Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من دور دوم انتخاب های اصلیم دقیقا مثل تو بود، یعنی حالم از خودم بهم میخورد! :| توی Infamous هم با انتخاب های بد انقدر از خودم بدم نمیومد:| :-"

ویکتوریا خیلی مظلوم شده بود:-" البته بعد پیام داد و تشکر کرد گرچه آخرشم گفت دوست نیستیما :|
+ دشمن تراشی چرا:-" همینجوریش نیتن و پدرخوانده ی گرام به خونم تشنه میباشند:-" یکی کمتر:-" البته این دلیل فرعیه:-"
ولی خوب حداقل جواب چرت و پرتاش رو با عکس های اتاقش دادم >:) همین بسشه:-"
البته من در کل بچه خوبیم:D آلیسا که از دستم در رفت( توضیح دادم برات:-" البته تقصیر من نبود:| :-" ) و اینکه اینم ااز روی اجبار بود:-" حالا طرف پولدار:-" یه دست لباسم به درک:-"
انتخاب هات عقلانی نبودن دیگه :-" تو باید به چیزی که برای مکس بهتره فکر کنی :-" :D
خداییش ویکتوریا حقش بود اون بلا سرش در بیاد >:)
تازه بعدش هم که ازش عکس گرفت دیگه حرف نداشت :D به قول معروف جواب های، هوی ـه >:)
اون دوتا که به خون هممون تشنه اند :D البته من علاوه بر رابطه بدم با اونا رابطه ام با کلویی هم خیلی خوب نیست :-" کلا گند زدم به زندگی مکس رفته :))
اون ممكنه بعدا به دردمون بخوره :d.
من حتي تو اتاقش هم خراب كاري نكردم :d
من که بعید میدونم از این دخترک آبی برای ما بجوشه :D
اتفاقا منم اونکار رو نکردم :D البته من بخاطر اینکه لو نره توی اتاقش بودم :))

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
گرافیک و نور پردازی بازی خیلی خوبه details ها خوب کار شده:)

موزیک و صداگذاری ها عالی هستن :x

گیم پلی و داستان جذاب هست و خسته کننده نیست b-)

کلا خیلی باحال هست بازی روی پلی 4 هم که حرف نداره :d

این episode هاش هفتگی میاد?:-/:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

بعدیش MArch میاد
حدودا 5-6 هفته فک کنم گفته بودن بین هر ep فاصله هست !

من که منتظر میمونم کامل باید بعد بازی کنم D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

فکر کنم بعدیش اخره march میاد . اگه اشتباه نکنم گفته بودن 5-6 هفته بین ep ها فاصله هست

من وایمیسم کامل بشه بعد بخرم D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

فکر کنم 5-6 هفته بین هر قسمت فاصله هست
بعدی احتمالا مثل همین اواخر ماه میاد. march.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
فکر کنم بعدیش اخره march میاد . اگه اشتباه نکنم گفته بودن 5-6 هفته بین ep ها فاصله هست

من وایمیسم کامل بشه بعد بخرم D:

من دلم نمیاد زودی برم یواش یواش دارم می رم نمیدونم چقدر طول ميکشه episode اول تا تموم شه :d

از دوستانی که تموم کردن episode اول را چقدر زمان برده :)?

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
من دلم نمیاد زودی برم یواش یواش دارم می رم نمیدونم چقدر طول ميکشه episode اول تا تموم شه :d

از دوستانی که تموم کردن episode اول را چقدر زمان برده :)?

اگه بخوای به همه موارد دقت کنی و گشت و گذار کنی بین 3 تا 3.5 ساعت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
تاپیک خوابیده،فعلا هم که قرار نیست ایپزود بعد بیاد:( ، این Main Theme بازی همینجوری دور همی :-"

https://www.mediafire.com/?khn5ckivniw6u19

هم تاپیک بیاد بالا،هم شاید یکی جذب بازی شد! و هم شاید این آهنگ به درد کسی خورد :d :x

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اگه بخوای به همه موارد دقت کنی و گشت و گذار کنی بین 3 تا 3.5 ساعت
دقيقا ٢ ساعت هستش اپيزود اول و تو يوتوب ميتونيد نگاه كنيد

من خودم ديگه بازيشو نخريدم و به همون دمو بسنده كردم ( نيم ساعت هست حدودا دمو) و ١.٥ ساعت باقي مونده رو تو يوتوب ديدم! و واقعا گيم پلي به اون شكل نداره و فقط داستان و كات سين هستش بيشتر ولي خب همونم خيلي زيبا و قشنگ ساختن بازيشو من كه خيلي خوشم اومد.. بيشنهاد ميكنم نميخايد بخريدش فيلماشو ببينيد حتما

iman136938

کاربر سایت
Aug 28, 2012
204
دقيقا ٢ ساعت هستش اپيزود اول و تو يوتوب ميتونيد نگاه كنيد

من خودم ديگه بازيشو نخريدم و به همون دمو بسنده كردم ( نيم ساعت هست حدودا دمو) و ١.٥ ساعت باقي مونده رو تو يوتوب ديدم! و واقعا گيم پلي به اون شكل نداره و فقط داستان و كات سين هستش بيشتر ولي خب همونم خيلي زيبا و قشنگ ساختن بازيشو من كه خيلي خوشم اومد.. بيشنهاد ميكنم نميخايد بخريدش فيلماشو ببينيد حتما

دوست من شاید شما از سبک بازی خوشت نمیاد دلیل نمیشه به دیگران توصیه کنی نخرن . من اپیزود اول 4 ساعت و نیم طول کشید با بررسی تمام ایتم ها و محیط . در ضمن من توصیه میکنم کسایی که از سبک بازیا telltale خوششون میاد اینو بازی کنن چون اتفاقن گیم پلی و ازادی عمل بهتری نسبت به اونا داره

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
این بازی آخرشه. چپتر یک رو تو pc بازی کردم. فکر نمی کنم بتونم رو ps4 بازی کنم. (از لحاظ پولی) ولی خب اگه کسی می تونه تست کنه. بازی عالیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر