PlayStation DayZ | PS4

dayz.jpg

بازی در جریان کنفرانس سونی در Gamescom 2014 برای کنسول PS4 معرفی شد.یکی از بازی های پرطرفدار PC هست که تا مارچ امسال حدود 2 میلون کپی فروش کرده.بازی یک عنوان چندنفره در ژانره Survival Horror هستش.تاریخ انتشار نسخه PS4 اعلام نشده و باید منتظر اخبار بیشتر بود.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
همیشه تو توییچ ویدئو بازی افراد رو دنبال میکردم ، به حدی بازیش اعتیاد آوره که کسایی که بازی کردند متوجه میشن فقط :D !
شدیدا وقتی دیشب راجب این حرف میزدند من هیجان زده بودم :D بسیار بسیار خوشحال و ممنونیم از سازندگان محترم :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
همیشه تو توییچ ویدئو بازی افراد رو دنبال میکردم ، به حدی بازیش اعتیاد آوره که کسایی که بازی کردند متوجه میشن فقط :D !
شدیدا وقتی دیشب راجب این حرف میزدند من هیجان زده بودم :D بسیار بسیار خوشحال و ممنونیم از سازندگان محترم :D
اصلا معلوم نيست كي ساخته بازيش تموم بشه:))
روي pc هنوز كه هنوزه يه سري باگ هاي مسخره و مشكلات ديگه داره الكي مياد قول ميده درست ميشه هيچ كاري هم انجام نميده. به جز ايده بازي از نظر مشكلات افتضاحه كامله, البته فعلا PC اينجوريه. تا بخواد مشكلات رو فيكس كنه (اولويت pc هست ) نسخه ي pc كامل بشه ، فكر كنم ميره سراغ ساخت نسخه ps4...
اما كلا بازيه فاني هست و بيشتر ترول كردن ملت حال ميده.

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
روي pc هنوز كه هنوزه يه سري باگ هاي مسخره و مشكلات ديگه داره الكي مياد قول ميده درست ميشه هيچ كاري هم انجام نميده. به جز ايده بازي از نظر مشكلات افتضاحه كامله, البته فعلا PC اينجوريه. تا بخواد مشكلات رو فيكس كنه (اولويت pc هست ) نسخه ي pc كامل بشه ، فكر كنم ميره سراغ ساخت نسخه ps4...
خالا طرف گفته ورژن PS4 به ما تو پیشرفت روند تکمیل بازی کمک کرد انگار اینا میخواستن کلاً ول کنن بازی رو8-|اگر Valve مثل بچه گوگولی مگولی با اینا برخورد نمیکرد فردا پس فردا حق به جانب بازی ها رو نصفه ول نمیکردن ، والا به خدا :|

آی بفروشه این. سیستم سلر اصلی اینه به نظرم:biggrin1:

تا اونجایی که میدونم گفته بودن برای Xbox One هم منتشر میشه (نه به صورت رسمی) اما به صورت کلی بازی اعتیاد آوریه اگر یه نسخه دموی تر و تمیز براش قرار بدن مطمئنن فروش زیادی رو کنسول خواهد داشت.ولی خوب این یه بازی باعث فروش کنسول تو حجم گسترده نمیشه به نظرم چون نسخه ی PCـیش هم موجوده و خیلی ها اون نسخه رو شاید ترجیح بدن در کل باید ببینیم چی کار میکنه و اصلاً تاریخ انتشار برای کیه!:d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
کم کم داره تعداد بازی هایی که باید براشون همیشه Online باشی زیاد میشه :|
امیدوارم این حرکت بیشتر ادامه پیدا نکنه با این وضع نت

54DRA

کاربر سایت
May 28, 2014
52
نام
صــــدرا
فک کنم بازی به صورت مجانی ارایه بشه چون هنوز توی بتا ( و حتی آلفا ) قرار داره.
چون رو ps4 هکر نیست بازی قشنگ تر از PC میشه.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
فک کنم بازی به صورت مجانی ارایه بشه چون هنوز توی بتا ( و حتی آلفا ) قرار داره.
چون رو ps4 هکر نیست بازی قشنگ تر از PC میشه.
ربطي نداره،همين ورژن ناقصش هم روي استيم مثل بقيه بازي ها كه قبل ازتموم شدن ساختشون ميفروشن، پولي هست.
اين عنوان F2P نيست.

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
افتضاح؟ بعد این همه آدمی که خریدنش نفهمیدن فقط شما فهمیدی؟ چرا ما این باگایی که میگی رو ندیدیم؟ برو عامو خجالت بکش:D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
افتضاح؟ بعد این همه آدمی که خریدنش نفهمیدن فقط شما فهمیدی؟ چرا ما این باگایی که میگی رو ندیدیم؟ برو عامو خجالت بکش:D
براي اين فروش كرد كه بازي واقعا قشنگ و خوبه منم نميگم بازي بديه، رد شدن زامبي از تو در و ديوار عاديه؟ اسپاون شدن زير خونه عاديه؟ همون رد شدن از در ديوار باگ افتضاحيه.هركيم بپرسي راضيه اما از باگ هاش شاكين. اينم واضحه چون ساختش تموم نشده، حالا ميخواي انكار كني من نميدونم ديگه..:d
بازي هروقت كاملش اومد ميشه گفت عاليه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر