Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
تا حالا چند نفر که بازیو تموم کردن تو پیج اینستاگرام بازی تعریف کردن که فکشون افتاده از بس داستان تو این قسمت خفن پیش میره:x
منم بازیو از دیروز دانلود کردم اماده هست ولی دلم نمیاد بازیش کنم تموم شه:d

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
تا حالا چند نفر که بازیو تموم کردن تو پیج اینستاگرام بازی تعریف کردن که فکشون افتاده از بس داستان تو این قسمت خفن پیش میره:x
منم بازیو از دیروز دانلود کردم اماده هست ولی دلم نمیاد بازیش کنم تموم شه:d

مرتضی منم دقیقا مثل خودتم ... بازی رو از صبح ریختم رو کنسول ولی دوست ندارم بازیش کنم ... واقعا فکر نمیکردم بازی در این حد من رو وابسته خودش کنه :x

خوب من طاقت نیاوردم و نشستم اپیزود سوم رو رفتم ... عالی بود :x
شدیدا توصیه میکنم سریع بازیش کنید ... پایان اپیزود شدیدا غافل گیر کننده بود :-o

Last edited by a moderator:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
حالا من امتحان داشتم این هفته و نتونستم بازی کنم! :( شما که نباید بزارید تاپیک بخوابه! :|
[MENTION=49736]SMM9[/MENTION] [MENTION=67822]Bahram B[/MENTION]
اون علی دانته هم که منشن نمیشه! :|
و بقیه که تموم کردید! :d

آقا من رسما هیچ پیشبینی نمیتونم بکنم در رابطه با ادامه ی داستان!!! با این اتفاقی که آخر کار افتاد... :|
شوکه کننده بود! :|
ولی اگر قدرت انتخاب داشته باشم... ، ترجیح میدم به خط داستانی قبلی برگردم:-" حداقل کلوئی سالمه ، دوست پسر مکس با یکی دیگه نیست! و ما هم توی گروه ویکتوریای فلان فلان نیستیم! :|
این اوضاع مرگ و میر پرنده ها ( و بعد...یا تو خط داستانی جدید ، خودکشی نهنگ ها ) هم خیلی وخیمه :| از اون برف و خورشید گرفتی و ... هم مشکوک تره :|
انتخاب هام رو هم بعدا میزارم! :d یادم رفت انتقال بدم:-"

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
حالا من امتحان داشتم این هفته و نتونستم بازی کنم! :( شما که نباید بزارید تاپیک بخوابه! :|
@SMM9 @Bahram B

آقا من رسما هیچ پیشبینی نمیتونم بکنم در رابطه با ادامه ی داستان!!! با این اتفاقی که آخر کار افتاد... :|
ولی اگر قدرت انتخاب داشته باشم... ، ترجیح میدم به خط داستانی قبلی برگردم:-" حداقل کلوئی سالمه ، دوست پسر مکس با یکی دیگه نیست! و ما هم توی گروه ویکتوریای فلان فلان نیستیم! :|
این اوضاع مرگ و میر پرنده ها ( و بعد...یا تو خط داستانی جدید ، خودکشی نهنگ ها ) هم خیلی وخیمه :| از اون برف و خورشید گرفتی و ... هم مشکوک تره :|
منم امتحان دارم اين هفته :(
هفته آينده مي رم سراغ بازي :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@SMM9 @Bahram B

تمومش کردم :d

چرا داستان اینجوری شد؟ :| کلا گند زدیم به همه چیز x_x من اصلا نمیخواستم پدره رو نجات بدم، مجبورم کردن :| کلویی :((:((:((

امیر انتخاب هات رو بزار :| :D

انتخاب های من (نصفشون رو اصلا توی بازی ندیدم و چشمم در اومد وقتی توی آخر بازی دیدمشون :)) )

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
اپیزود سوم بنظرتون یکم کوتاه تر از قسمتهای قبلی نبود؟

داستانی هم دوتا اتفاق اساسی داشتیم یکیش رفتن شبانه به مدرسه بود یکیشم اون تغییرات در گذشته!

با بخش اول که رفتن تو دفتر و ... خیلی هم حال کردم و همه چی خوب منطقی بود. البته با بخش دوم که همون اخر اپیزود و نجات پدر بود هم خیلی حال کردم ولی بنظرم یجورایی اگر قرار باشه از این اتفاق ها بیافته یکم آدم نگران داستان بازی میشه. الان با این اتفاق یعنی هرچی تا الان بازی کردیم همه ش پشم؟!!

من تا قبل اپیزود سه همش فکر میکردم داستان این بازی خیلی مرموز هست و خیلی سوالات خفن یجاد کرده برای مخاطب و یجورایی من رو یاد سریال لاست میندازه از این نظر و الان با اپیزود سوم نگران این شدم که پایان بندی بازی هم مثل لاست بشه:d

البته این اتفاقات قسمت سوم خیلی خفن و خوب بود ولی خب نگرانم سازنده ها با این کارها یجور بپیچونن مخاطب رو و اینقدر تو زمان عقب و جلو برن تا یجور بازیو تموم کنن که البته امیدوارم اینجوری نباشه و با وجود خوش فکر بودن و تجربه داستان Remember Me امیدوار تر هم میشم.

اون بخش کلویی و مکس و kiss (:d) هم نذاشتم هیچ غلطی بکنن از اونجایی که دیگه خیلی مسخره شده که تو هر بازی یا فیلم یا ... نوجوونها حضور دارند باید یه صحنه با این محتویات همجنسگرایانه باشه پس گفتم تو این بازی مورد علاقم از این خبرا نباشه بهتره:d

اینم انتخاب هام:

Attachments

• Screenshot-Original-2.jpg
    Screenshot-Original-2.jpg
    95.7 KB · مشاهده: 26
  • Screenshot-Original-3.jpg
    Screenshot-Original-3.jpg
    94.8 KB · مشاهده: 32

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
@SMM9 @Bahram B

خب بالاخره منم همین الان تموم کردم اپیزود سوم:d
به نظر من با در نظر نگرفتن دقایق پایانی این اپیزود، ضعیف ترین اپیزود بازی بود تا به اینجا.
من خودم انتظار اتفاقات مختلف داشتم ولی تا آخر اپیزود اتفاق خاصی نیوفتاد و روند بازی آروم بود. اما این دقایق آخر و مخصوصا اونجا که Max رفت خونه chloe و از روز ویلچر اومد، واقعا شوکه شدم :|. کلا همه چی عوض شد. فکر کنم اپیزود بعدی دوباره همه چی به حالت عادی برگرده چون واقعا این جوری خیلی روند بازی عجیب و غریب میشه :|:d.
پ.ن: من هنوزم به Samuel شک دارم. به نظرم همه چی زیره سره اونه.
انتخاب ها:

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
من تازگیا بازی رو ریختم رو PS3 . اوایل اپیزود یکم . داستان که زیاد بالا نگرفته اما لول دیزاین بازی خیلی خداست :| تاحالا ندیده بودم همچین چیزی . فک کنم از Walking Dead ام بیشتر باش حال کنم :d فقط یه چیزی که تو ذوغم میزنه Lip Synce هست که کلا صفره ، البته چیزی از ارزش بازی کم نمیکنه ولی کاش لباشون یکم بیشتر بالا پایین میشد :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
قسمت 4 دیروز صبح ریلیز شد. الان گذاشتم برای دانلود حجمش 3.7 گیگ هست. خیلی حجیمه معلوم نیست چه خبره این اپیزود:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
قسمت 4 دیروز صبح ریلیز شد. الان گذاشتم برای دانلود حجمش 3.7 گیگ هست. خیلی حجیمه معلوم نیست چه خبره این اپیزود:d
3.7 خوبه که! :d برای PS4 چهار گیگ و خورده ای بود:-" فکر کنم 4.7 :-" لا ایپزود به ایپزود حجیم تر میشه :d
من دانلودش کردم،ولی شب بازی میکنمش:-"

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اپیزود چهارم تموم کردم.
ما هر چقدر منتظریم که طوفان شروع بشه ولی کل مراحل اپیزود ها آرامش قبل از طوفان. این اپیزود به جز قسمتی که میره تو اون انبار و Vortex Club هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد. کله اپیزود تقریبا دنبال اینی که نیتن پیدا کنی. خلاصه این که این اپیزود کمی خسته کننده بود برای من و فقط همون اواخرش روند داستانی جالب شد. امیدوارم تو اپیزود آخر دیگه کلش هیجانی و پر از تصمیم باشه.
تصمیم هایی هم که گرفتم، فردا قرار میدم:d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
باز من یادم رفت همین اول کار تصمیم ها رو عکسش رو انتقال بدم :|
ولی این چپتر ...
Holy Sh!t!!!!! :-o
اون پرونده ها رو من همش میگفتم مربوط به پدرخونده ی کلوئیه! نگو اوضاع خیلی وخیم تر از این حرفاست:| اصلا کمد رو که باز کردیم و اینا اونجا بودن کف نمودیدم! :|
بعد که عکسا رو دیدن فقط داشتم فحش میدادم به نیتن و باباش! :|

در کل برعکس بهرام به نظرم این چپتر خیلی خوب بود! مخصوصا اینکه یکم هم از این حرکات ادونچرهای قدیمی و حل معما داشت! (گرچه آسون بود:-" )
قبل از اومدن این ایپزود میگفتم حتما همون اول کار تو دو دیقه بر میگرده به زمان حال، ولی بیشتر طولش دادن و خیلی بد/خوب بود این قسمت :(( یعنی انقدر این غمناکی رو خوب در اورده بودن که روح و روان آدم رو نابود میکرد:(

بعدشم که دنبال مدرک جمع کردن و اینا بودن! (این یارو که سگ داره اسمش رو یادم رفت:-" ) قشنگ نیم ساعتی درگیر این بودم چیکار کنم نمیره =)) =))هرکاری میکردیم درگیر میشدیم! بعد از چهل بار تغییر زمان! فهمیدم بگم در رو ببنده همه چی حل میشه:)) کم کم داشتم ناامید میشدم که اصلا ممکنه راه حلی نداشته باشه:)) (چون قبلا میخواستم بهش شلیک کنم :-" )

و آخر این ایپزود هم که ... جفرسون ... :| ای تف بر ذات پلیذش! :| اینم باهاشون همدست بوده :| تف...تف...تف! :| کلوئی رو هم زد که :(( خودمونم که به فناییده شدیم! :((

در کل وضعیتیه! از اون تریلرهای اولیه ی گوگولی و امضام که خیلی حس خوبی میداد و آهنگی که همون اوایل بازی پخش میشد و کلا این حس خوب! :x به Dark Room رسیدیم :(
و آخرشم همینطور که بهرام گفت به طوفان نرسیدیم! و به شخصه شک دارم هم درست حسابی برسیم :))
اینطور که از تیزر ایپزود بعد به نظر میاد که از همین امشب باید شروع بشه! اگر بحث فرار و اینا باشه...یعنی داستان میخواد حدود 24 ساعت رو روایت کنه؟ :-" به نظرم نهایت یه بخش کوتاه ولی سینمایی و خفنی رو داشته باشیم نهایت :(
فگر کنم اگر بعدا انتخابی برای انتقام و اینا بهم بدن! برعکس اوضاعی که تا الان داشتم و سعی میکردم درگیر نشم! قاتل زنجیره ای ازم در بیاد :-" :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر