PlayStation Wild

به به چه شبی شد امشب :x بازی جدید میشل انسل :love: هم معرفی شد :D بازی جدید از استودیو جدید ؛ Wild Sheep Studio :D و البته انحصاری :-o

این گوگولی دوست داشتنی هم تاپیکش بعد از کنفرانس آپدیت میشه :D

جالب بود من خوشم اومد:d
ولي اگر بخواد مثل Tokyo jungle بي سر و ته و گنگ باشه مسخره ميشه.
-
خوبيش اينه ميشه جاي همه چي بازي كرد
.Every time you play you’ll discover new things, even in the same place as before. But… the best feature came from our prototyping phase when we started playing as wolves, horses, sheep and… even trout! So we decided that in WiLD every creature should be playable, even the giant and dangerous ones!All these features combined, open so many new gameplay situations, especially when playing online. How you approach the game is up to you, what you do and even what you are – it’s all up to you.
coop انلاين بزان خيلي فان ميشه.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Destro

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
اینکه میشل انسل با افتخار اومده و برای ps انحصاری می سازه کم اتفاقی نیستا ! خیلی خیلی خوشحال کنندست :d
همین اسم انسل باعث میشه که موفقبتبازی تضمین شده باشه!

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
اُوه،عجیبه،بیست بار تریلر بازی تا الان دیدم :D خیلی بازیش ردّی و توهمی‌ـه و کاملا با روحیات من سازگار.مخصوصا تو زمان 1:34 که اون دختر غول پیکر سرش از تو درخت میاره بیرون،عالیه :D

آخرین ویرایش:

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
متاسفانه بازی آنلاینه!. شما میتونید در نقش انسان یا حیوان شروع کنید.

فری زدی رشته توهمات منو پاره کردی
129fs409511.gif
:D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من با اون تیکش که زنه از پشت گرگ ها راه میاد و کم کم دستاش رو باز میکنه خیلی حال میکنم.اهنگ هم اون تیکه خیلی باحال میشه.
بازی انلاین باشه یکمی شاید دردسر ساز باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر