تمامی روش های دریافت گیفت کارت رایگان

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid

GunNRose

کاربر سایت
Oct 5, 2014
37
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]i-safe عزیز, من اولین گیفت بینگ رو گرفتم ولی نوشته که باید [/FONT]24 hours صبر کرد, بعد 24 ساعت ایمیل میشه؟ الان قسمت orderhistory که میرم status اوردر رو زده کنسلد!

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
دوستان منتظر بودم این روش بهم کد رو بده که داد بعد پست بذارم
الان دسترسی ندارم به کامپیوتر ولی یه توضیح مختصری همین جا میدم تا بعدا کاملش میکنم
اسم سایتش swagbucks هست
کار باهاش کمی سخته ولی دستتون راه میفته
متاسفانه باز هم نیاز به تایید شماره تلفن داره از طریق میتونید کلی گیفت در بیارید به طوری که من از یک تبلیغ پنج دلار یکشبه در اوردم
نیاز به کردیت کارت داره که تو گوگل کلی پیدا میشه ولی بدون کردیت هم میشه ولی زمان بیشتری میبره
تبلیغ ها هم به صورت survey search game video هست که بیشترین درآمد رو survey داره مثلا یک سوروی 1000 swagpoint داره که میشه ده دلار اونم تو یک تبلیغ!!!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
دوستان منتظر بودم این روش بهم کد رو بده که داد بعد پست بذارم
الان دسترسی ندارم به کامپیوتر ولی یه توضیح مختصری همین جا میدم تا بعدا کاملش میکنم
اسم سایتش swagbucks هست
کار باهاش کمی سخته ولی دستتون راه میفته
متاسفانه باز هم نیاز به تایید شماره تلفن داره از طریق میتونید کلی گیفت در بیارید به طوری که من از یک تبلیغ پنج دلار یکشبه در اوردم
نیاز به کردیت کارت داره که تو گوگل کلی پیدا میشه ولی بدون کردیت هم میشه ولی زمان بیشتری میبره
تبلیغ ها هم به صورت survey search game video هست که بیشترین درآمد رو survey داره مثلا یک سوروی 1000 swagpoint داره که میشه ده دلار اونم تو یک تبلیغ!!!
اگه میشه یک آموزش کامل بزار.ممنون

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
اگه میشه یک آموزش کامل بزار.ممنون
چشم عزیز در اسرع وقت میذارم
همون طور که گفتم الان دسترسی به کامپیوتر ندارم چند وقتیه پم شکسته و مجبور به عمل شدم الان دسترسی به کامپیوتر ندارم و باید فقط بخوابم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر