1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Until Dawn

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط AM!R, ‏Aug 13, 2014.

1. کاربر سایت

نام:
    AmiR

عنوان بازی : Until Dawn
    سازنده :Supermassive Games
    ناشر : Sony Computer Entertainment
    پلتفرم : PlayStation 4
    ژانر : Horror
    8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
    یه قاتل زنجیره ای میشوند ...

720P

تصاویر :
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Aug 17, 2014
    Barcelona FC این نوشته را Like کرده است.
  2. Kuraudo Sutoraifu کاربر فعال

نام:
    احسان
    یه سری رفع باگ و با ثبات کردن بازیه ، ربط خاصی به کلیت گرافیک بصری بازی نداره

3. کاربر سایت

سلوم:d ما هم به جمع بازیکنان این فیلم پیوستیم
    بازی بیشتر شبیه فیلم نیمه ترسناکی هست که شما کنترلش میکنید و حتما پیشنهاد میکنم با هدفون یا صدای دالبی بازی کنید چون بیشتر هیجانش مال صداشه
    البته من خودم هنوز تا اخرش نرفتم:d و با چن تا اکانت هم زمان بازی میکنم تا انتخاب های مختلف را تست کنم به شما هم پیشنهاد میکنم این کارو بکنید

در مورد totem ها تو بازی اشاره کرده وقتی totem جدید پیدا میکنید اثر قبلیا از بین میره به نظرم
    باید جای totem های مشکی را پیدا کرد و اونا را استفاده نکرد تا همه زنده بمونن چون مشکیا از مرگ کاراکتر خبر میده و دیگ کاری دستتون بر نمیاد
    دوستانی که تست کردن ما را در جریان بذارند:d

4. کاربر سایت

نام:
    MorTeZa
    سلام دوستان
    اگه این اپدیت حجیم رو انجام ندیم تاثیری در تروفی ها که نداره؟؟؟؟؟

5. Dragon Age Scholar ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    خیر تاثیری نداره!

6. Better be careful The killer might be near Gold User

برخی مشکلات مربوط به گرفتن تروفی ها رو حل میکنه
    اطلاعات تکمیلی در سایت سازنده

7. کاربر سایت

بازی رو تموم کردم :D
    واقعا عالی بود و ادم خیلی سریع با تمام شخصیت ها ارتباط برقرار میکرد کلا ایدشون اوی پرورش داستان و اتفاق هایی که میفتاد خیلی جدید بود به نظرم بازی ارزش بازی کردن رو داره :D

8. کاربر سایت

واقعا تجربه لذت بخشی بود.اگه PS VR خریدم حتما رو اونم بازیش میکنم با این عنوان نشون دادن که اینکارن برعکس The Order 1886 که اعصابمو بهم ریخت بس که مزخرف بود:|

پ.ن: خوشحالم که پیش بینی ها در مورد شکستش غلط از آب در اومد(از جمله خودم:d)

9. کاربر سایت

نام:
    محسن
    وای پسر فوق العاده بود.خیلی باهاش حال کردم.تنها بازیی بود که بیشتر از یه بار بازیش کردم.

10. کاربر سایت

نام:
    حسین
    بازی حالت معمایی داره ؟

کلا ارزش خرید داره یا نه ؟

11. کاربر سایت

نام:
    Reza
    دوستان بازی رو خریدم و دستم رسید ارزش داونلود اپدیت رو داره؟بعد بازی کنم؟
    چون میخوام فقط شب بازیش کنم و به خاطر تم زمستونیش شدید تو نخشم و اولین تجربه من از این سری بازیهاست

12. Kuraudo Sutoraifu کاربر فعال

نام:
    احسان
    دوست عزیز چند تا پست بالاتر رو نگاه کنید ، تمام این صفحه همه به همین سوال جواب دادن :D
    لطفاً قبل از پرسیدن سوال ، یکی دو صفحه ی اخیر تاپیک رو یه چک کنید :D

انصافاٌ خیلی دوستانه گفتم :D

آخرین ویرایش: ‏Feb 14, 2016
  13. کاربر سایت

نام:
    Reza
    اغاااااا نزنید تو س ر کاربرایی مثل من خوب ذوق کردم:d

14. کاربر سایت

انتخاب ها اونطور که ادعا شده بود تاثیر نداره و در کل داستان خطی خودشو داره بازی. ولی خب از انتظارات فراتر رفته و حتما باید شبا بازیش کرد. همین.

15. کاربر سایت

نام:
    babi
    این بازی رو کسی که ps4 داره تجربش از واجباته گیمر بونده. حالا چرا....چون تو سال 2015 اگه دقت کنین انحصاری زیاد برای این نسول نیامد بر خلاف 2016 امسال که قراره بترکونه!
    بازی هایی که پارسال اومدن bloodborne که سبکش همه پسند نبود وthe order که نا موفق کار کردن سازنده هاش...میرسیم به UNTIL DAWN

درسته قیمتش پایین نمیاد ولی این رو در نظر بگیرید که این سبک بازی چند سال یک بار میاد و مثل سبک های دیگه فراوون نیست تو بازار.
    برای همین ارزش خریدش بالاست.

در مورد بازی: متای خوبی داشته برای این سبک ولی من میخوان بیشتر در مورد بازی بگم که آنهایی که بازی نکردند بدونن بازی عالیه. قصد نقد کردن ندارم( البته قبلا کارم نقد بود)

داستان: داستان بازی آنچنان هم کلیشه ای نیست درسته شبیه فیلم های نیمه ترسناک هالیوودیه ولی این بازیه!8 تا جوون دروبر سن سال بیست و خورده ای در یک کلبه ی بزرگ خارج از شهر با تم برف و شب!بهتر از این نمیشه....داستان بازی رو لو نمیدم ولی اطلاعاتی که در پست اول تاپیک نوشته شده ناقصه!

گرافیک: خیلی راجع به گرافیک بازی بحث میشه ...بافت های بی کیفیت... به غیر از یکی دو شاید سه مورد بافت بی کیفیت دیگه نمیبینید.!!!!!! بله درسته واقعا بعضیا کم لطفی میکنن بعضی از اشیا خیلی طبیعی هستن خیلی. چهره پردازی بازی بهترین چهره پردازی رو در تاریخ بازی های کامپیوتری داره!!(بی نظیره). گرافی هنری بازی خیلی خوبه و محیط اطراف فقط کمی میتونست بهتر باشه. گرافیک تکنیکی و فنی بازی عالیه....رد پای شخصیت ها تو برف و جنگل رو ببینید تعجب میکنید!

موسیقی و صدا: فقط یک جمله بگم که در یک نقدی خوندم کار صدا گذاری این بازی توسط صدا گذار بازی dead space انجام شده...دیگه یعنی شاهکار

گیمپلی:تم ترسناک بازی با سبک تعاملی جور شده.انتخاب ها عالین چالشی! بازی خیلی هم ترسناک نیست و بیشتر شوکه کنندس. دوربین بازی اصلا خوب نیست.ضعف بازیه میتونستن دوربینرو مثل بقیه سوم شخصها بکنن تا در بخش گرافیک عالی بازی مدلسازی بی نقص کرکترها و طبیعی بودنشون رو بیشتر ببینید.8.5 ساعت بار اول بازی طول کشید برام.

در کل ارزش بالایی داره بازی و دوستان ps4 باز به بازی کم لطفی نکنن.

16. پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ... Gold User

نام:
    امین
    دوستان درسته که نسخه لیمیتد بازی فقط برای ریجن 2 تولید شده؟
    کسی پک فلزی ریجن 1 دیده؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید