Sleeping Dogs : Definitive Edition

jpg

سازنده : United Front Games
ناشر : Square Enix

پلتفرم ها : PS4 - XBOX ONE - PC
تاریخ انتشار : 10 اُکتبر 2014 / 18 مهرماه 1393

بازی به همراه DLC های مختلفی که تا کنون عرضه شده اند منتشر خواهد شد . از جمله آنها میتوان به دو DLC داستانی Year of the Snake و Nightmare In North اشاره کرد .
علاوه بر 1080P شدن رزولوشن بازی ، کیفیت صداها ، برخی مشکلات جزئی و ... که بخاطر محدودیت کنسول های نسل قبل پیش آمده بودند نیز در این نسخه رفع شده اند .
با پیش خرید کردن بازی ، نسخه Limited Edition به شما اهدا خواهد شد که شامل یک Art Book 28 صفحه ای است .به گفته Amazon بازی با 24 عدد DLC خود با قیمت 59.99 دلار عرضه خواهد شد .
تصاویر بازی :

تریلر معرفی بازی :
6o5ftdjeb8l1nfbbx9pw.jpg

HD

آخرین ویرایش:

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
از همین الان عین روز برام روشنه بازی شکست میخوره،تو ۳۶۰ همچین شاخ نبود که با یه فول اچ دی کردن بخواد فروش کنه.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خب ظاهرا فروشه TR راضی کننده بوده که رفتن دنباله یه Definitive Edition دیگه
بازیش اتفاقا بازیا بدی نیست اصلا . gameplay خیلی خیلی خوبه و dlc هاشم همه جالب بود !
اما به نظرم deus ex human revolution رو Definitive کنن بدن بهتره ها !

تنها مشکل من با بازی یه چیز بود اونم این بود که ظاهرا تو هنگ کنگ باید از سمت چپ رانندگی کرد و مثل سایر مکان های دنیا از سمت راست نیست :| برا همین خیلی تصادف میکردم :D !
دقیقا این یک فرصت برای کسانیه که DLC ها رو انجام ندادند ... چون رو نسل قبل تهیه بازی و DLC ها چیزی حدود 90دلار آب میخورد !
پ.ن : من خودمم منتظر DE : HR هستم چون برا من دیسکش مشکل داشت نشد کامل تمومش کنم ، امیدوارم رو گرافیکشم یه دستی بکشن چون همونو فقط 1080P کنن خیلی جالب نمیشه :D

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
والا بازی همچینم بد نیست همه بهش ایراد گرفتن!
متاش که بد نبود (واسه یه بازی اینجوری خیلیم خوبه به نظرم) یه چندتا جایزه هم ظاهرا گرفت!
من که بدم نیومد از بازیش:d

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
همین دو هفته پیش داشتم دوباره بازیش میکردم :D
بازی خوبی بود و پتانسیل خیلی بالایی داره به جز محیط شرقی بازی که کمتر تو بازی های OW میشه دید(یا اصلا نمیشه دید :-/ ) تجربه خیلی خوبی بود :D
یه سری مشکلات مثل گرافیک متوسط و رانندگی ضعیف داشت ولی سیستم مبارزاتیش به نظرم خیلی خوب بود

اگر Sleeping dogs 2 میساختن بهتر نبود؟!!/:)

اونم درحال ساخت و تایید شده

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
427
نام
سياوش
اين بازي سال 2012 عرضه شد والان هم در سال 2014 داره ريمسترش براي نسل هشتم عرضه ميشه ....من كه مشكلي نمي بينم ....اين بازي در همون سال 2012 از منبع نسبتا معتبري مثل The Sun جايزه گاتي گرفته و از اين لحاظ هم دسش خالي نيست.....فقط اين بازي متاش 80 شد كه واقعا اندرريتد شد و حقش اصلا نبود چون بازيه خوبي بود و بايد متاش 85 به بالا ميشد كه اميدوارم منتقدين يه تجديد نظر بكنن و نسخه ريمسترش متاش 84 يا 85 بشه البته خيلي بعيد هست اين اتفاق ولي خب من اميدوارم اين جوري بشه :d ..... الان كه به نسل قبل نگاه ميكنم ميبينم بعضي از بازي ها مثل اين بازي كمتر از حق شون نمره گرفتن و متاشون پايين تر از اون چيزيه كه مستحقش هستن و بعضي بازي ها مثل ac BH يا gta iv بيشتر از حق شون نمره گرفتن و متاي بالا يي دارن كه حق شون نيست و اورريتد شدن ......

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تنها مشکل من با بازی یه چیز بود اونم این بود که ظاهرا تو هنگ کنگ باید از سمت چپ رانندگی کرد و مثل سایر مکان های دنیا از سمت راست نیست :| برا همین خیلی تصادف میکردم :D !
دقیقا این یک فرصت برای کسانیه که DLC ها رو انجام ندادند ... چون رو نسل قبل تهیه بازی و DLC ها چیزی حدود 90دلار آب میخورد !
پ.ن : من خودمم منتظر DE : HR هستم چون برا من دیسکش مشکل داشت نشد کامل تمومش کنم ، امیدوارم رو گرافیکشم یه دستی بکشن چون همونو فقط 1080P کنن خیلی جالب نمیشه :D
لول
اره اونا برعکس هستن فکر کنم .

من روی Pc رفتم . همه رو dl کرده بودن . dlc های جالبی داشت در مجموع . مخصوصا nightmare in north point خوب بود .
به نظرم اون هم DF میکنن میدن بیرون خلاصه یه روزی ولی الان به نظرم این بازی کیفیت پیشترفته زیاد به نسبت اینکه TR داشت نداره .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
بازی حدود 20 روز دیگه منتشر میشه ولی هنوز یک تریلر از گیم پلی بازی نیومده، بعد اون وقت برای پیش خرید تو استور قرار گرفته :|
حجم بازی هم 17GB و به نظر می رسه گلد شده بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر