PlayStation Silent Hills

silenthills.jpg
عنوان جدید از فرانچایز محبوب سبک ترس، Silent Hill، که این‌بار ریبوت شده و با نام Silent Hills برگشته!
بزرگترین تغییر حضور Hideo Kojima بازی‌ساز معروف آسیایی و سازنده سری بازی‌های Metal Gear Solid به عنوان کارگردان بازی هست. البته آقای Guilleromo Del Toro، کارگردان پرآوازه سینمایی هم در امر کارگردانی کوجیما را همراهی خواهد کرد.
معرفی این نسخه به طور غیر منتظره‌ای در پایان یک بازی ترسناک اول شخص با نام "P.T" تحقق پیدا کرد.
بازیگر معروف سینما، Norman Reedus، که در نقش Daryl Dixon در سریال The Walking Dead او را مشاهده کردیم شخصیت اصلی بازی خواهد بود.
گرچه P.T ربطی به سایلنت هیلز ندارد اما جو بسیار سنگین و دلهره آور و پازل‌های روانی کننده خود نوید یک SH مریض و اصیل را می‌دهد.
مصاحبه کوجیما در رابطه با این عنوان:

طبقه مصاحبه ای که کوجیما با سایت gematsu داشته، اذعان کرده که، Silent Hills، سایلنت هیل جدیدی که توسط کوجیما و گیلمرو دل تورو ساخته می شود، کاری خواهد کرد که شما شلوارتان رو کثیف کنید!
کوجیما صحبت هایی در نمایش پیش نمایش بازی MGSV PP داشته که در آن توضیح داد: "در اصل ما (کوجیما و دل تورو) قصد داشتیم عنوانی بسازیم که شما شلوار خودتان رو خیس کنید، اما ما تصمیم خود را عوض کردیم. حالا عنوانی خواهیم ساخت که شما شلوارتان را کثیف خواهید کرد!"

او در ادامه توضیح داد که: "برای ساخت یک عنوان ترسناک یک سری محدودیت ها وجود دارد. در یک فیلم سینمایی ترسناک، بیینده می تواند با بستن چشم هایش، منتظر بماند تا صحنه مورد نظر و ترسناک رد شود، اما در یک بازی کامپیوتری این چنین چیزی امکان ندارد و شش دانگ حواس بازیکن به صفحه خواهد بود، به همین دلیل، اگر محدودیتی نباشد، امکان دارد خیلی از بازیکنان عنوان را نصف نیمه رها کنند."

اما کوجیما اهمیتی به این موضوع نمی دهد، و آن ها هر کاری که برای رسیدن به هدف لازم باشد را انجام خواهند داد! کوجیما به شوخی اضافه می کند که: "نسخه Limited این بازی همراه یک دست شلوار منتشر خواهد شد!"

سایلنت هیل جدید دیروز توسط یک دموی قابل بازی که بر روی کنسول PlayStation 4 منتشر شد، معرفی گردید. طبق صحبت های کوجیما، قصد از این کار این بود که مردم خودشان و با تجربه های خودشان این بازی را برای خود معرفی کنند. کوجیما از قصد آخرین پازل دمو را سخت طراحی کرده بود تا تمامی مردم از نقاط مختلف دنیا برای پیدا کردن آن همکاری کنند.

کوجیما می گوید: "من شخصا انتظار داشتم حل معمای نهایی یک هفته به طول بیانجامد، اما واقعا سورپرایز شدم وقتی دیدم این معما در کمتر از نصف روز حل شد!"

کوجیما اطلاعات بیشتری راجب به بازی نداد، غیر از اینکه ایشان حرف S را در انتهای نام بازی تایید کردند. طبق دیده ها و اطلاعاتی که تاکنون دستگیر شده، این بازی در بر روی پلتفرم PS4 منتشر خواهد شد. اطلاعات در مورد دیگر پلتفرم ها فعلا معلوم نیست.

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
منتظر کات سین های 70 دقیقه ای هستیم :D

انصاف 2 تا غول دارن بازی میسازن ، خیلی امیدوارم بهش !

فقط خدا کنه زود عرضه بشه نره 2016 - 2017 :|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ای کاش در این حد ترسناک نبود میتونستم با خیال راحت بازی کنم :(

خیلی ناراحتم که نمیتونم بازی که کوجیما و دل تورو دارن میسازن رو بازی کنم. یه روشی چیزی دارین که نترسم؟

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

خیلی ناراحتم که نمیتونم بازی که کوجیما و دل تورو دارن میسازن رو بازی کنم. یه روشی چیزی دارین که نترسم؟

از شلوارهای نسخه Limited استفاده کن :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

حالا البته زیاد هم معلوم نیست نسخه اصلی چجوری باشه.
P.T چون اول شخص و بدون هیچ سلاح (و هدف :| :D) خاصی بود ترسناک شده بود، SH مطمئنا این روش رو نداره!
از شلوارهای نسخه Limited استفاده کن :d
تن تاک هم خوبه :D

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388

امیر حسین گفت تن تاک
منم میگم
من از وقتی تن تاک میخرم همه بازی ها رو پلات میکنم و دیگه از اینجور بازی ها هم نمیترسم
مهم تر از همه از وقتی تن تاک خریدم همه این بازیا داره ساخته میشه :D

iprong

کاربر سایت
May 17, 2011
114
نام
ali
من نمیدونم چرا کونامی سایلنت هیل رو ول نمیکنه.
سایلنت هیل بعد از ۴ مرد.چون تیمش از هم پاشید.حالا هی با عنوانش ور برنو اینو اونو بیارن بسازنش.آوردن کوجیما سر این کار عین اینه که به یه خلبان مسافربری یه جنگنده بدی.به هر حال کاش یه عنوان وحشت جدید رو میکردن.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من نمیدونم چرا کونامی سایلنت هیل رو ول نمیکنه.
سایلنت هیل بعد از ۴ مرد.چون تیمش از هم پاشید.حالا هی با عنوانش ور برنو اینو اونو بیارن بسازنش.آوردن کوجیما سر این کار عین اینه که به یه خلبان مسافربری یه جنگنده بدی.به هر حال کاش یه عنوان وحشت جدید رو میکردن.

خیر الان کارگردان تقریبا میشه گفت دل تورو هست که توو این زمینه استاد هست و کمک خلبان کوجیما با داستان نویسی فوق العاده و فاکس انجین و و و ...
اصلا به شاهکار شدن این بازی شک ندارم!

تن تاک هم خوبه :D

تن تاک بحثش جداس :d تن تاک انقد فوق العادس که دیگه نمیترسی اونموقع دیگه بازی بهت نمیچسبه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم امید دارم اینا بتونن اون حسه قدیمی بازی رو زنده کنن و کلا به دوران طلاییش برگردن
اما همینش خوبه که الا بازی داره دسته Japanese ها ساخته میشه ! به نظرم بهتر از Studio های امریکایی توی زمینه SH عمل میکنن

نمیدونم چرا اما این P.T انگاری همون Silent Hill 4 بود . از روحها و صداهاشون گرفته تا نورپردازی بازی و همین اینکه در یه اطاق کوچک بود دقیقا یاداوره صحنه های ابتدایی SH4 بود
به نظرم در حده SH4 ترسناک باشه عالی میشه چون من توی اون SH از مابقی بیشتر ترسیدم.

انتظار میره معماهای سنگین هم به بازی برگرده !
کلا الان که Kojima پشته بازی هست شدیدا انتظاراتام بالاست در حده متای 85 به بالا لول :d

فقط امیدوارم 2015 بیاد!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
فقط امیدوارم 2015 بیاد!

اصلا امیدوار نباش :d اول اینکه کوجیما گفته بعد MGSV میره سراغ Silent Hills ٬ دوما کوجیما وسواس زیادی داره توو ساخت بازیهاش (که تقریبا همه میدونن) پس پروسه ساخت به نظرم ۳-۴سال وقت میبره

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
WhatIfGaming: I can’t believe you’re going to actually make it with Norman! I just have to ask with that aside, is the game going to be first person or was that entirely unrelated from the demo?
Hideo Kojima: Not sure yet. Development is cycling between either allowing players to choose to play the whole game in first person or third person, or keeping it fixed third person and having some areas be first person only. Either way we want to do something with first person. The game will not be out more than likely until 2016, lots of time left.
سوال پرسیدن که بازی اول شخص خواهد بود یا سوم شخص؟
کوجیما پاسخ داده که تیم سازنده بین این دو انتخاب که بذارن گیمر انتخاب کنه که اول شخص باشه یا سوم شخص و اینکه سوم شخص باشه و تو بعضی جاها اول شخص باشه داره تصمیم میگیره.( اگه یادتون باشه Silent hill The Room اولش اول شخص بود تو خونه ) و هنوز چیزی قطعی نیست ولی مطمئناً یه کارایی با اول شخص بودن خواهند کرد.
بازی هم زودتر از 2016 نمیاد!
WhatIfGaming: Will the title be open-world or will it be linear?

Hideo Kojima: All I can say is Fox Engine is meant for open world. I cannot discuss more on the game design itself in detail yet.
اینجا هم پرسیده شده که Silent Hills یه عنوان Open world خواهد بود یا خطی؟
کوجیما هم گفته تمام چیزی که میتونم بگم اینه که Fox Engin برای open world بودن طراحی شده!

http://whatifgaming.com/silent-hill...n-first-person-and-third-person-point-of-view

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اصلا امیدوار نباش :d اول اینکه کوجیما گفته بعد MGSV میره سراغ Silent Hills ٬ دوما کوجیما وسواس زیادی داره توو ساخت بازیهاش (که تقریبا همه میدونن) پس پروسه ساخت به نظرم ۳-۴سال وقت میبره
درسته
Kojima Productions فکر نکنم تو یه سال دو بازی بده .
منم احتمالا میگم میره برای همون 2016 ...

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
از الان برا بازی که 2016 قراره نمایش بدن و 2017 بیاد دست ما راجبش بحث میشه؟؟خوبه گفت راجبه شلوار اگر نه این همه دوست داران تن تاک و شلوار های کثیف کاری این سری ارادت نشان نمیدادن.....امیدوارم کوجیما راجبه بازی های 10 سال بعد هم بگه تا تاپیکش راه اندازی بشه الان........3سال دیگه بعضی ها دیگه نیستن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر