PlayStation P.T | PS4

P.T
From
Sony and developer 7780s Studio
بازی جدید در ژانر ترسناک از سوی سونی در گیممزکام 2014 معرفی شد .
هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی به بیرون درز نکرده .
ولی حدس زده میشه بازی 2015 منتشر میشود .
====
دمو بازی هم اکنون از PSN قابل دانلود میباشد .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: P.T. and fifa13

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من بازی رو خیلی وقته رو کنسولم دارم ولی هنوز از ترسم تمومش نکردم !!!:D
تا اون یخچاله جلو رفتم دیگه نتونستم راهی پیدا کنم ،میشه دوستان کمک کنن تمومش کنم؟ :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,811
نام
malek
من بازی رو خیلی وقته رو کنسولم دارم ولی هنوز از ترسم تمومش نکردم !!!:D
تا اون یخچاله جلو رفتم دیگه نتونستم راهی پیدا کنم ،میشه دوستان کمک کنن تمومش کنم؟ :D
بازی مگه اجرا میشه؟
واسه من قفل شده بود و از استورم دیگه برداشتنش

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یکم به فکر قلبتم باش :)
من تو روز روشن نتونستم برم،یارو ناقافل از پشت عین عزراییل سبز میشه
میدونم قبلا تا اون یخچاله که آویزونه رفتم ولی دیگه بعدش نتونستم راهی پیدا کنم ،ترس هم باعث میشه اصلا نتونی تمرکز کنی تا معماش رو حل کنی

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
میدونم قبلا تا اون یخچاله که آویزونه رفتم ولی دیگه بعدش نتونستم راهی پیدا کنم ،ترس هم باعث میشه اصلا نتونی تمرکز کنی تا معماش رو حل کنی
میری کنار اون میز که روش تلفن هست، بعد کنار تلفن روی دیوار نوشته Help، میری جلو نگاهش می کنی و بر می گردی میری سمت یخچال. بعد روی دیوار نزدیک چوب لباسی و قسمت سمت راست قاب عکس روی دیوار که زیر یخچال هست می بینی که یکی یکی حروف کلمه ی Help اضافه میشه. ( باید چهار بار این کار رو انجام بدی تا تمام حروف روی دیوار نزدیک به چوب لباسی نقش ببنده. بعد هم که ادامه ی ماجرا و باقی بازی رو میری.

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
میری کنار اون میز که روش تلفن هست، بعد کنار تلفن روی دیوار نوشته Help، میری جلو نگاهش می کنی و بر می گردی میری سمت یخچال. بعد روی دیوار نزدیک چوب لباسی و قسمت سمت راست قاب عکس روی دیوار که زیر یخچال هست می بینی که یکی یکی حروف کلمه ی Help اضافه میشه. ( باید چهار بار این کار رو انجام بدی تا تمام حروف روی دیوار نزدیک به چوب لباسی نقش ببنده. بعد هم که ادامه ی ماجرا و باقی بازی رو میری.
ممنون
البته Hello نوشته !
و اینکه خواستم یکم بازی کنم باز جرات نکردم ! بابا خیلی تو مخی هستش

• Like
Reactions: James Bond

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
ممنون
البته Hello نوشته !
و اینکه خواستم یکم بازی کنم باز جرات نکردم ! بابا خیلی تو مخی هستش
درست میگی. من خیلی وقت پیش بازی کردم دقیق یادم نبود :D سبک بازیش اینجوریه. کلا هدف بازی های Psychological Horror این هست که رو روان مخاطب برن :D

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دستگاهتو هک کردی مهدی جان؟
یه کارایی روش انجام دادم
مثلا اپدیت بازی رو پاک کردم
بازی رو بدون آپدیت نصب کردم !
البته این PT رو من چند وقت پیش تونستم برگردونمش ،چون تو لیست دانلودهام بود ،از اونموقع هنوز نتونستم تمومش کنم!

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
درست میگی. من خیلی وقت پیش بازی کردم دقیق یادم نبود :D سبک بازیش اینجوریه. کلا هدف بازی های Psychological Horror این هست که رو روان مخاطب برن :D
بعد از این ،صفحه یکم قرمز میشه و سرعتش زیاد میشه ،دیگه نمیدونم باید چیکار کرد ،هر چی میری تموم نمیشه!
زود بازی تموم میشد راحت میشدم :D

• Like
Reactions: James Bond

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
بعد از این ،صفحه یکم قرمز میشه و سرعتش زیاد میشه ،دیگه نمیدونم باید چیکار کرد ،هر چی میری تموم نمیشه!
زود بازی تموم میشد راحت میشدم :D
باید 3 بار صدای بچه رو بشنوی
بعد از اینکه صدای ناقوس اومد . برو تو توالت و زوم کن تو آینه , 1 بار صدا بچه رو میشنوی
بعد 10 قدم راه برو , دوباره صدای بچه رو میشنوی
اگه میکروفون ( هدست یا .. ) داری چند بار بگو lisa بعد دسته PS4 شروع به لرزیدن میکنه , تکون نخور و دسته رو هم تکون نده , برای بار 3 م صدای بچه رو مشنوی
بعد تلفن زنگ میزنه , برو سمت تلفن و زوم کن روش
من دیشب 1 بار دیگه تمومش کردم .

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
دوستان من اکانت بازی رو دارم تو لیست دانلودم هست بازی ولی نمیتونم دانلود کنم راهی نیست بشه بازی کنم؟
دیتاش رو دانلود کن . 1 گیگ خورده ای هست بعد با برنامه PSX انتقالش بده به دستگاه . تو یوتوب هم طریقه انجامش هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر