PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
دوستان بازی رو امروز شروع کردم
انتخاب ها اونقدر تاثیر داره که بعد اتمام بازی برگردم و دوباره با انتخاب های دیگه ای بازی کنم یا نه؟
مثل دقیقا بخش شروع بت و هانا دوبار رفتم و تصمیمات تغییر دادم ولی اتفاق نهایی همون بود. البته جلوتر فهمیدم فقط زمانی که شکل پروانه ظاهر میشه گویا فقط اون انتخاب ها تاثیر داره نه بقیه
خلاصه تاثیرش اونقدر هست که بازی رو چند بار از اول تا اخر با انتخابات گوناگون رفت یا نه؟
و بازی چند ساعت گیم پلی داره؟

• Like
Reactions: Taha75

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
دوستان بازی رو امروز شروع کردم
انتخاب ها اونقدر تاثیر داره که بعد اتمام بازی برگردم و دوباره با انتخاب های دیگه ای بازی کنم یا نه؟
مثل دقیقا بخش شروع بت و هانا دوبار رفتم و تصمیمات تغییر دادم ولی اتفاق نهایی همون بود. البته جلوتر فهمیدم فقط زمانی که شکل پروانه ظاهر میشه گویا فقط اون انتخاب ها تاثیر داره نه بقیه
خلاصه تاثیرش اونقدر هست که بازی رو چند بار از اول تا اخر با انتخابات گوناگون رفت یا نه؟
و بازی چند ساعت گیم پلی داره؟
فقط برای تروفی ها باید چند بار بازی بشه.
گیم پلی هم حدودا 4 5 ساعت اگر یه سره برین. با گشت و گذار برای بار اول همون حدودای 8 تا 10 ساعت میشه
انتخاب ها در زنده موندن افراد تاثیر داره.

داستان کلی بازی یه روند هست ولی در اخر ممکنه شخصیت های متفات زنده بمونن.
اونم در تصمیم های شما هست

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
فقط برای تروفی ها باید چند بار بازی بشه.
گیم پلی هم حدودا 4 5 ساعت اگر یه سره برین. با گشت و گذار برای بار اول همون حدودای 8 تا 10 ساعت میشه
انتخاب ها در زنده موندن افراد تاثیر داره.

داستان کلی بازی یه روند هست ولی در اخر ممکنه شخصیت های متفات زنده بمونن.
اونم در تصمیم های شما هست
ممنون داداش واسه توضیحت
احتمالا پس دوباری تموم کنم ببینم چجوریه، بعدش بریم سراغ beyond

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
ممنون داداش واسه توضیحت
احتمالا پس دوباری تموم کنم ببینم چجوریه، بعدش بریم سراغ beyond
تجربه من میگه دو تا بازی interactive drama رو پشت سر هم بازی نکن
Lis, Hr, beyond,ud اینا همشون ارزشمندن، اما دو تا پشت سر هم حال آدمو بهم میزنهیه ذره :))

• Smile

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
تجربه من میگه دو تا بازی interactive drama رو پشت سر هم بازی نکن
Lis, Hr, beyond,ud اینا همشون ارزشمندن، اما دو تا پشت سر هم حال آدمو بهم میزنهیه ذره :))
جدا؟ خب مشکلی نیس بعدش میرم سراغ ی بازی دیگ بعد برمیگردم سراغ beyond:D
فعلا ک لاکپشتی دارم میرم جلو. یه هفته طول میکشه تموم بشه

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
جدا؟ خب مشکلی نیس بعدش میرم سراغ ی بازی دیگ بعد برمیگردم سراغ beyond:D
فعلا ک لاکپشتی دارم میرم جلو. یه هفته طول میکشه تموم بشه
آره بینشون اکشتی آر پی جی ای ریسینگی چیزی بزن آدم خسته میشه از کاری نکردن :))

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
خب بازی رو تموم کردم. بازی خوبی بود گرچه مشکلاتی هم داشت
تصمیات باعث شد فقط اخرش اشلی زنده بمونه :D
همه رو زدم نفله کردم:))

خب دور دوم شروع کردم ببینم واقعا تصمیمات چقدر تاثیر داره

کسی بیشتر از 2 3 بار بازی کرده یا من نفر اولم:D

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
خب بازی رو تموم کردم. بازی خوبی بود گرچه مشکلاتی هم داشت
تصمیات باعث شد فقط اخرش اشلی زنده بمونه :D
همه رو زدم نفله کردم:))

خب دور دوم شروع کردم ببینم واقعا تصمیمات چقدر تاثیر داره

کسی بیشتر از 2 3 بار بازی کرده یا من نفر اولم:D
بازی واقعا خوبی بود من که خوشم اومد.

به طور مثال اون قسمت هایی که روان پزشک ازت میپرسه از چی بیشتر میترسی و اینا توی اپیزود های بعدی انتخابت میشه جزو دکوراسیون های دفترش و جاهای دیگه.
برای تروفی ها نیاز هست که یه بار همه رو کامل زنده نگه داری و یه بار همه رو بکشی. ما بینشون هم تروفی های دیگه ای هست که میشه با همین دوبار بازی کردن اونا رو هم گرفت. مثلا فلان شخصیت اینطوری زنده بمونه و یا اونطوری کشته بشه. الان که بازی رو تموم کردی لیست تروفی ها رو یه بار ببین.

• Like
Reactions: Taha75 and hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
بازی واقعا خوبی بود من که خوشم اومد.

به طور مثال اون قسمت هایی که روان پزشک ازت میپرسه از چی بیشتر میترسی و اینا توی اپیزود های بعدی انتخابت میشه جزو دکوراسیون های دفترش و جاهای دیگه.
برای تروفی ها نیاز هست که یه بار همه رو کامل زنده نگه داری و یه بار همه رو بکشی. ما بینشون هم تروفی های دیگه ای هست که میشه با همین دوبار بازی کردن اونا رو هم گرفت. مثلا فلان شخصیت اینطوری زنده بمونه و یا اونطوری کشته بشه. الان که بازی رو تموم کردی لیست تروفی ها رو یه بار ببین.
کلا دوتا تروفی گرفتم :-?

1.png

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
کلا دوتا تروفی گرفتم :-?

1.png
لیست تروفی ها رو یه نگاه بنداز. و توصیه میکنم همه رو انجام بده چون اتفاقات مختلف و تاثیر تصمیم ها زیاد هستن بینشون. به نظر من جالب بودن.
Until Dawn Trophy List

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
لیست تروفی ها رو یه نگاه بنداز. و توصیه میکنم همه رو انجام بده چون اتفاقات مختلف و تاثیر تصمیم ها زیاد هستن بینشون. به نظر من جالب بودن.
Until Dawn Trophy List
الان دوبارهع دارم بازیش میکنم ولی برای بدست اوردن همه حداقل باید 3 4 باری بازی کرد
توی دور دوم هستم ببینیم اینبار چه تروفی هایی میگیرم
یک بار همه بمیرن
یک بار هیچک کس نمیره
یک بار فلانی رو بزاریم بمیره
...

Kirk-Hammedd

کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,750
نام
حامد
الان دوبارهع دارم بازیش میکنم ولی برای بدست اوردن همه حداقل باید 3 4 باری بازی کرد
توی دور دوم هستم ببینیم اینبار چه تروفی هایی میگیرم
یک بار همه بمیرن
یک بار هیچک کس نمیره
یک بار فلانی رو بزاریم بمیره
...
یکسری کاراکتر ها مثلا جسیکا و یا جاش و مت و اینا کشتن و زنده موندش نیاز به ایتم های خاص داره و یا تصمیم خاص که ممکنه پیداش نکنی. اگر برای تروفی همه زنده یا همه مرده بازی میکردی حواست باشه نکته ای رو جا نندازی که کل بازیت خراب نشه.

• Like

m.khanlou

کاربر سایت
Jun 13, 2018
43
بازی رو دوست داشتم ولی به نظرم زاویه دوربین تو بازی بد بود یعنی صحنه متفاوت بود با بازی های دیگه اگه دقت کنید می فهمید وقتی تو بازی حرکت میکردی دوربین فاصله دوری با بازیکن داشت و از لحاظ داستانی هم عالی بود و من تصمیم گیری ها رو خیلییی دوس داشتم

• Poker Face

aragorn 1

کاربر سایت
Jan 30, 2019
1
یه سوال داشتم من کنسولم وسط بازی به طور ناگهانی صفحه میپره و ال سی دی تاریک میمونه و اتفاقی نمیوفته و بعد از خاموش کردن سپس روشن میکنم مینویسهchecking storage و بعد از اون مینویسه after cheking system will automaticly restartو وقتی اون نواری که تو صفحه هست پر میشه اتفاقی نمیوفته یه بار چند روز خاموشش کردم و از برق کشیدم و بعد که روشنش کردم بالا اومد و از اول تنظیمات زمان و یهس ری تنظیماتی که انگار اولین باره سیستم رو روشن کردیم و .... انجام دادم ولی دو روز بعد وسط بازی بودم یهو پرید و همون اتفاقات رخ داد خیلی خوشحال میشم اگر کمکم کنین در این مورد

• Wow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر