راهنمای تروفی های بازی The Last of Us Remastered

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
فک کنم یکی از گفت و گو ها رو جا انداختی اونجا که یه نفر زیر آوار هستش ماسک داره قبل اون خم میشی یه راه هست تو اونجا یه مرده هست که روی اون اعلامت گفتو گو رو میاره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فک کنم یکی از گفت و گو ها رو جا انداختی اونجا که یه نفر زیر آوار هستش ماسک داره قبل اون خم میشی یه راه هست تو اونجا یه مرده هست که روی اون اعلامت گفتو گو رو میاره

اون گفت و گو برای تروفی محسوب نمیشه.

raika123

کاربر سایت
Nov 13, 2013
141
نام
رایکا
دوستان راهی هست بفهمم کدوم optional conversation رو نگرفتم ؟؟ من از رو ویدئو walkthrough یو ت و ب رفتم ولی تروفیشو بهم نداد؟؟:-/

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان راهی هست بفهمم کدوم optional conversation رو نگرفتم ؟؟ من از رو ویدئو walkthrough یو ت و ب رفتم ولی تروفیشو بهم نداد؟؟:-/

متاسفانه هیچ راهی وجود نداره.

آقا ایشالا کی ادامشو میدین ؟
همین الان که این پست رو دارم میدم دارم چند مرحله دیگه هم مینویسم. حداکثر تا نیم ساعت - 1 ساعت دیگه آمادست.

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
نکته: ظاهرا یه نفر از یه گلیچ پیدا کرده که کلن خودتون رو از دست ندید. روش هم به این صورت هست که وقتی توی یه ماموریت 100% هستید و در آخرای بازی دیدید دیگه کار از کار گذشته و نتونستید ماموریت رو به سرانجام برسونید، سریعا بیاید توی XMB و بازی رو Close کنید. بدین صورت بازی آنلاین شما ثبت نمیشه و ماموریت براتون ریست میشه. (من خودم هنوز تست نکردم.)
تایید میشه :d البته ماموریت ریست نمیشه ! فقط ثبت نمیشه و باید ادامش بدید .

آخرین ویرایش:

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
آقا ما تا حالا تو کار تروفی مروفی گاید نبودیم:dحالا اگه همشونو بگیریم امکان خاصی (مثل اسلحه"لباس"سلامتی) هم بهمون میدن یا هیچ تاثیری نداره و صرفا جهت خودآزمایی بازیکنه؟
فقط به خاطره اینکه که وقی به پروفایلت نگاه کردن بگن طرف گیمره و چیزی که واسه من مهمه اینه که بازی رو 100 درصد تموم کنم همه کاراش همه چیزاشو بکنم با تروفی میشه اینو فهمید اما وقتی تروفی نیست نمیدوی واقعا همه آیتم ای بازی رو داشتی کالکشن هاش جک هاش و غیره

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
خسته نباشی من سه تا سوال داشتم و درضمن من تا اینجا گاید رفتم مرسی منتظر ادامشم
1 - تو بخش بونوس یه tag هست اونا چیه مربوط به تروفی میشه ؟
2- تو بازی یک سری قاوصندوق هست میشه راهنمایی کنی جاشونو و تروفی هم داره ؟
3 - جایی که بیل تکیه داده به ماشین یه نامه میدیم دستش مینویسه Artifact – Note from Frank بعد این نامه رو میندازه زمین بر میدارم باز میگه Artifact – Note from Frank اما شما نوشیتین که Artifact – Note from Frank (take two اینه من ریستارت کردم باز این آیتمو نداد دلیلش چیه یا همون Artifact – Note from Frank اینو میده ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خسته نباشی من سه تا سوال داشتم و درضمن من تا اینجا گاید رفتم مرسی منتظر ادامشم
1 - تو بخش بونوس یه tag هست اونا چیه مربوط به تروفی میشه ؟
2- تو بازی یک سری قاوصندوق هست میشه راهنمایی کنی جاشونو و تروفی هم داره ؟

3 - جایی که بیل تکیه داده به ماشین یه نامه میدیم دستش مینویسه Artifact – Note from Frank بعد این نامه رو میندازه زمین بر میدارم باز میگه Artifact – Note from Frank اما شما نوشیتین که Artifact – Note from Frank (take two اینه من ریستارت کردم باز این آیتمو نداد دلیلش چیه یا همون Artifact – Note from Frank اینو میده ؟
1. شما توی تروفی های این بازی که نوشتم چیزی در مورد گزینه یک و دو که سوال پرسیدید دیدید؟ ندیدید پس نداره دیگه :|
2. take two یعنی بار دومی که ورمیداریم :|

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
شرمنده بازی رو رد کردم یک درشو حالا که رد کردم بعد از تموم کردن بازی میتونم سلکت کپ بزنم فقط یه دونه در مونده اونو باز کنم تروفی باز میشه برام ؟

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,112
نام
آرمان
روش کار برای آزاد کردن NG+ هر درجه سختی دلخواه:

روش کار به این صورته که اول بازی رو معمولی تموم میکنید. مثلا روی درجه سختی Normal. حالا NG+ نرمال رو میزنید و روی سیو اصلیی سیو میکنید (برای اطمینان یه پشتیبان بگیرید از سیوتون) و اولین مرحله از بازی یعنی Hometown رو تموم میکنید. به محض اینکه وارد مرحله 2 شدید، Pause میکنید و Save میکنید و از بازی خارج شده و به منو برمیگردید. حالا میرید روی چپتر Select و دوباره Hometown رو انتخاب میکنید. حالا میبینید که تمامی درجه سختی ها باز شدن!!! حالا Survival رو انتخاب میکنید و بازی رو دوباره شروع میکنید. اگر قبلا Health Bar ـون رو آپگرید کرده بودید، تو همون ابتدای مرحله 2 که آموزش استفاده از Health Kit رو بهتون میگه متوجه خواهید شد که آپگرید Health بارتون سرجاشه و آپگرید شده است!

با این روش میشه تروفیsurvivor و survivor+ رو گرفت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر