Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
چقد این نسخه ی لیمیتد خوبه یه بنده خدایی خریده بود میخواستم بلندش کنم :d اگه یه بازی باشه که حاضر بشم پول بدم بالای لیمیتدش همینه :d کاش یه روزی بعد Vampyr داستانو ادامه بدن حیفه کلویی و مکسو دیگه نبینیم...

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
صد درصد :x:d بازی حدود ۱۵ ساعت در بیشترین حالتش طول میکشه در مورد خرید هم فیزیکیش به صورت محدود عرضه شده فک نکنم بتونی گیر بیاریش اگه خواستی باید همون دانلودش کنی (حجمی نداره ٬ هفت هشت گیگه) قیمت بازی هم که ۲۰ دلاره ....
داداش مثل اینکه شما زیاد بازار نمیری که میگید فیزیکیش رو نمیتونه گیر بیاره!
الان هم بازار هم سایت های اینترنتی به اندازه کل جمعیت ایران نسخه فیزیکی رو موجود دارن !
محدودیت کجا بود !

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
داداش مثل اینکه شما زیاد بازار نمیری که میگید فیزیکیش رو نمیتونه گیر بیاره!
الان هم بازار هم سایت های اینترنتی به اندازه کل جمعیت ایران نسخه فیزیکی رو موجود دارن !
محدودیت کجا بود !
آخه دیدم محدوده :D نمدونم والا شما بازار میری بهتر از ما بلدی :D

Chaosboil

کاربر سایت
Feb 3, 2016
71
یه زمانی بازیهای اشاره کلیک انقدر منفور بودند که فقط یه عده معدود Nerd به تمام معنا می نشستن پاشون...! اما Telltale همه چیز رو عوض کرد. امیدوارم شاهد تقلیدکاران خوب و کاردرست دیگه ای مثل
Dontnod باشیم...!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه زمانی بازیهای اشاره کلیک انقدر منفور بودند که فقط یه عده معدود Nerd به تمام معنا می نشستن پاشون...! اما Telltale همه چیز رو عوض کرد. امیدوارم شاهد تقلیدکاران خوب و کاردرست دیگه ای مثل
Dontnod باشیم...!

با این اولین کامنت شما من آینده روشنی براتون میبینم 8-|

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان دستم به دامنتون . من کامپلیت سیزن این بازی و روی ps4 خریدم . منتهی الان یه مشکل مسخره به وجود اومده که اعصابمو کلا بهم ریخته . من کل اپیزودا رو دانلود کردم . اپیزود 1 و 4 و 5 و می تونم بازی کنم ولی اپیزود 2 و 3 توی لیست اپیزودام زده coming soon نمی دونم قضیه ش چیه ولی اعصابمو ریخته بهم . تا الان ده بار بازی و پاک کردم و از اول نصب کردم و آپدیت کردم و فلان و ... درست نمیشه که نمیشه . بعضی موقع ها هم از حالت کامینگ سون تبدیل میشه به دانلود اپیزود که چون قبلا دانلود کردم و نصب شده روی سیستم وقتی وارد صفحه ی دانلود میشه می زنه اپیزود قبلا نصب شده . نمی دونم دیگه چیکار کنم . اگه کسی از دوستان راه حلی واسه این مشکل داره . خوشحال میشم کمک کنه . پیشاپیش دمتون گرم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من باز بیام تبلیغ کنم :D
بازی برای PS3 و PS4 نخفیف خورده و شده 11.99$ ، و برای اعضای پلاس هم 9.99$ :D
اگر هنوز بازیش نکردید،و اهل بازی های این سبک هستید،از دستش ندید! :D من تضمین میدم از خریدش پشیمون نمیشید:-" >:)

---

حالا که پست دادم،عکسه امضام رو هم بزارم:D شاید یکی دوستش داشت :D

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
من باز بیام تبلیغ کنم :D
بازی برای PS3 و PS4 نخفیف خورده و شده 11.99$ ، و برای اعضای پلاس هم 9.99$ :D
اگر هنوز بازیش نکردید،و اهل بازی های این سبک هستید،از دستش ندید! :D من تضمین میدم از خریدش پشیمون نمیشید:-" >:)

---

حالا که پست دادم،عکسه امضام رو هم بزارم:D شاید یکی دوستش داشت :D
من هنوز خیلی وقتا به LIS فک میکنم و شخصیتاش حتی موقع بازی کردن darkest dangeon :d به شدت اثرگذار بود, خیلی به مخاطب و شعورش احترام میذاشت, شخصیت پردازیش بی نظیر بود...
هنوز نمیدونم چرا GOTY نشد سال پیش :d کاش بعد از Vampyr باز ادامه بدن اینو یجوری, حیفن این 2 تا لعنتی :d

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
آخرین ویرایش:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
از دوستان عزیز . هیچکس تا حالا این مشکل منو نداشته ؟
اپیزود 2 و 3 رو برام اجرا نمی کنه . میزنه کامینگ سون !
ولی اپیزود 1 و 4 و 5 رو میاره

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
شما اپیزدهارو دانلود کردی؟:d
اون 2 گیگ که حجم بازیرو زده فقط مربوط به اپیزود اوله بازیه.حجم کلی بازی حدود 12گیگه:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من هنوز خیلی وقتا به LIS فک میکنم و شخصیتاش حتی موقع بازی کردن darkest dangeon :d به شدت اثرگذار بود, خیلی به مخاطب و شعورش احترام میذاشت, شخصیت پردازیش بی نظیر بود...
هنوز نمیدونم چرا GOTY نشد سال پیش :d کاش بعد از Vampyr باز ادامه بدن اینو یجوری, حیفن این 2 تا لعنتی :d
منم همینطور! :D هنوز که هنوزه تو جوش ـم :D و هنوزم بهش فکر میکنم:(
اصلا بازی خیلی خوب بود! :x خیلی! :x

کاش ذوق عکاسی داشتم ، یه دیوار مثله دیواره اتاقه مکس درست میکردم برای خودم :(

بازی برای من که GOTY شد! و همینطور بهترین بازیه نسل تا الان:-"
سایت ها هم...خاک تو سرشون:( اون 10-11تا سایتی که انتخابش کردن هم دمشون گرم :d
حالا که تاپیک اومذ بالا این اهنگو گوش کنین تقریبا تم اصلی بازی هست.فوق العادس حتما تا اخر گوش کنین:x:bighug:
.mp3.htm]دانلود فایل Download syd matters obstacles[mp3freex] mp3 از آپلود آی آر
خود بازی هم عالی بود جوش فوق العادس و شخصیت پردازیش:bighug::x
خلاصه شاهکاریه برا خوذش:d
این آهنگ روی تریلر معرفیه بازی هم بود! :x عالی بود و همون تریلر هم تاثیر خودش رو گذاشت و من رو عاشق بازی کرد :D (و صد البته همین آهنگ:-")
آهنگ Main Menu بازی رو ندارید؟ من یکی گرفتم ولی صداش به طور کلی خیلی کمه! یعنی توی اتوبوس اینا باشم و هدفون تو گوش و تا ته صدا باز باشه،بازم نمیشنوم:| حتما باید یه جای آروم باشه تا جواب بدی:D

من اون موقع که پیام دادید یه سرچی زدم،ولی هیچی پیدا نکردم!
میگید پاک هم کردید و ... ولی خوب... نمیدونم چی بگم دیگه!
حالا یکبار دیگه پاک کنید،ایندفعه فقط ایپزود 1 و 2 رو دانلود کنید،شاید فرقی کرد:-"
کلا سر در نمیارم چطوری ممکنه 3تا ایپزود کار کنند و دوتاش کار نکنند! :|

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
آهنگ Main Menu بازی رو ندارید؟ من یکی گرفتم ولی صداش به طور کلی خیلی کمه! یعنی توی اتوبوس اینا باشم و هدفون تو گوش و تا ته صدا باز باشه،بازم نمیشنوم:| حتما باید یه جای آروم باشه تا جواب بدی:D
یه چند تا پست قبل تر کل آلبوم رسمی بازی رو برا دانلود گذاشتم. از اونجایی که طرفدار بازی هستید پیشنهاد می کنم کلش رو دانلود کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر