PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
کسی با دیدن ویدیو یاد haunting ground هم افتاد.منظورم اولش که زنه یه حوله تنش بود.و یا اون قایم شدن ها و فرار ها.
اخه کسی از haunting ground حرفی نزد و همه گفتن saw :|(به این میگن دیدن نیمه ی خالی لیوان):d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کسی با دیدن ویدیو یاد haunting ground هم افتاد.منظورم اولش که زنه یه حوله تنش بود.و یا اون قایم شدن ها و فرار ها.
اخه کسی از haunting ground حرفی نزد و همه گفتن saw :|(به این میگن دیدن نیمه ی خالی لیوان):d

البته به خاطر اون یارو که حرف می زد گفتن saw
چرا حوله نمیفته)x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از بازیش خوشم میاد D:
کلا بازیهایی که Cinematic هستن خوشم میاد !_!
امیدوارم به اندازه کافی طولانی باشه ...

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
تریلرشو دیدم بازیه جالبی بود گیم پلیش تو سبک بازی های دیوید کیج و واکینگ دد بود که من خیلی خوشم میاد از این سبک.
فقط امیدوارم داستان خوب و جالبی داشته باشه حال و هوای این تریلر جدیدش به طور عحیبی شبیه فیلم بسیار مضخرف 13th friday بود ولی خب جای امیدواری زیادی هست برای این بازی.
داد و بیداد کردن مردم حین اجرای گیم پلی خیلی باحال بود مرده بودم از خنده :D :))

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
خیلی خوبه این بازی. خیلی!! بازی سبک بازی های کیج هست (شاید به همین خاطر تونست من رو جذب کنه!) و خودشم پتانسیل بالایی داره. گرافیک بازی خیلی خوبه! نورپردازی و اتمسفر، موسیقی فوق العاده مهیج و انیمیشن های عالی صورت + زاویه دوربین بازی، باعث شدن به خوبی حس ترس منتقل بشه! یکی از مورد انتظار ترین عناوین برای من شده. امیدوارم موفق بشه :x

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
همه چیز عالی هست تو بازی از حوله تا شخصیت منفی که دنبالمون بود :d گیم پلی بازی احتمالا داغوون باشه ولی گرافیک و موسیقی با ادم حرف میزنه :x

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
فوق العادس این بازی . عجیب منتظریم !
استرس بسیار بالایی داره . بانو سامانتا هم خیلی جذاب و دوست داشتنی هستن و راحت توی همین تریلرها باهاش ارتباط برقرار نـُمودیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر