرید نصب کنید. هیچ فرقی هم با همین حالتی که الان آپدیت میشه نداره. حجم آپدیت نزدیک به حجم ISO هست. البته چون فرمتش ESD هست کمی نسبت به ISO فشرده تره و دور و بر 3 گیگ باید باشه.

• Like
Reactions: Saber

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نسخه pro بگیرید en الکی نگیرید. بیلد جدید بهتر شده 1 سری امکانات هم که ملت درخواست دادن درش گذاشته شده لیست تغییرات با نقد کامل داخل همین سایت در صفحه اصلی هست.

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
بالاخره راه حلی پیدا شد تا جلوی آپدیت های اتوماتش رو گرفت ؟!!!!
اگر لپ تاپ دارید ساده ترین راه اینه که روی کانکشن وای فای کلیک کنید بعد properties و بعد گزینه set as metric connection رو تیک بزنید
اینطوری اپدیت قطع میشه.
راه دیگه اینه که برید تو services (همین رو تایپ کنید) بگردید دنبال windows update و اون رو disable کنید. البته این سرویس توسط چیز دیگری دوباره فایر خواهد شد. و یه کار موقتیه

• Like
Reactions: NO ps3

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
نانواییه مگه؟ :D دلیلش چیه نوبتی میدن؟
درهرحال عجله ی هم نیست صبر میکنم خودش با زبون خوش اپدیت منو بده :D
دلیلش این هست که بخاطر هجوم کاربرا به سرورها اختلال یا افت کارایی پیش نیاد.
اگه خاطرتون باشه پارسال همین موقع ها وقتی ویندوز 10 برای نسخه های قبلی ویندوز بصورت رایگان رلیز شد هم همینطوری بوده.
یدفه ای به همه ندادن و نوبتی این کار انجام شد

• Like
Reactions: Lord Odin

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دوستان ویندوز من آپدیت شد !
حالا برنامه ی دیمون تولز اجازه نمیده هیچ فولدری رو باز کنم ! چرا اینطور شده ! نمیتونمم به هیچ طریقی پاکش کنم !؟

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
دوستان ویندوز من آپدیت شد !
حالا برنامه ی دیمون تولز اجازه نمیده هیچ فولدری رو باز کنم ! چرا اینطور شده ! نمیتونمم به هیچ طریقی پاکش کنم !؟
یعنی چی اجازه نمیده؟یکم بیشتر توضیح بدید.
برا پاک کردن هم یه بار از طریق safe mode اقدام کنید.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
  • Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر