راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
من همه ی اون دیالگوهای اختیاری رو که تو صفحه ی اول گفتید رو انجام دادم ولی تروفی باز نشد! چی کنم؟!
گلیچ شده و احتمالا یکیشون حساب نشده
برگردید ببینید کدوم هارو نزده و دوباره انجامش بدید .

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
آقا من الان تو فصل پاییز هسم همونجایی که از تامی جدا میشیم ولی هنوز به من یه تروفی هم نداده:|رو درجه نرمال گزاشتم مطمن هم هستم همه جا ها رو گشتم ولی هنوز 1 تروفی هم نداده دلمون خوش بشه:|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
آقا من الان تو فصل پاییز هسم همونجایی که از تامی جدا میشیم ولی هنوز به من یه تروفی هم نداده:|رو درجه نرمال گزاشتم مطمن هم هستم همه جا ها رو گشتم ولی هنوز 1 تروفی هم نداده دلمون خوش بشه:|
تروفی در طول بازی خیلی محدود میده
بهتره صفحه اول رو خوب بخونی تا شاکی نشی الکی

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
گلیچ
دوباره برید اونی که ثبت نشده رو انجام بدید و به چک پویت یا سیو برسید بعد برید سراغ بعدی
از کجا باید بفهمم کدوم ثبت شده و کدوم ثبت نشده؟
و من یکی از اون مدالها رو جا گذاشتم الان از بخش سلک چاپتر اگه اون مرحله رو تکرار کنم و بگیرمش برام ثبت میشه یا اول باید بازی رو تموم کنم بعد اون مرحله رو برم؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
از کجا باید بفهمم کدوم ثبت شده و کدوم ثبت نشده؟
و من یکی از اون مدالها رو جا گذاشتم الان از بخش سلک چاپتر اگه اون مرحله رو تکرار کنم و بگیرمش برام ثبت میشه یا اول باید بازی رو تموم کنم بعد اون مرحله رو برم؟

تو قسمت select chapter مینویسه از هرکدوم چند تا رو گرفتی....فرقی نمیکنه فقط قبل گرفتن تو قسمت stat چک کن ببین چند تا هستن و بعد گرفتن هم چک کن اگه اضافه شده بود برو تا به چک پوینت برسی

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
تو قسمت select chapter مینویسه از هرکدوم چند تا رو گرفتی....فرقی نمیکنه فقط قبل گرفتن تو قسمت stat چک کن ببین چند تا هستن و بعد گرفتن هم چک کن اگه اضافه شده بود برو تا به چک پوینت برسی

من از بخش chapters وقتی میرم رو مراحل هیچ اطلاعاتی راجب اون مرحل نمیده فقط میشه اون مرحله رو انتخاب کرد که وقتی انتخاب کنی ازت میخواد که سیوش کنی دیگه مشخص نمیکنه چندتا از collectibles یا جک ها واسم ثبت شده فقط از بخش stat تعداد collectibles که گرفتم رو میتونم ببینم دیگه معلوم نیست کدوم جک ها رو گرفتم.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من از بخش chapters وقتی میرم رو مراحل هیچ اطلاعاتی راجب اون مرحل نمیده فقط میشه اون مرحله رو انتخاب کرد که وقتی انتخاب کنی ازت میخواد که سیوش کنی دیگه مشخص نمیکنه چندتا از collectibles یا جک ها واسم ثبت شده فقط از بخش stat تعداد collectibles که گرفتم رو میتونم ببینم دیگه معلوم نیست کدوم جک ها رو گرفتم.

حل شد این مشکل باید بازی رو تموم میکردم بعد اطلاعات رو هر مرحله رو میده البته بازم معلوم نمیکنه کدوم جک رو گرفتی کدوم رو نه.
و من تو مرحله lakeside resort واسم نوشته 10 تا از 12 تا artifacts رو گرفتم مرحله رو تکرار میکنم و طبق راهنمایی همه collectibles میگیرم ولی بازم برام حساب نمیکنه و تروفیش رو نمیده.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
دوستان joke conversation 5 برام باز نميشه!! مشكلي داره؟؟

همونجایی که با اون سیاهپوسته و برادرش هستی؟
مرحله رو از اول (بعد از اینکه از اون ساختمان پر زامبی فرار کردی) شروع کن و یکراست برو آخر جاده جایی که جاده مسدود شده که کنارش یه پارک کوچیک هست توی سرازیری پشت به نخاله هایی که جاده رو بستن واستا بعد یه مدت الی شروع میکنه

حل شد این مشکل باید بازی رو تموم میکردم بعد اطلاعات رو هر مرحله رو میده البته بازم معلوم نمیکنه کدوم جک رو گرفتی کدوم رو نه.
و من تو مرحله lakeside resort واسم نوشته 10 تا از 12 تا artifacts رو گرفتم مرحله رو تکرار میکنم و طبق راهنمایی همه collectibles میگیرم ولی بازم برام حساب نمیکنه و تروفیش رو نمیده.

دوباره برو و تا چک پوینت بعدی برو جلو بعد بیا بیرون از بازی و برو تو چپتر سلکت ببین ثبت کرده یا نه.
همون اول مرحله که با الی شروع کردی(اولین جایی که با الی بازی میکنی ) تمام کالکت ها رو پشت رو نگاه کردی؟

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوباره برو و تا چک پوینت بعدی برو جلو بعد بیا بیرون از بازی و برو تو چپتر سلکت ببین ثبت کرده یا نه.
همون اول مرحله که با الی شروع کردی(اولین جایی که با الی بازی میکنی ) تمام کالکت ها رو پشت رو نگاه کردی؟

چند بار تکرار کردم ثبت نمیشه واسم تو stat که میرم گفته 83 تا رو گرفتم.

بعد مگه واسه گرفتن ترفی Scavenger تو راهنمایی نگفته باید تمام collectibles رو بگیرم بعد بهم مید جالب اینجاست من این ترفی رو بهم داده ولی ترفی It was all just lying there که باید همه artifacts رو بگیرم بهم نداده معلوم نیست چطوریه یه عکسم میزارم که خودتون ببینین.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
چند بار تکرار کردم ثبت نمیشه واسم تو stat که میرم گفته 83 تا رو گرفتم.

بعد مگه واسه گرفتن ترفی Scavenger تو راهنمایی نگفته باید تمام collectibles رو بگیرم بعد بهم مید جالب اینجاست من این ترفی رو بهم داده ولی ترفی It was all just lying there که باید همه artifacts رو بگیرم بهم نداده معلوم نیست چطوریه یه عکسم میزارم که خودتون ببینین.

اون artifact ها رو من خودم دور اول که تمام شد بهم داد.
فقط همون artifact های تو مرحله الی به نظرم میرسه که نتوستی انجام بدی.
قشنگ برو تمام ایتم های تو کیف الی همون اول که از سخره میره پایین باز کن نزدیک کن پشت و رو کن هر کاری میشه کرد بکن حتی بعضی از چیزهاش رو میشه خوند.... read رو بزن و بالا پایین کن

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اون artifact ها رو من خودم دور اول که تمام شد بهم داد.
فقط همون artifact های تو مرحله الی به نظرم میرسه که نتوستی انجام بدی.
قشنگ برو تمام ایتم های تو کیف الی همون اول که از سخره میره پایین باز کن نزدیک کن پشت و رو کن هر کاری میشه کرد بکن حتی بعضی از چیزهاش رو میشه خوند.... read رو بزن و بالا پایین کن

همه این کارا رو کردم جالب اینجاست اگه artifact ها رو نگرفتم کامل پس چطوری ترفی که میگه همه collectibles رو جمع کن بهم داده.

BA0.jpg

Scavenger
trophy_gold.png

Found all collectiblesتمامی Collectible ها رو پیدا کنید.توضیحات تک تک این آیتم ها بالاتر داده شد و راهنمای اونا هم توی پست دوم موجوده. کلا 141 عدد کالکتبل هست تو بازی که باید جمع کنید. تعداد و نوع این کالکتبل ها به شرح زیر هست.

• 85 Artifacts
  • 30 Firefly Pendants
  • 14 Comic Books
  • 12 Training Manuals

طبق این راهنمایی باید همه
Artifacts رو بگیری تا بهت بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر