راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
واسه احتیاط همیشه یه بک آپ داشته باش روی فلش. نه مشکلی ایجاد نمیشه. من خودم یکی از converstaion ها رو رد کرده بودم. یعنی باگ شد و الی نیومد که باهاش حرف بزنم. بعد از اتتمام بازی با چپتر select رفتم و باهاش حرف زدم و تروفی باز شد.

یعنی ببین من 60% این مکالمه ها شرکت کردم ولی 40 % بقیشو رو اگه چپتر رو دوباره بیارم میده تروفی رو ؟ یا باید از اول رفت ؟

sabzake

کاربر سایت
Jul 7, 2014
80
نام
Mehdi
توی safehouse وقتی بیل میگه هرچی می خواین بردارین من هرچی میگردم ایتم bills map رو پیدا نمی کنم. میشه بگین دقیقا کجا قرار داره ؟

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
بنده بازی رو برای بار اول روی درجه ی survivor به پایان رسوندم و +ng باز شد ولی وقتی خواستم روی +grounded برم بازیرو گزینه ی درجه سختی باز نبود و بعدش تصمیم گرفتم روی گروندد معمولی بازیرو به پایان برسونم تا مثبتش انلاک بشه و new game رو زدم و از پلاس استفاده نکردم و وقتی توضیحات شما رو دیدم خواستم برم پیاده سازیش کنم اما دیگه ایکون پلاس نبود و انگار دیگه نیستش و باید یه بار دیگه برم...!میخواستم ببینم کلا از بین رفته و باید بازیرو از اول برم یا هنوز هم در دسترس هستش؟!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من تو Graveyard اون toolbox #1 رو پیدا نمیکنم امکان داره تو دست قبل گرفته باشم اینجا دیگه جعبه خالی باشه!؟
وقتی رفتی رو سقف کلیسا و از اون در روی سقف پریدی پایین، سمت راستت یه میز هست که تولباکس روی میز قرار داره.

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
وقتی رفتی رو سقف کلیسا و از اون در روی سقف پریدی پایین، سمت راستت یه میز هست که تولباکس روی میز قرار داره.
یعنی تو زیر زمین همونجایی که بیل بمب رو میده نیست!؟چون تو گاید نوشته تو همون زیر زمین هست

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی تو زیر زمین همونجایی که بیل بمب رو میده نیست!؟چون تو گاید نوشته تو همون زیر زمین هست

چرا همونجاست. اگه توش خالیه یعنی قبلا برداشتی. قبلا بازی کرده بودی یه بار؟ و این باره دومه که میری؟

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
دوستان برای شما هم پیش میاد لنگ جک گفتن الی بمونید و بعد جک نگه مجبور بشید دوباره لود کنید !؟من تو قسمت کتابخونه (alone and forsaken ) کلی ادم کشتم دم در خروجی منتظر شدم الی جک بگه...
اقا نگفت که نگفت مجبور شدم دوباره لود کنم از چک پونیت قبلی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان برای شما هم پیش میاد لنگ جک گفتن الی بمونید و بعد جک نگه مجبور بشید دوباره لود کنید !؟من تو قسمت کتابخونه (alone and forsaken ) کلی ادم کشتم دم در خروجی منتظر شدم الی جک بگه...
اقا نگفت که نگفت مجبور شدم دوباره لود کنم از چک پونیت قبلی
اره واسه منم نگفت کلا بعضی از قسمتها باگ داره
این مکالمات چجوریه من طبق گاید دارم میگیرم ولی انگار باز خیلی کم تر گرفتم

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
اره واسه منم نگفت کلا بعضی از قسمتها باگ داره
این مکالمات چجوریه من طبق گاید دارم میگیرم ولی انگار باز خیلی کم تر گرفتم
دوست عزیز باید چن جا بری چن ایتم بر داری بعد جوک بخونه یک حدود 3 دقیقه هم تو هر5 تا قسمت باید صبر کنی مطمین باش یک کاری نکردی نگفته

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
کلا بازی خیلی گلیچ داره تروفی هاش. احتمالا من بیخیال پلت کردنش بشم. 4 تا تروفی هم بیشتر نمونده که پلت بشه :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر