راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

phoenix666

کاربر سایت
May 19, 2011
257
The Last of Us Remastered Complete Trophy Guide

اگه میتونی کثل آقا فردین که مومو به مو گفته بزار برامون بعد اون مرحله تروفی های بازی های دیگرو بلدی
؟

مو به مو بايد براتون بنويسم ولي راهنماي ويدئويي ميتونم براي تمامي كالكتيبل ها بزارم براتون + تروفيهاي ديگه بازي و تمامي dlc هاي اين بازيو

Sent from my iPhone using Tapatalk

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
6 مرحله دیگه + Hotel Lobby که یادم رفته بود گذاشتم. موند 4مرحله که اگه وقت شد امروز،نشد فردا میذارم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Collectible تمامی مراحل به فارسی گذاشته شد. میمونه Left behind که اگه وقت کردم میذارم چون واقعا دیگه بدنم در میکنه :D و احتمالا چندتا نقد هم باید آماده بکنم واسه سایت.

Slh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
65
ظاهرا بازی برای تروفی I want to talk about it باگی داره که مکالمات روی عدد 36 میمونه و مکالمه آخر حساب نمیشه! من بازی رو دو بار برای این تروفی رفتم و مطمئنم همه 37 تا رو انجام دادم بلکه هم بیشتر! ولی همچنان روی 36 مونده!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا من الان یکی از جوک ها رو رد کردم . توی new game plus هستم اگه با chapter select برم به چپتر قبلی لطمه ای که به تروفی ها وارد نمیشه آخر کار؟ همینجوری بریم آخرشم مجبور بشیم از اول بریم :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا من الان یکی از جوک ها رو رد کردم . توی new game plus هستم اگه با chapter select برم به چپتر قبلی لطمه ای که به تروفی ها وارد نمیشه آخر کار؟ همینجوری بریم آخرشم مجبور بشیم از اول بریم :D
واسه احتیاط همیشه یه بک آپ داشته باش روی فلش. نه مشکلی ایجاد نمیشه. من خودم یکی از converstaion ها رو رد کرده بودم. یعنی باگ شد و الی نیومد که باهاش حرف بزنم. بعد از اتتمام بازی با چپتر select رفتم و باهاش حرف زدم و تروفی باز شد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واسه احتیاط همیشه یه بک آپ داشته باش روی فلش. نه مشکلی ایجاد نمیشه. من خودم یکی از converstaion ها رو رد کرده بودم. یعنی باگ شد و الی نیومد که باهاش حرف بزنم. بعد از اتتمام بازی با چپتر select رفتم و باهاش حرف زدم و تروفی باز شد.
از همونجایی که بودم (بعد از رد کرد جوک و رفتن به مرحله بعد) از همونجا سیو کردم اومدم بیرون chapter select رو زدم برگشتم تروفی رو گرفتم بعد دوباره سیوم رو لود کردم :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
آقا اگر بازی رو روی Normal تموم کنی و بعد با اون گلیچ، روی Survivor+ بری. هم تروفی Survivor رو می‌ده هم Survivor+؟!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو توضیحات اولیه کامل نوشته بودم دیگه :D آره همرو باهم میده. بر فرض اینه روی نرمال رفتید اولش 2 تا تروفی درجه سختی میگیرید دیگه. Normal و Easy. درسته؟ حالا با گلیچ روی Survival+ شروع میکنید و تموم میکنید. این تروفی ها پشت سر هم براتون باز میشه.

Hard, Survival, Easy+, Normal+, Hard+, Survival Plus

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
تو توضیحات اولیه کامل نوشته بودم دیگه :D آره همرو باهم میده. بر فرض اینه روی نرمال رفتید اولش 2 تا تروفی درجه سختی میگیرید دیگه. Normal و Easy. درسته؟ حالا با گلیچ روی Survival+ شروع میکنید و تموم میکنید. این تروفی ها پشت سر هم براتون باز میشه.

Hard, Survival, Easy+, Normal+, Hard+, Survival Plus
اوووفففف

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
یکی از اون تروفی های مخفی لفت بیهایند اون تفنگ های آب پاش هست باید ببرید :D
آقا من خود بازی رو روی EASY رفتم الان فقط Easy PLUS باز هست من چیکار کنم دقیقا ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یکی از اون تروفی های مخفی لفت بیهایند اون تفنگ های آب پاش هست باید ببرید :D
آقا من خود بازی رو روی EASY رفتم الان فقط Easy PLUS باز هست من چیکار کنم دقیقا ؟

یعنی خوندن توضیحات راهنمای پست اول و چند پست بالایی خیلی سخته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر