PlayStation Journey | PS4

Journey™ | PS4

journey-game-screenshot-1.jpg

ناشر : SCEA

سازنده : ThatGameCompany
ژانر : Adventure
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : نامعلوم

Journey یکی از عناوین تحسین شده کنسول PS3 است که در سال 2012 بر روی شبکه PSN انتشار یافت . سازنده این بازی یعنی Thatgamecompany ، خالق عنوان تحسین شده Flower است . در این بازی بازیکنان در نقش یک شخصیت ردا پوش قرار میگیرند که این شخص به سفری میرود که طی آن باید برای رسیدن به مقصد خود ( که یک کوه است ) از صحرای بزرگی عبور کند ... بازی شامل یک مُد مولتیپلیر هم میشود که طی آن ، شما با کمک یک همسفر ؛ از این مسیر سخت و پر چالش عبور میکنید و نکته جالب اینجاست که در طی انجام بازی در حالت مولتیپلیر شما هیچ گاه متوجه نمیشود که با چه کسی همسفر شده اید ! خبر خوش این است که دارندگان PS4 هم میتوانند این عنوان زیبا را با ارتقای کیفیت بصری تجربه کنند ، تاکنون تایید شده است که بازی در رزولوشن 1080P و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد .هنوز تاریخ انتشار بازی و اینکه آیا تغییرات بازی به همین جا محدود میشوند یا خیر تایید نشده اند . به محض اعلام اطلاعات جدید این پست آپدیت میشود .
تصاویر :

نکته : این تصاویر مربوط به نسخه PS3 است
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
منم تم داینامیکه رو گرفتم خیلی عالیه :d
همش حسرت اون استاتیکه رو میخوردم ولی این خیلی بهتره . لباس شخصیت اصلیه متحرکه دودای سفید بقل صفحه متحرکه یه ستاره هم از پشت کوه میاد و اروم از بقل صفحه خارج میشه . :love:
دیگه احتمالا تا موقعی که ps4 دارم همین تمه میمونه :bighug:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یعنی رسما تم بازی رو....:d:d:d یعنی حالا ps4 شد یه چیزی...
خود بازی رو نگرفتم چون رو ps3 دیگه تعداد تموم کردنش از دستم در رفته منتظر میمونم برا plus رایگان شه:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چطوری با کیفیت بالا اسکرین شات میگیرین؟
با همون share خودش

یعنی رسما تم بازی رو....:d:d:d یعنی حالا ps4 شد یه چیزی...
خود بازی رو نگرفتم چون رو ps3 دیگه تعداد تموم کردنش از دستم در رفته منتظر میمونم برا plus رایگان شه:d
اره تمه بازی واقعا بهترین تمی هست که تا امروز اومده واسه 4 . خیلی خوبه @_@
اگر رو 3 داشتیش میتونی برای 4 هم دانلود کنی . نیازی به خرید دوباره نداره.

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez
امروز تمومش کردم:d گرافیکش هنری پایانی زیبا کلا از همه لحاظ بی نظیر بود پیشنهاد میکنم این بازیو از دست ندید :xحدود 2 ساعت گیم پلی داره

bastion رو کسی گرفته؟ بنظرتون ارزش داره بگیرم یا نگه دارم

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
واقعا از کجای بازی الان لذت می برید؟ بی هدف باید هی بدوی تو بیابون
من عاشق RPG ام و هیچ بازی RPG ای نیست که خوشم نیاد اما خداوکیلی این چی بود آخه:D

- - -ویرایش - - -

امروز تمومش کردم:d گرافیکش هنری پایانی زیبا کلا از همه لحاظ بی نظیر بود پیشنهاد میکنم این بازیو از دست ندید :xحدود 2 ساعت گیم پلی داره

bastion رو کسی گرفته؟ بنظرتون ارزش داره بگیرم یا نگه دارم
تو این تاپیک بپرسین زودتر ج میدنhttp://forum.bazicenter.com/thread96556/page13/

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
یعنی نابود شدم! :d
گفتم بازی رو نگیرم به زودی تخفیف می خوره، بعد این Dynamic Theme ـش رو دیدم خیلی خوشگل بود گرفتم؛
تم رو که نصب کردم هوایی شدم رفتم خودش رو بگیرم دیدم تخفیف پلاس دار ها رو برداشتن پولم نمی رسه :|
به قول آقای همساده تو کُلا قرمزی داغون شدم لِه لِه :((

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
دوستانی که بازی نکردم همین الان برن بازیو بگیرن که 99% عمرشون بر فنا نره :d
من چند روز قبل بازیو واسه PS3 انجام دادم به جرعت میتونم بگم یکی از بهترین بازیای عمرمه شایدم بهترینش :x البته حتما باید آنلاین بازی کنین تا بفهمین چیه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر