PlayStation Journey | PS4

Journey™ | PS4

journey-game-screenshot-1.jpg

ناشر : SCEA

سازنده : ThatGameCompany
ژانر : Adventure
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : نامعلوم

Journey یکی از عناوین تحسین شده کنسول PS3 است که در سال 2012 بر روی شبکه PSN انتشار یافت . سازنده این بازی یعنی Thatgamecompany ، خالق عنوان تحسین شده Flower است . در این بازی بازیکنان در نقش یک شخصیت ردا پوش قرار میگیرند که این شخص به سفری میرود که طی آن باید برای رسیدن به مقصد خود ( که یک کوه است ) از صحرای بزرگی عبور کند ... بازی شامل یک مُد مولتیپلیر هم میشود که طی آن ، شما با کمک یک همسفر ؛ از این مسیر سخت و پر چالش عبور میکنید و نکته جالب اینجاست که در طی انجام بازی در حالت مولتیپلیر شما هیچ گاه متوجه نمیشود که با چه کسی همسفر شده اید ! خبر خوش این است که دارندگان PS4 هم میتوانند این عنوان زیبا را با ارتقای کیفیت بصری تجربه کنند ، تاکنون تایید شده است که بازی در رزولوشن 1080P و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد .هنوز تاریخ انتشار بازی و اینکه آیا تغییرات بازی به همین جا محدود میشوند یا خیر تایید نشده اند . به محض اعلام اطلاعات جدید این پست آپدیت میشود .
تصاویر :

نکته : این تصاویر مربوط به نسخه PS3 است
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
آقا بازی 1080 شده موسیقی متنش هم که شاهکار ، به شدت میطلبه اینو یه سر روی سینمای خانگی با صدای 5.1 تولید شده از پنج تا اسپیکر و ساب ووفر بازی کرد و لذت برد :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا بازی 1080 شده موسیقی متنش هم که شاهکار ، به شدت میطلبه اینو یه سر روی سینمای خانگی با صدای 5.1 تولید شده از پنج تا اسپیکر و ساب ووفر بازی کرد و لذت برد :D
من رو PS3 فقط نسخه دمو رو بازي كردم، جداً ميگم زيبا ترين و جالب ترين بازي بود كه انجام دادم! ايده هاي سازنده واقعا جالبه، حيف كه گيمپلي كوتاهي داره ... ولي از هيچي بهتره !

پست اول آپدیت شد ...

یکی از نکات عجیبی که خوندم درمورد مولتیپلیر بازی اینه که میگن در حالت مولتی اصلا نمینویسه با چه کسی دارید بازی رو انجام میدید و انگار شخص مورد نظری که باهاش بازی میکنید یک غریبه ـست ... اگه چیزی که خوندم درست باشه پس باید جالب باشه :D

Last edited by a moderator:

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
حيف كه گيمپلي كوتاهي داره ... ولي از هيچي بهتره !

زمان گیم پلی اتفاقا کاملا مناسب و بیشتر نیازی نیست :>
یکی از نقاط قوت این بازی موسیقی اونه, واقعا با روح و روان آدم بازی میکنه.
یکی از بهترین بازی هایی هست که قرار برای PS4 بیاد با اینکه قبلا چند بار این بازی رو رفتم ,ولی همچنا ارزش دوباره بازی کردن رو داره :bighug:

فقط حیف این بازی که برای ویتا نمیاد 8-|

یکی از نکات عجیبی که خوندم درمورد مولتیپلیر بازی اینه که میگن در حالت مولتی اصلا نمینویسه با چه کسی دارید بازی رو انجام میدید و انگار شخص مورد نظری که باهاش بازی میکنید یک غریبه ـست ... اگه چیزی که خوندم درست باشه پس باید جالب باشه :D

دقیقا همینطوره و تا پایان بازی اصلا متوجه نمیشی کی همراهت هست

بازی حالت کاملا سینگل پلیر هم داره؟

بله میشه بازی رو به تنهایی به اتمام رسوند.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بازی cross buy هم داره . هم این و هم Unfinished Swan . اگر نسخه ps3 رو داشتید میتونید یه راست دانلود کنید بازی رو

من که خیلی استقبال میکنم مخصوصا اینکه اصلا روی 3 خریدم اما به اندازه 15 دقیقه بیشتر بازی نکردم :d

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
واقعا یک بازی فوق العاده بود و وقتی بازیش میکردم لذت میبردم...
موسیقی که گفتنیها رو دوستان گفتن ولی از گرافیک بگم که واقعا عالی بود.بازتاب نور خورشید از سطح شن واقعا بی نظیر بود...
کلا تو بازیهایی که تا کنون انجام دادم محیط سه بازی جذبم کرده:
اولی همین JOURNEY به خاطر گرافیک عالی محیط...
دومی GOW3 به خاطر بزرگی و وسعت برخی از مراحل و محیطها...
سومی هم شهر GTAV تو شب ها که وقتی از بلندی های خارج شهر نگاش می کردی بسیار زیبا و حرفه ای ساخته شده بود...

بی صبرانه منتظر این بازی هستم.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
دیروز در کنفرانس Pre-TGS 2014 ، سونی قسمت هایی از بازی رو نشون داده ؛ همچنان فوق العاده جذاب و خیر کننده ...

پ.ن: با تشکر از .:miladamiri:.

پ.ن 2 : پست اول آپدیت شد

تکون خوردن شن ها روی 1080p/60fps عجب حالی بده
این موسیقی لعنتیشو هروقت میشنوم دست و پام شل میشه :d

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
من فقط به خاطر همین بازی PS3 خریدم.
آلبوم آهنگاش هم دارم، یه توییت برای Austin Wintory (آهنگ ساز) زدم که یکی از علاقمندان Journey تو ایران هستم و آهنگات فوق العاده است. فکش افتاده بود که تو ایران طرفدار داره و بازی میکنیم و این حرفا...!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من که اصن نمیدونم جریانش چی هست :d بدبختانه ps3 نداشتم بازیش کنم با اینکه تعریفشو خیلی شنیده بودم
حالا نه تاریخ عرضش مشخصه نه قیمتش؟

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
شاید یکم قدیمی باشه، ولی همین ها بودن که توانستند چنین تجربه شیرین و لذت بخشی رو برای ما خلق کنن !

u6jwoy1f6x3eqftrkd8t.jpg

8 سالگی این استودیو هم مبارک ! :love::d

62x2ysplr3075py2wc39.jpg

این بیمارستان رو هم طرف با الهام گرفتن از تجربه هایی که در بازی Flower داشته، نقاشی کرده ! واقعا تماشاش یه احساس آرامش خاصی به آدم دست میده..

hvpz3gev8wodnfttmr2d.jpg

اینم جنوا چن خالق Journey با شال گردن بازیش ! :x پوستر رو میخواید یا شال گردن رو ؟! :d
===
اینم چندتا Fan Art از بازی..

البته این یک اُریگامی هستش که طرفدارا درست کردن..

p82l91wu1xp6egs3ed6s.jpg

6t95jzhd74ivaht7yh9d.jpg

9r7x6s4yd6fdo5xsiz5y.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر