به مناسبت 25 سالگی SEGA

به کنسول SEGA تا 10 چند میدید؟ به تاریخ ساختم دقت کنید

• مجموع رای دهنده‌ها
    156

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
داداش ماها که سنمون بالاست اکثر گیم با میکرو ( nes نسخه آمریکا , famicom نسخه آسیا ) شروع کردیم و بعضی ها با آتاری شروع کردن
تو فروم بازی سنتر گیمر ها سن بالا که کنسول میکرو تجربه کرده باشن کمن بیشترشون دیگه بازی سنتر نمیان سر کار و زندگی و زن و بچه خودشونن
وگرنه مگه میشه کسی میکرو بازی کرده باشه عاشقش باشه - منی که حتی میکرو داشتم اما بازی کم داشتم یادمه میرفتم یه کلوپی شناسنامه گر میذاشتم و یه روز کامل فیلم میکرو اجاره میکردن روزی 500 تومن
دوران خیلی خوب و تکرار نشدنی بود
زمان میکرو کنسول بهتری در اصل نبود تو بازار ایران - اما نسل بعدش سگا اومد غوغا کرد با کلانتر - خرگوش هیوج خور و ....................
ps1 که هم که نگو خیلی عالی بود بهترین بازی ها عمرمون روی ps1 بود دینو کراسیس - رزیدنت اویل 1 تا 3 - هرکولس - پپسی من - تیکن 3 - ماشین جنگی - توی استوری 2 - کراش 1 تا 4 - فوتیال 99 - کمبات و ............

حق با شماست کاملا درست می فرمایید ..... من با این گیمها خیلی حال کردم دینو کراسیس - رزیدنت اویل 2 و 3 - هرکولس - تیکن 3 - ولی بازیهای سگا شمشیر طلایی 3 و شورش 2 و کمبات 2 و 3 و کتاب جنگل .. کامیکس .. عصر حجر.. رودرانر ... شیر شاه .. خرگوش ....حتی فکر کنم از محدود کسانی هستم که دانل داک سگا رو تموم کرده باشم :p

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
images

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
امروز داشتم تو نت سرچ میکردم چشمم به این بازی افتاد
flintstones_the_usa.png

واقعا کلی خاطره برام زنده شده عزیزی بودن که اون موقع در قید حیات بود هر چند الان از دنیا رفتند

واقعا یادش بخیر بهترین دوران گیمر بودن من در طی اون سالها رقم خورد واقعا الان هم میگم سگا دوست داشتنی کنسول گیم من بود

playstation1

کاربر سایت
Feb 17, 2017
614
امروز داشتم تو نت سرچ میکردم چشمم به این بازی افتاد
flintstones_the_usa.png

واقعا کلی خاطره برام زنده شده عزیزی بودن که اون موقع در قید حیات بود هر چند الان از دنیا رفتند

واقعا یادش بخیر بهترین دوران گیمر بودن من در طی اون سالها رقم خورد واقعا الان هم میگم سگا دوست داشتنی کنسول گیم من بود

بازی عصر حجر یادش بخیر >:D< کارتونشم خیلی قشنگ بود عصر حجر :x

• Like
Reactions: consl

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
دوستان الان بازی سگا یا همون کارتریج سگا اگر بدنش، کاورش و خود بوردش سالم باشه چند می‌ارزه؟ دست دوم منظورمه.

الان مثلا پنج تا کارتریج زیر به نظرتون چند می ارزند؟

http://xup.ir/images/80454291791774196375.jpg
کارتریج‌هایی که تو این عکس هستن هیچکدام اصل نیستن و هر کدام حدود دو سه تومن قیمت دارن. مدل های اصلش گرونتره و تا دونه ای ۱۰ تومن هم فروخته میشه ولی خیلی کمیابه.

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
:tearsofjoy:یادش بخیر وختی ۱۰ سالم بود داشتم dynamite duke بازی میکردم که یکی که سنش ازمن بیشتر بود اومد گفت بده منم بازی کنم خوب بازی یه نفره بود منم اون یکی دسته رو دادم بهش گفتم تو همینی که بزرگ جلو تلویزیونه تیر میزنه ایه منم دشمناتم بعد هی میگفتم وای چقد خوب بازی میکنی همش منو میکشی الان با تانک میام و ... آخرش که بازیو تموم کردم بهش گفتم باورش نمیشد یه بچه اسکلش کرده دسته الکی رو داده بهش :tearsofjoy::tearsofjoy:

dyna1.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر