Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من باز بیام تبلیغ کنم :D
بازی برای PS3 و PS4 نخفیف خورده و شده 11.99$ ، و برای اعضای پلاس هم 9.99$ :D
اگر هنوز بازیش نکردید،و اهل بازی های این سبک هستید،از دستش ندید! :D من تضمین میدم از خریدش پشیمون نمیشید:-" >:)

---

حالا که پست دادم،عکسه امضام رو هم بزارم:D شاید یکی دوستش داشت :D

اینقدر که تو تبلیغ کردی خود SE نکرد :d
اینو گذاشته بودم واسه وقتی که بازی خفنی تو دست و بالم نیست بازی کنم ولی نذاشتی! بالاخره خریدم و در حال دانلوده :-w
همش ازش تعریف میکنی که ! بیا یکم از نکات منفیش هم بگو ببینیم با چی طرفیم >:)

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اینقدر که تو تبلیغ کردی خود SE نکرد :d
اینو گذاشته بودم واسه وقتی که بازی خفنی تو دست و بالم نیست بازی کنم ولی نذاشتی! بالاخره خریدم و در حال دانلوده :-w
همش ازش تعریف میکنی که ! بیا یکم از نکات منفیش هم بگو ببینیم با چی طرفیم >:)
بازی مظلومه باید تبلیغ کرد! :-" (تا دیگه بلایی که سر Rain و Puppeteerـه نازنینم اومد،نیاد:( )
اما...نکاته منفی...نداره ها:-" ... یعنی برا من 10/10ـه :D ، تنها موردی که میتونم بگم اینه که Lip Sync تقریبا نداره :D

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
منم همینطور! :D هنوز که هنوزه تو جوش ـم :D و هنوزم بهش فکر میکنم:(
اصلا بازی خیلی خوب بود! :x خیلی! :x

کاش ذوق عکاسی داشتم ، یه دیوار مثله دیواره اتاقه مکس درست میکردم برای خودم :(

بازی برای من که GOTY شد! و همینطور بهترین بازیه نسل تا الان:-"
سایت ها هم...خاک تو سرشون:( اون 10-11تا سایتی که انتخابش کردن هم دمشون گرم :d

این آهنگ روی تریلر معرفیه بازی هم بود! :x عالی بود و همون تریلر هم تاثیر خودش رو گذاشت و من رو عاشق بازی کرد :D (و صد البته همین آهنگ:-")
آهنگ Main Menu بازی رو ندارید؟ من یکی گرفتم ولی صداش به طور کلی خیلی کمه! یعنی توی اتوبوس اینا باشم و هدفون تو گوش و تا ته صدا باز باشه،بازم نمیشنوم:| حتما باید یه جای آروم باشه تا جواب بدی:D

من اون موقع که پیام دادید یه سرچی زدم،ولی هیچی پیدا نکردم!
میگید پاک هم کردید و ... ولی خوب... نمیدونم چی بگم دیگه!
حالا یکبار دیگه پاک کنید،ایندفعه فقط ایپزود 1 و 2 رو دانلود کنید،شاید فرقی کرد:-"
کلا سر در نمیارم چطوری ممکنه 3تا ایپزود کار کنند و دوتاش کار نکنند! :|

یعنی بد شانسی به این میگن ، بعد از تموم کردن اپیزود یک با خودم گفتم این همون بازیه که تو این نسل دنبالش بودم ، ولی این قضیه بدجور ضد حال بود، خودمم کلی توی نت گشتم ، انگار فقط من یه نفر ایم مشکل و دارم، خیلی عجیبه

Sent from my iPad using Tapatalk

ajabz

کاربر سایت
Jan 30, 2014
123
امروز بازی رو تموم کردم واقعا قشنگ بود حیف قبلش آنچارتد بازی کرده بودم اینجا هی نیتن نیتن میگفتن اعصابم خورد میشد:d
بابا فکر نمیکنن اینو بچه،آدم احساساتی بازی میکنه؟پایانش خیلی غمگین بود لامصب.
فقط یه جا من فکر کردم دیگه اجل اون بنده خدا کیت رسیده دیگه خیلی مذاکره نکردم بیخیال بشه.راچل هم بنده خدا مظلوم بود به نظرم تلخ ترین جای بازی همون صحنه پیدا کردن قبر راچل بود. فقط دو تا سوال: یکی اینکه اگه ما اونجا درخواست کلویی رو قبول کنیم و کمک کنیم اوردوز بکنه کشته بشه بعدش چی میشه؟
یکی هم اینکه اگه تو ورتکس کلاب به ویکتوریا اخطار ندیم چی میشه بعدش؟

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من مواردی رو خدمت دوستانی که میخوان خریداری کنن عرض کنم ، این بازی جزِ بهترین تجربه های چند سال اخیرم بوده ، ولی بازی کردنش روی PC بیشتر که نه ! خیلی حال میده ! برای ما بیسواتا :d زیرنویس کاملشو 6 تومن بخرید فارسی میشه حتی پیامهای موبایل ! . .

The Beast

Xbox One
کاربر سایت
Mar 3, 2013
36
من مواردی رو خدمت دوستانی که میخوان خریداری کنن عرض کنم ، این بازی جزِ بهترین تجربه های چند سال اخیرم بوده ، ولی بازی کردنش روی PC بیشتر که نه ! خیلی حال میده ! برای ما بیسواتا :d زیرنویس کاملشو 6 تومن بخرید فارسی میشه حتی پیامهای موبایل ! . .
زیر نویس مخصوصا فارسی جو بازی رو به نظرم به هم میزنه هم اینکه نمیزاره رو زیبایی های بازی تمرکز کنید:d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
زیر نویس مخصوصا فارسی جو بازی رو به نظرم به هم میزنه هم اینکه نمیزاره رو زیبایی های بازی تمرکز کنید:d
منم اول همین فکرو میکردم ولی وقتی دیدم پچه و زیرنویس ساده نیست خریدمش ، تمام آبجکتهائو آیتمها فارسی میشن ، واقعا دستشون درد نکنه چون زیرنویس روونو من درآوردی نیست ، زیباییهایی مثل حموم یا کلویی رو حتی بخوای هم ، نمیشه نبینی :d من که روی همه چیز بازی تمرکز بالایی داشتم . خود مکس درسته 18 سالشه ولی ماشا اَ... خوب پختست از هر لحاظ :d فرق دخترای اونوری کاملا مشهوده . خدا به پدرومادرشون ببخشه :d

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
سلام من این بازی رو روی ps4 خریدم کل اپیزود ها رو اما نمیتونم اپیزود 2 رو اجرا کنم با اینکه تو ps4 نصبش کردم اما بازی نشناخته و میگه باید نصب کنی اپیزود بعدی رو.دوستان میشه لطفا راهنماییم کنین؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
سلام من این بازی رو روی ps4 خریدم کل اپیزود ها رو اما نمیتونم اپیزود 2 رو اجرا کنم با اینکه تو ps4 نصبش کردم اما بازی نشناخته و میگه باید نصب کنی اپیزود بعدی رو.دوستان میشه لطفا راهنماییم کنین؟
هر ایپزود رو جدا باید دانلود کنید از استور،دانلود هم کردید؟:-"

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بله دانلود ک مصب هم کردم اما بازی نمیشناسه و یا میزنه coming soon یا download.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

دوست عزیز من هم همین مشکل و دارم . هرچی هم توی نت گشتم راه حلی پیدا نشد که نشد . شاید با اومدن firmware جدید مشکلش حل شد . در هرصورت اگه راه حلی پیدا کردید اینجا بذارید تا دوستان دیگه ای هم که این مشکلو دارن بتونن استفاده کنن .

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
دوست عزیز من هم همین مشکل و دارم . هرچی هم توی نت گشتم راه حلی پیدا نشد که نشد . شاید با اومدن firmware جدید مشکلش حل شد . در هرصورت اگه راه حلی پیدا کردید اینجا بذارید تا دوستان دیگه ای هم که این مشکلو دارن بتونن استفاده کنن .
گویا پورت های این بازی از داخل بسته شده و بازی نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه و محتویات بازی رو چک کنه.به همین دلیل هست که نمیشه از اپیزودهای بعدی بازی استفاده کرد.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر