PlayStation Journey | PS4

Journey™ | PS4

journey-game-screenshot-1.jpg

ناشر : SCEA

سازنده : ThatGameCompany
ژانر : Adventure
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : نامعلوم

Journey یکی از عناوین تحسین شده کنسول PS3 است که در سال 2012 بر روی شبکه PSN انتشار یافت . سازنده این بازی یعنی Thatgamecompany ، خالق عنوان تحسین شده Flower است . در این بازی بازیکنان در نقش یک شخصیت ردا پوش قرار میگیرند که این شخص به سفری میرود که طی آن باید برای رسیدن به مقصد خود ( که یک کوه است ) از صحرای بزرگی عبور کند ... بازی شامل یک مُد مولتیپلیر هم میشود که طی آن ، شما با کمک یک همسفر ؛ از این مسیر سخت و پر چالش عبور میکنید و نکته جالب اینجاست که در طی انجام بازی در حالت مولتیپلیر شما هیچ گاه متوجه نمیشود که با چه کسی همسفر شده اید ! خبر خوش این است که دارندگان PS4 هم میتوانند این عنوان زیبا را با ارتقای کیفیت بصری تجربه کنند ، تاکنون تایید شده است که بازی در رزولوشن 1080P و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد .هنوز تاریخ انتشار بازی و اینکه آیا تغییرات بازی به همین جا محدود میشوند یا خیر تایید نشده اند . به محض اعلام اطلاعات جدید این پست آپدیت میشود .
تصاویر :

نکته : این تصاویر مربوط به نسخه PS3 است
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر سیستم Coop بازی جالبه :d
من گفتم الماس PS4 , احمد گفت الماس PS3 , پس به طور کلی بگیم الماس سونی :d
واقعا لذتبخش بوود واسم
فلاور هم عالی بود اما این یه چیز فرازمینی بود :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
چقدر سیستم Coop بازی جالبه :d
من گفتم الماس PS4 , احمد گفت الماس PS3 , پس به طور کلی بگیم الماس سونی :d
واقعا لذتبخش بوود واسم
فلاور هم عالی بود اما این یه چیز فرازمینی بود :d
آنلاینش واقعاً تجربه بی نظیریه! این که همراه یه نفر دیگه جلو میری که نمیدونی طرف کی هست و از نحوه بازیش میتونی خیلی چیزها بفهمی. مثلاً بعضی ها لطیف و ملایم (!) بازی میکنن و دوست دارن با آرامش به منظره ها نگاه کنن و آواز بخونن (:D) و ...، از اون طرف یه عده انگار بلیت هواپیماشون دیر شده و با عجله به سمت جلو میرن. :D
کلاً Journey جزو متفاوت ترین بازی هایی هست که تا حالا ساخته شده و بخش آنلاینش هم چیز محشریه که آدم باید فقط تجربه کنه تا بفهمه چه چیزیه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
از شانس من یکی اوومد انگار مسابقه سرعت گذاشتیم ، تا یه جا همراهیش کردم و بعد رفتم دنبال کار خودم ، عکس عکس عکس :d
با خودم گفتم شاید نسل قبلم بازی کرده الان گازشو گرفته داره میره پس نذارم منم دنبال خودس بکشوونه :d
انصافا تو طول بازی آدم کاملا ریلکس میکنه جدا میشه ازین دنیا مخصوصا با موسیقی های وحشتناکش :d
بازی به دور از خشوونت و استرس که به حق همین ۲ساعت شرف داره به خیلی از AAA ها

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
لامصب دفعه اول همچین آدمو satisfy میکنه که فکر میکنی هیچ انرژی منفی توی وجودت نمونده. :d

یادمه 1 سال بعد عرضه Journey هوس کردم برم سراغ بازی. از همون اوایل بازی یه نفر باهام افتاد و یک سر تا آخر بازی رفتیم. بعد درخواست دوستی داد و دوست شدیم و هنوزم در ارتباطیم. یارو اصلاً بازی های پیش پا افتاده و آشغال نمیزنه, هرازگاهی آنلاین میشه و فقط بازی های یونیک.
چنین افرادی رو توی این بازی میشه پیدا کرد. چنین دوستی هایی ارزش دارن :d همینا باعث میشن Journey یه تجربه خارق العاده باشه.

[MENTION=101]Dinosaur[/MENTION]

اون عکسه رو هنوز داری که یه دختر با یه یارو سیبیل کلفت طرفدار نازی دارن Journey میزنن و میگن I Dont know who are you و اینجور حرفا :x

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
واقعا از کجای بازی الان لذت می برید؟ بی هدف باید هی بدوی تو بیابون
من عاشق RPG ام و هیچ بازی RPG ای نیست که خوشم نیاد اما خداوکیلی این چی بود آخه:D

- - -ویرایش - - -

تو این تاپیک بپرسین زودتر ج میدنhttp://forum.bazicenter.com/thread96556/page13/
اصلا بازی کردی اینو؟
این اصلا ار پی جی نیست

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
لامصب دفعه اول همچین آدمو satisfy میکنه که فکر میکنی هیچ انرژی منفی توی وجودت نمونده. :d

یادمه 1 سال بعد عرضه Journey هوس کردم برم سراغ بازی. از همون اوایل بازی یه نفر باهام افتاد و یک سر تا آخر بازی رفتیم. بعد درخواست دوستی داد و دوست شدیم و هنوزم در ارتباطیم. یارو اصلاً بازی های پیش پا افتاده و آشغال نمیزنه, هرازگاهی آنلاین میشه و فقط بازی های یونیک.
چنین افرادی رو توی این بازی میشه پیدا کرد. چنین دوستی هایی ارزش دارن :d همینا باعث میشن Journey یه تجربه خارق العاده باشه.

@Dinosaur

اون عکسه رو هنوز داری که یه دختر با یه یارو سیبیل کلفت طرفدار نازی دارن Journey میزنن و میگن I Dont know who are you و اینجور حرفا :x
اتفاقاً همین 2،3 روز پیش عکس رو توی Neogaf دیدم و سیو کردم. :D

فوق العاده هست این عکس!!! به قشنگ ترین شکل ممکن حالت آنلاین بازی رو نشون میده.

tirdad666

کاربر سایت
Dec 18, 2007
835
بازی خیلی قشنگی بود یسره نشستم تا تموم شد.البته گشت و گذارم کردم با 6 نفری هم همراه شدم اما نمیدونستم میشه حرف زد با هم(ارتباط بدون کلام)!!!
هی من نت میدادم اونم میزد تازه بعدا رفتم راهنما خوندم نوشته بود که چه کارای بکنید برای حرف زدن و ارتباط با هم :d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بله بازی کردم
دست کمی از ار پی جی نداره من ده دقیقه بازی کردم و بعد واقعا نا امید شدم تویه مکان بزرگ بی هدف دویدن یعنی چی آخه
اوکی بهتره به بازی های دیگه به پردازین! کسی زورتون نکرده!
ما لذت میبریم ، بچه ها هم توضیح دادن دلایلشون رو
ممکنه به هر علتی بازیو بازم دوست نداشته باشی
اما گرافیک هنری فوق العاده، گیم پلی بی نظیر، بخش آنلاین متفاوت ، موسیقی فوق العاده و ... تک تک ویژگی های یه بازیه فوق العادس! اما خب یه سری ترجیح میدن کلا خون ببینن و اکشن و ...!

----

حتما بازیو میگیرم! فوق العاده بود رو PS3 ( به یه علتی نتونستم تمومش کنم و این علتی افزون بر اونه! )
برای پلاس تخفیف داره؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,586
نام
Alireza
اینقدر این بازی قشنگ و خاصه ادم گریش میگیره!
یه حس خیلی خوبی میده بازی کردنش! غیر قابل وصف متاسفانه! دقیقا همون حسیو میده ک وقتی ساندترک بازی های قدیمی رو گوش میدم بهم دست میده! (مثلا انچارتد 3 )
یجوریه انگار قبلا بازی کردم ولی تا حالا حتی تریلرم ازش ندیده بودم!
صد درصد ارزش 12 دلارو داشت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر