PlayStation Until Dawn

0emf0u8pohueith8u2k6.jpg

عنوان بازی : Until Dawn
سازنده :Supermassive Games
ناشر : Sony Computer Entertainment
پلتفرم : PlayStation 4
ژانر : Horror
8 نوجوان که واسه سالگرد مرگ یکی از دوستانشان دور هم جمع شدند درگیر یک سری مسائل وحشتناک مربوط به
یه قاتل زنجیره ای میشوند ...
44115108486444330593.png

wdjc2r6tv3oymk73a84v.jpg

720P

تصاویر :

آخرین ویرایش:

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
این که رسما فیلم اره بود !! :d از صدا اون یارو بگی تا اون قسمتی که میگه The choice is yours ، فقط امیدوارم داستان تکراری نداشته باشه .

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
در مورد پایان ها، به عدد خاصی اشاره نکردن ولی گفتن صدها پایان و هزاران شاخه مختلف داره! :D اسمش رو هم گذاشتن Butterfly Effect یا اثر پروانه ای که چیز معروفی هست و تئوری ای هست که میگه کوچیک ترین اتفاقات ممکنه به چیزهای بزرگی منتهی بشن. یعنی مثلاً من یه مگس می بینم. اگه بکشمش که هیچی، ولی اگه نکشمش ممکنه همین مگس بره توی دهن قلی و باعث خفه شدنش بشه و بعد از مرگ قلی هم باباش که کارخونه لبنیات داره افسردگی بگیره و خودکشی کنه و مدیر بعدی کارخونه از روغن پالم استفاده نکنه و ملت سالم بمونن! یعنی یه مگس ساده منتهی میشه به زیر و رو شدن زندگی ملت! :D
البته مطمئناً این عبارت "صدها پایان" به معنی این همه پایان کاملاً متفاوت نیست و ترکیب های مختلف رو در نظر گرفتن. مثلاً از 8 تا کاراکتر بازی، همه زنده بمونن یا یکی بمیره (همون یکی خودش 8 تا احتمال داره)، یا دو تا بمیرن (دوباره احتمالات بیشتر میشه) یا همه بمیرن. یا کلی چیزهای دیگه که باعث میشه پایان های خیلی زیادی داشته باشه. مثلاً (این رو از خودم میگم :D) شاید توی یه پایان فلان کاراکتر زنده بمونه و کاملاً سالم باشه، ولی توی یه پایان دیگه دستش قطع شده باشه! :D کلاً این طوری که حساب کنیم تعداد پایان ها میتونه خیلی زیاد باشه.
در مورد 18+ بودن هم به خاطر حال و هوای بازی هست. بازی به شدت شبیه این فیلم های تین ایجری داغون هست که یه عده میرن توی کلبه های وسط جنگل و یکی یکی میمیرن. توی این فیلم ها هم معمولاً از این جور موضوعات وجود داره! :D
در مورد پایان ها هم جالبه یعنی برای هرشخص یا هر جسمی یسری آپشن به خصوص در نظر گرفتن که خوب اینم به نظرم کار زیادی میطلبه ، با این کار ارزش تکرار بازی رو (در صورتی که خوب از آب در بیاد) بیشتر میکنن که من خیلی خوشم میاد یعنی هر کار شما تو بازی میتونه یه اثر متفاوت رو بازی داشته باشه که آدمو مجبور میکنه یه بار دیگه بازی رو فقط به خاطر تغییر همون اثر یه دور دیگه پلی کنه که این یعنی +N های زیاد.در مورد قسمت بولد هم دقیقاً میخواستم همین و بگم ، یه فیلمی بود الان اسمش یادم نیست درست فقط میدونم توش 3D داشت و از این حرفا (:d) یعنی سبک و استایل بازی خوده همون فیلم هرچند از این جور فیلم ها زیاد هست و بسیار دمده به نظر خودم ولی اگر صحنه های زجر آور بازی رو بتونن مثل Saw در بیارن و تو همون صحنه ها یسری آپشن های به خصوص ایجاد کنن (یعنی بشه کارای مختلفی کرد و صرفاً یه صحنه ی از پیش تعیین شده نبینیم) من که خیلی باهاش حال میکنم:dاستفاده از DS4ـش هم جالبه و انگار تاکید خاصی روش دارن این قسمتشم خوب بود.

آقا الان یه دور دیگه ویدئو رو نگاه کردم ، این صداگذاریش به نظرم واقعاً تو بعضی صحنه ها تناسب نداره نمیدونم چرا اصلاً باهاش حال نکردم مخصوصاً صداگذاری های اشلی (همش بد نیستا ولی یه جاهایی اصلاً با اون فرم و موقعیت طرف همخونی نداره) :| هم باید به فکر انیمیشنا باشن هم به فکر صداگذاری کاراکترا.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به نظر من دوربین قبلیش خیلی بهتر بود ! اون حالت اول شخص و تاریکی و اضطرابی که توی تریلر های اول بود بهتر بود :D ولی احتمالاً از اونجا که یه سایلنت هیل کت و کلفت در راهه و از طرفی UD اونقدر عنوان خفنی نیست که بتونه با همچین بازیایی رقابت کنه خواستن بلای IP سانتا و دستینی سرش نیاد :D
کلاً دوربین ایزومتریک دیگه به درد دنیای بازیها نمی خوره :D حالا بازیه می خواد رزیدنت ایول کلاسیک باشه یا آنتیل داون :D

S.O.F

کاربر سایت
Oct 19, 2013
135
نام
Ardavan
به نظرم اگه یه داستان درست حسابی بزنن تنگش (:d) میتونه موفق باشه چون من گرافیک و گیم یلی به نظرم خوب بود

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
نمی دونم چرا کاربرا هی میگن اره اره , بابا بخدا من بودم درجه سنی اره رو میکردم +3 , حرف من نیست تنها امتیازش از IMDB شد 5.7 که یعنی فاجعه نمی دونم چی این فیلم خفنه اخه

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دقیقاً همونطور که آریا گفت سبک بازی تو مایه ی بازی های Telltale هست ولی با گرافیک خیلی قویتر و گیم پلی متنوع تر ، گراقیک بازی خوبه مخصوصاً طراحی قیافه ی کارکترا طراحی محیطم خیلی خوبه جو و اتمسفر یونیکی داره و اگر بخوایم از ترسناک بودن یا نبودن خود بازی صرف نظر کنیم خود محیط یه نوع دلهره ای رو به مخاطب القا میکنه که من خوشم اومد ولی از اینا گذشته بعضی از انیمیشنای کاراکترا رسماً افتضاحه یعنی بالانس نیست کلاً ، بعضی از انیمیشنا خوبه بعضیا داغون غیر از این از صداگذاری کاراکترا هم خوشم نیومد به نظرم متناسب با صحنه های بازی نبود و خیلی شلخته انتخاب شده بودن!.در مورد این که بازی هم واقعاً ترسناک هست یا نه من که چیزه خاصی تو این 24 دقیقه ندیدم راستش به غیر از 3-4 دقیقه ی آخر که خوشم اومد ، شده بود مثل صحنه های فیلم Saw:d

گویا انتخاب های سخت و طاقت فرسایی هم هست که ممکنه پایان بازی رو تغییر بده ، چیزی در رابطه با این که پایانای مختلف داره یا نه نگفتن؟
پ.ن: بازی +18 میزنه ناجور:d:-"
کدوم 24 دقیقه ؟ لینک داری ما هم فیض ببریم ?:d

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
به نظر من دوربین قبلیش خیلی بهتر بود ! اون حالت اول شخص و تاریکی و اضطرابی که توی تریلر های اول بود بهتر بود :D ولی احتمالاً از اونجا که یه سایلنت هیل کت و کلفت در راهه و از طرفی UD اونقدر عنوان خفنی نیست که بتونه با همچین بازیایی رقابت کنه خواستن بلای IP سانتا و دستینی سرش نیاد :D
کلاً دوربین ایزومتریک دیگه به درد دنیای بازیها نمی خوره :D حالا بازیه می خواد رزیدنت ایول کلاسیک باشه یا آنتیل داون :D

حالت کلاسیک به نظرم فوق العادست . سبک اول شخص خداییش دیگه خیلی چیپ شده. دوربین بازی اگه دقت کرده باشی ثابت نیست یه جورایی هم سوم شخصه هم fixed camera . فضا سازی و جو هم خیلی خوبه . اینجور که معلومه پازل و معما های زیادی هم داره . وای چه شود .

god bless u sony

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
حالت کلاسیک به نظرم فوق العادست . سبک اول شخص خداییش دیگه خیلی چیپ شده. دوربین بازی اگه دقت کرده باشی ثابت نیست یه جورایی هم سوم شخصه هم fixed camera . فضا سازی و جو هم خیلی خوبه . اینجور که معلومه پازل و معما های زیادی هم داره . وای چه شود .

god bless u sony

بد که نیست ولی آنچنان خوب هم نیست :D دقت کنی عین این رزیدنت ایول ریمیک موقع اینترکت با چیز میزا و باز کردن در و اینا میشه اول شخص :D یه جورایی الگوش اون بوده ظاهراً ولی خب اگه کلاً اول شخص بود به نظرم بهتر بود تیکه های گیم پلی ای که از نسخه ی PS3 در حالت اول شخص نشون میداد برای من جذاب تر از این تریلر فعلی بود به عنوان مثال ، وقتی بازی سوم شخصه مثل همین تریلر جدید سازنده مجبور یه نور اجباری ای داخل محیط قرار بده که شما ببینی اون کرکتر کجاست و به کدوم طرف باید حرکت کنه ، خود این موضوع نصف ترس از تاریکی رو از بین میبره در صورتی که اون نسخه ی اول شخص بازی خبری از نور توش نبود و باید با چراغ قوه (مثل سایلنت هیل فعلی) محیط رو روشن میکردی که اون تاریکی مطلق ترس رو هزار برابر میکرد :D به خصوص که از زاویه ی اول شخص همه چی جلوی چشم و نزدیک مخاطبه و هر اتفاق کوچیکی می تونه آدم رو سکته بده :D
بالاخره اینم از مضرات دیر منتشر کردن بازیه دیگه :D

سایلنت هیل فعلی خب هیچی ازش نیومده و اون دمو اعلام شد ربطی به سایلنت هیل نداره ها خود دانی
yahoo_4.gif

اون دمو خود سایلنت هیله ولی اینکه بازی تماماً اول شخص باشه یا سوم شخص و اول شخص قاطی هنوز تصمیم قطعی براش گرفته نشده :D و گرنه طبق تبلیغات کوجیما برای هر متال گیر میشه فهمید نسخه نهایی همین یا با مقداری تغییرات خواهد بود :D

آخرین ویرایش:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
بد که نیست ولی آنچنان خوب هم نیست :D دقت کنی عین این رزیدنت ایول ریمیک موقع اینترکت با چیز میزا و باز کردن در و اینا میشه اول شخص :D یه جورایی الگوش اون بوده ظاهراً ولی خب اگه کلاً اول شخص بود به نظرم بهتر بود تیکه های گیم پلی ای که از نسخه ی PS3 در حالت اول شخص نشون میداد برای من جذاب تر از این تریلر فعلی بود به عنوان مثال ، وقتی بازی سوم شخصه مثل همین تریلر جدید سازنده مجبور یه نور اجباری ای داخل محیط قرار بده که شما ببینی اون کرکتر کجاست و به کدوم طرف باید حرکت کنه ، خود این موضوع نصف ترس از تاریکی رو از بین میبره در صورتی که اون نسخه ی اول شخص بازی خبری از نور توش نبود و باید با چراغ قوه (مثل سایلنت هیل فعلی) محیط رو روشن میکردی که اون تاریکی مطلق ترس رو هزار برابر میکرد :D به خصوص که از زاویه ی اول شخص همه چی جلوی چشم و نزدیک مخاطبه و هر اتفاق کوچیکی می تونه آدم رو سکته بده :D
بالاخره اینم از مضرات دیر منتشر کردن بازیه دیگه :D
سایلنت هیل فعلی خب هیچی ازش نیومده و اون دمو اعلام شد ربطی به سایلنت هیل نداره ها خود دانی :d

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
نکته جالب در مورد بازی اینه که نسخه PS3 داشت با UE3 ساخته میشد (منبع صفحه wiki بازی) ولی بعد از تغییرات و کنسل شدن نسخه ps3 اومدن یه انجین اختصاصی واسه بازی طراحی کردن . درکل 180 درجه بازی رو تغییر دادن فقط داستان و بیس بازی همونه . من که خیلی امیدوارم یعنی میتونه خاطرات خوش RE های قدیمی و abscure رو زنده کنه ؟؟ امیدوارم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
بازی به شکل عجیبی فراتر از انتظارم بود . نمایشش بی نقص بود . خود یارو هم عالی جو میداد با پرسیدنش از ملت که چی کار کنم :))
به همین راحتی رفت داخل لیست حرید

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دوست عزیز اسم تاپیک اشتباه هستش Until Dawn صحیح میباشد.
درباره بازی هم میتونم بگم واقعا قشنگ بود یاده هوی رین افتادم با والکینگ دد گرافیک بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر